Close
Faqja 1 prej 32 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 632
 1. #1
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Fan Zone " BALLISTT " - Tetov

  Shoqata e tifozeve BALLISTET - Tetov


  Prej dats 17.07.2007 edhe zyrtarisht funksionojm si Shoqat.

  Shoqata e tifozve Ballistt me vendqndrim n Tetov n adresn: Stadiumi I Qytetit, Tetov, e cila tashm funskionon n mnry legale, dhe t ciln e mbron Ligji, me statut, me vul, me amblem.
  N mbledhjen e jashtzakonshme t mbajtur me dat 25.07.2007,n presenc t nj numri t konsiderushm tifozsh u vendos q t bjm regjistrimin e shoqats edhe at s pari u zgjodhn 17 delegat me aklamacion pas ksaj u b zgjedhja e kryesis s Ballistve ku bjn pjes 5 antar prej t cilve u zgjodh Kryetari, 2-Nn Kryetar, dhe 1 Sekretar. Kurse n mbledhjen q do t mbahet ditt n vijim, do t shpaloset edhe kryesia m e gjr e Ballistve qe do te emerohen nga kryesia e Ballistve.
  Per kryetar u rizgjedh Valdrin Asani me Votat e t gjith delegatve, n prani t nj numri t konsiderushm t Tifozve.
  Kjo ishte nj informim reth Shoqats t sapo regjistruar, dhe zyrs s re t Ballistve. E cila sht hapur keto dit.
  Ktu ma posht do t keni mundsi ti shiqoni fotot e vendimit t mar nga Cetral registar i RM pr regjistrimin e shoqats sot me dat 25.07.2007 u b e plot fuqishme dhe nuk do t ket mundsi m emri Ballistt t keqperdoret nga ziliqart dhe t dshtuarit reth matrapazit Z.Rasimi, dhe foto se si duket zyra e Ballistve.

  Vendimi pr shoqatn:


  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 2. #2
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  ]

  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 3. #3
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 4. #4
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 5. #5
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 6. #6
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime


  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Projekti i fundit: Flamura te ri me dy shkopinj

  Prve projektit te madh t fan klubit dhe zyrs, Ballistt gjat vers morrn iniciativn dhe ishin t angazhuar edhe me projektin pr hartimin dhe prgatitjen e nj flote t re t flamurave me dy shkopinj.

  Sponsor t ktyre flamurave jan vet Ballistt. Nj numr i konsiderueshem i Ballistve vet kan dhan kontribut financiar per t'u punuar keto flamura dhe vet edhe e kryeten kete projekt me idejat e tyre origjinale. Nje grup me i vogel morri persiper qe vet te pregatitin keto flamura duke punuar ore te gjata gjate veres qe te kompletohet ky projet.

  Kto jan flamurat e ri me dy shkopinj:


 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim


 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim


 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim


 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim


 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim


 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim


Faqja 1 prej 32 12311 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. 2 muaj para zgjedhjeve
  Nga Alienated n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 18-02-2009, 07:16
 2. Tetov - Edicioni i XII i Festivalit Ndrkombtar t Poezis
  Nga Fiori n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2008, 22:03
 3. Masakra e Monopolit 1944 - Tetov
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 15:21
 4. Nuse shqiptare n Tetov, pr 500 euro
  Nga ArberXYZ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 10-07-2005, 14:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •