Close
Faqja 32 prej 32 FillimFillim ... 22303132
Duke shfaqur rezultatin 621 deri 632 prej 632
 1. #621
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga thekthi Lexo Postimin
  Do mbett vetm nj ndrr sy qel pr ju.

  sorry
  aaaa paske thon denise a gabim lexoj un se moti nuk paskam hi ktau hahaaahahhahahah eneeeee hec meniher ke ajo tema futbolli ne fyrom sezoni 2009/2010 ta kallxojsh kush oshte kampion per sezonin 2010/2011 se de ta caj mrencen
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 2. #622
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  vetem per kenaqesine e thekthit  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 3. #623
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime


  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 4. #624
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  KUSi, sja vlen loqk t'harxhojsh fjal, mjafton vetm pamja, 15 vjetori ishte 1 ene kjo e djeshmja 2, shpesh e pys veten A ka ma tfort a?
  Sui generis

 5. #625
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  thekthi a ke pa kso sende kto as nuk haen as nuk pajhen aaaaaaaaas nuk lipajhen hahahaah kto jon cato xhonat xhi kallen shajfi fotot ma nalt xhi jon kto

  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 6. #626
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Rekordi i shikuesve ishte thaj, aman kush e ka mbajt rekordin e meparshem? Prap ne, e thajm njo tonin.
  Sui generis

 7. #627
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  omelsaja per ne fund ce ene videon

  http://<a href="http://www.youtube.c...e=youtu.be</a>


  p.s ene niher te kerkoj falje xhi psotova cekac shaum postime thekthi i nderuar
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 8. #628
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  me ke eshte tifoz thekthi
  kusi flm per fotot e videon
  JO SEKS PARA MARTESE

 9. #629
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  me ke eshte tifoz thekthi
  kusi flm per fotot e videon
  thkethi nuk e di edhe vet per cilen skuader ben tifo hiihihhihiih une i them behu me me te fortin ai skupton

  goldian, ka edhe shume shume foto dhe video tjera me te bukura (nuk do te thot se kto sjan te bukura heheheh) por do ja lem ne dorezim rapsoul-it ti postoj
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 10. #630
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga KUSi Lexo Postimin
  thkethi nuk e di edhe vet per cilen skuader ben tifo hiihihhihiih une i them behu me me te fortin ai skupton

  goldian, ka edhe shume shume foto dhe video tjera me te bukura (nuk do te thot se kto sjan te bukura heheheh) por do ja lem ne dorezim rapsoul-it ti postoj
  Loqko san i xhij me kualitet tmajr, kit do video ene foto telefoni sm duhen, kto si taj xhi i ke cit bomba jon.
  Sui generis

 11. #631
  i/e regjistruar Maska e getomental
  Antarsuar
  18-04-2008
  Vendndodhja
  Shkup-Dardani-Shqipri.
  Postime
  254
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga KUSi Lexo Postimin
  omelsaja per ne fund ce ene videon

  http://<a href="http://www.youtube.c...e=youtu.be</a>


  p.s ene niher te kerkoj falje xhi psotova cekac shaum postime thekthi i nderuar
  Ej Atmosfera esht kon fantazi,bravo edhe nje her dhe urime.
  Adresa jon ne boten e Liris esht: Besa Shqiptare.

 12. #632
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-01-2012
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Ofendimet e skajshme t tifozve maqedonas kundr

  hOfendimet n adres t shqiptarve t bra nga tifoz e sportist maqedonas n Kampionatin Evropian t Hendbollit q po zhvillohet n Serbi, kto dit jan br tem bosht e medias elektronike dhe asaj t shkruar. Si kundrprgjigje ndaj ktij tifozllku ka ardhur edhe djegia e flamurit shtetror t Maqedonis, nga nj shqiptar n qytetin e Strugs dhe gjith kjo, n munges t reagimeve zyrtare, ka ndezur gjakrat n t dyja taborret. Vzhguesit, thon se fakti q ditt e fundit tifozt maqedonas nuk prsritn arsenalin urrejts ndaj shqiptarve, nuk prjashton mundsin q ato t jen t orkestruara, aq m tepr pasi transporti i tyre sht financuar me para t shtetit. Pavarsisht nga kjo, sht fakt se n nj vend ku vlersohet brishtsia e marrdhnieve ndretnike, luajtja n kartn e mbjelljes s urrejtjes s ndrsjell, sht loj tepr e rrezikshme. Se kjo sht kshtu, flet dhe trajtimi i ksaj shtjeje nga e prditshmja Dnevnik e afrt me qeverin e kryeministrit Gruevski. Kjo gazet sht e bindur se ofendimet e ndrsjella q shkmbejn tifozt maqedonas dhe shqiptar mund t reshtin nse grupet e tifozve t t dyja komuniteteve arrijn marrveshje pr t mos br tifozllqe t tilla.

  Nse bhet nj analiz e mvetsishme e brohoritjeve q shfrytzohen nga tifozt pr t ofenduar paln tjetr, do t shihet se ky arsenal edhe nuk sht gjithaq i madh, por sht skajshmrisht ofendues dhe munnd t ket pasoja t kqija. Kshtu, pr shembull, nga ana e tifozve maqedonas shfrytzohen m s shumti ofendimet Shqiptart e mallkuar, Pr shqiptar- dhoma gazi, Allahu sht p...r, P... shqiptare, ndrsa tifozt shqiptar kundrprgjigjen me Vdekje kaurve-maqedonas, to Albania, Great Albania, P... kaursh, q s bashku prbjn nj fond pa t cilin tifozt do t vinin n nj situat sa t mos mund t anaojn pr skuadrat dhe t przgjedhurit e tyre,- shkruan Dnevnik

  Kjo gazet ka kontaktuar prfaqsues t t dyja taborreve, maqedonas e shqiptar, dhe rezulton se nisma pr nj pakt t llojit t vet sht mirpritur, si nga tifoz maqedonas, ashtu dhe ata shqiptar.Nse nuk bhet nj marrveshje e till pr heqje dor nga ofendimi i ndrsjell, vetm se ka pr t vazhduar spiralja e dhuns. Pr kt sht e nevojshme nj ujdi mes grupeve t tifozve dhe kjo duhet inicuar sa m par- konsideron Vano Shehtanski, avokat.

  Deri tani, organet kompetente maqedonase nuk kan ndrmarr ndonj veprim t rndsishm me qllim t sanksionimit t t parrullave ofenduese t tifozve, megjithse Ligji pr pengimin e dhuns n sport parashikon dnime t rrepta, - transmeton korrespondenti i Kohs Ditore n Shkupshkrimin e gazets Dnevnik.

  Ndrkoh, bhet e ditur se edhe Federata Evropiane e Hendbollit sht duke vzhguar me vmendje mnyrn e tifozllkut t maqedonasve n Kampionatin Evropian t Hendbollit n Serbi: Ajo q nuk duhet ta harrojm, sht fakti se t gjitha konfliktet n ish-Jugosllavi filluan me fjal. Fjalt u paraprin atyre krimeve q ndodhn n t kaluarn. Luftrat filluan me fjalt e politikanve, ndrsa shum shpejt u transferuan npr stadiume mes tifozve kroat e serb,- thot pr gazetn Koha profesori Denko Maleski, ish-shef i diplomacis maqedonase.

Faqja 32 prej 32 FillimFillim ... 22303132

Tema t Ngjashme

 1. 2 muaj para zgjedhjeve
  Nga Alienated n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 18-02-2009, 06:16
 2. Tetov - Edicioni i XII i Festivalit Ndrkombtar t Poezis
  Nga Fiori n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2008, 21:03
 3. Masakra e Monopolit 1944 - Tetov
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 14:21
 4. Nuse shqiptare n Tetov, pr 500 euro
  Nga ArberXYZ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 10-07-2005, 13:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •