Close
Faqja 2 prej 32 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 632
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim


  Punohet edhe per nje iniciative te re qe ka te bj me hartimin e nje planprogrami per te realizuar nje flote te re me flamura me nje shkop me dimenzione me te medhaja.  Ballista.

 4. #24
  Ultras Ballist Maska e Beko-ballisti
  Antarsuar
  19-05-2007
  Vendndodhja
  Tetova
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Tribuna e Grupit Te Tifozeve Ballistet - Tetove

  Hymja Kryesore E Ballistve Ne Tribunen Pas Golli "MARSHIN BEQIRI"

  Tribuna MARSHIN BEQIRI, Mbrenda


  Ndryshuar pr her t fundit nga Beko-ballisti : 31-07-2007 m 21:01
  www.forumishqiptar.com

  E vetmja lidhje q lejohet t mbahet si firm.

 5. #25
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  56
  Postime
  1,805
  Faleminderit
  483
  46 falenderime n 33 postime
  *****BALLISTET*****

  Urime shoqata .Oj,Tetova lule,
  Per Shkendine tifoza t'zjarrt.
  Vijne me lodra e me zurle,
  Ballistat me zemer t'arte.

  Tifozat pa ndal ne shi e ne bore,
  Jane nje nxitje per Shkendine.
  Si dikur Balli Kombit "Me dore,me dore''...
  Kur mbronte pragun dhe lirine.

  Urime dhe suksese ne veprimtarine tuaj...suksese Shkendise dhe gjithe Tetoves - Zemres se Ilirides...

  Me nderime,
  bili99
  Ndryshuar pr her t fundit nga bili99 : 01-08-2007 m 17:42

 6. #26
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Shoqata e Tifozve Ballistt Tetov, njofton t gjith antart se me dat 05.08.2007 (dit e Diel) me fillim n ora 14.00 do t mbahet mbledhje pr fillimin e sezonit t ri, n zyrn e Ballistve, q gjindet tek stadiumi i ri i qytetit.

  N mbledhje do t diskutohen disa pika si jan:
  1. Njoftimi me antart e Kryesis.
  2. Zgjedhja e Kryesis s gjr t Shoqats S Tifozve Ballistt Tetov.
  3. Qndrimi jon si tifo grup, t vazhdojm me aktivitetet, apo t Bojkotojm!
  4. T ndryshme...

  Antart t cilt kan kontribu pr regullimin zyrs dhe antart t cilt kan kontribu pr Projektin Flamura Me Dy Shkopinj (Lexo: Antart e Forumit ULTRAS), pjesmarjen e kan t domosdoshme.
  Poashtu edhe t gjith ata t cilt dshirojn t shohin se si dot rjedhin punt n Shoqatn e Tifozve Ballistt Tetov, jan t mirseardhur.

  Me Respekt:
  Shoqata e Tifozve Ballistt Tetov
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 7. #27
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Unioni i Studenve Shqiptar N Maqedoni u Bn Thirje Speciale Ballistve, Me Dat 03.08.2007 (E Premte) Me Fillim N Orn 19:00 N Qendrn e Qytetit T Tetovs, Do T Mbahet Koncert Solidarizues Kushtuar Pavarsis S Kosovs Me Moton "Jemi Nj Popull Jemi Nj Komb, O Sot, O Kurr Pr Pavarsin e Kosovs" Kt Koncert Fuqishm e Prmban Edhe Shoqata e Tifozve Ballistt Tetov, Andaj i Apelojn T Gjith Antart e Shoqats, Q Masovikisht T Jemi N Qendr N Prkrahje per pavarsine e Kosovs, Poashtu Edhe USSH-s.


  Me respekt : Shoqata e tifozeve " BALLISTET " - Tetove

  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 8. #28
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Mbledhja e Par e Mbajtur si Shoqat! (05.08.2007)

  Nga mbledhja e par t gjith t pranishmit dolm me nji fjal BOJKOT!

  N mbledhje ishin prezent afr 100 Ballist.
  Gati t gjith jan prfshir n kryesi.

  Sot n mbledhje u zgjodhn edhe:

  3 Nn-kryetar
  3 Sekretar
  2 Arkatar
  15 Antar t kryesis s ngusht te Ballistve.
  25 Antar t kryesis s gjr t Ballistve.
  3 Kshilltar t Kryetarit (dhe kryesis)
  3 Zdhns
  3 Udhheqs t tribuns
  10 Organizator t tribuns
  5 Dizajner
  3 Mirmbajts t web-faqes

  U Zgjodhn edhe antar t tjer pr vende t ndryshme.

  BALLIST NDERI MARSHIN BEQIRI


  Me Respekt:
  Shoqata e Tifozve Ballistt Tetov
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 9. #29
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Ballistet ne mbledhjen e mbajtur vendosen BOJKOT !!!  Stinori i rri i fudbollit n kt vend filloj, duke pasurr parasysh rrethanat q u zhvilluan gjat ktyre dy muajve t fundit n klubin ton t zemrs, tifozt m t zjart Ballistt,si shikuesit n prgjithsi,jan tepr t ofenduar dhe demoralizuar nga hapat q I ka br kryesia aktuale duke mos rrealizuar asnj premtim t dhn npr media t shkruara dhe elektronike nga vet njeriu I par pr momentin I klubit z.Rasimi.
  Duke e par nj hap t till Shoqata e Tifozve Ballistt ngreu zrrin kundr ktyre dezinformatave dhe rrenave q e kapluan shoqrin ton kinse n klubin ton do vin emra t mdhenje t fudbollit,si Ismail Ismaili,Ilhami Halimi,Ardian Nuhiu,Nderim Nexhipi edhe shum t tjer q pr momentin ska nevoj tua prmendim emrat, ndodhi e papritura m e vogl q mund t priteshte, e larguan nga rradht e klubit ton mbretin e fudbollit - portierin Armend Elezin(shkaqet dihen pr shkak borxhit q ka pas klubi jon kesaj legjende).
  Duke shikuar punt m gjr e gjat,si dhe duke u dshpruar nga cdo moment nga klubi jon Shkndia, Shoqata jon Ballistt merr hap t rendesishem pr fillimin e ktij sezoni edhe at pr mos pjesmarjen n tribunn pas golit gjegjsisht tribunn e Ballistve - Tribuna Marshin Beqiri
  Nj gj e till ndodh pr shkak se Z.Rasimi (Kryetari aktual i K.F. Shkndija 79), nuk i mer parasysh krkesat e Ballistve, duke u prgjigj me fjalt NEVE NUK NA DUHEN ATA .
  Pr kt qllim kryesia e Ballistve mbajti mbledhjen n t ciln morn pjes: Kryetari, Nnkryetart, Sekretaret, Delegatt, dhe krejt antart e kryesis s gjr,dhe nje numer I madh Tifozesh dhe n t u vendos q sezonin e ardhshm ta fillojm me Bojkot.
  Bojkoti do t zgjas deri ather kur Ballistt do ti duhen Z.Rasimit, sepse Ballistt jan n shrbim t klubit xhdo her kur I duhen.
  Z.Rasimi, klubin Shkndia e morrt ne Ligen e Par t ktij vendi,pr momentin jemi kandidat pr ligen e dyt,prandaj konsilidoj rradht, leni pallavrat, vendin e par ose marjen e kups, ndihmoj Shkndis te mbese ne lig nse mundesh me I ndihmu vetm mos e SHKATRO dhe nj herit ta bjm me dije mos bhesh shkaktar q klubin ton ta lsh si e lae hern tjetr dhe e keqja me e madhe, rrnja nga liga e par.


  Me Respekt:
  Shoqata e Tifozve Ballistt Tetov
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-10-2003
  Vendndodhja
  NYC
  Postime
  238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Shoqata e Tifozve Ballistt Tetov, njofton t gjith antart e Shoqats, me dat 12.09.2007 me fillim n ora 12.00 nga qendra e Tetovs do t nisen autobus drejt Tirans, q do t shkojn n prkrahje t Kombtares Shqiptare n ndeshjen kundr Holands.

  mimi: 25 Eu
  (N mim hyn: Ruga Tetov-Tiran, Tiran-Tetov dhe bileta hyrse pr n stadium, n tribunn prball kryesores)

  Rezervime Mund T Bni Ke:
  Arkatari i Shoqats: Mesuti 070-654-053


  Me Respekte,
  Shoqata e Tifozve Ballistt Tetov.

 11. #31
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime


  JA KUSH JANE BALLISTETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTT
  Sui generis

 12. #32
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Ballistet e vjeter ritkhehen ne skene

  Ne, themeluesit e grupit t tifozve “Ballistt” me indinjat t madhe lexuam vendimin e “Ballistve” pr bojkotimin e ndeshjeve kampionale t K.F.”Shkndija”. “Ballistt” e dshpruar nga kryesia e re, marrin nj iniciativ sa t dmshme pr K.F. Shkndija aq edhe t pakuptimt. Jemi t vetdijshm pr pozitn e palakmueshme q gjendet Shkndija sa i prket fondit t lojtarve, mirpo t akuzosh kryesin e re pr kt situat sht e pakuptimt dhe n vete bart mesazhe t fshehta. K.F. Shkndija filloi t shkatrrohet dy vite m par, kur filloi shitja e lojtarve m cilsor pr shkaqe prfitimesh materiale t disa individve brenda dhe jasht kryesis s K.F. Shkndija’79. Futbollistt q ju prmendni, u shitn n periudhn e kaluar dhe jo tash, dhe nuk ka kryesi q do t mund t’i kthej kto lojtar nga K.F. Renova apo K.F. Makedonia n K.F. Shkndija pasi qllimi i ktyre dy klubeve ka qen dobsimi i K.F. Shkndija. Bashkpunimi kriminal i K.F. Shkndija (kryesia) me K.F. Makedonia i kushtoi shtrenjt klubit ton, humbja e kups dhe humbja e disa lojtarve cilsor ishte rezultat i ktij bashkpunimi. Dhe n fund t ksaj u shitn t gjith lojtart e ekipit t par, u la klubi me borxhe dhe detyrime t mdha ndaj lojtarve t pakt q mbetn. Ne pritnim se do t reagoni si do t kishte reaguar do grup tifozsh, kur sheh se si shkatrrohet klubi i tij i dashur, mirpo ju nuk nxort z, si duket edhe disa nga ju keni prfituar nga kjo situat. Dhe sot kur nj grup entuziastsh tenton t ndihmoj sadopak q klubi mos t shkatrrohet krejtsisht ju thirrni n bojkot. Jeni vonuar zotrinj dhe e keni gabim. Nuk e dim se si do ta udhheq klubin kjo kryesi, mirpo e dim se ato ju prveshn puns n kushte t jashtzakonshme dhe meritojn nj shans, meritojn aminin ton m t fort se kurr, pasi rrall ndonj kryesi e ka dmtuar kaq rnd Shkndijn si kjo e prparmja. Duke i dshiruar sukses K.F. Shkndija ’79 e ftojm publikun e mirfillt q n numr sa m t madh t vijn dhe t anojn ashtu si i ka hije K.F. Shkndija.

  Nga themeluesit e grupit t tifozve “Ballistt”

 13. #33
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  35
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  VREJTJE

  Pas shume ankesave n privat n lidhje me ecurin e ksaj teme, ku tema ka kaluar n politik, sharrje e ofendime, tema u pastrua dhe tani ktu do t flitet vetm pr fubtoll. Nse dikush dshiron politik ka me qindra tema tjera t forumit ku mund t'i qaj dertet e hallet me antart tjer. Sporti nuk ka t bj me politikn!


  ...

  Debate te mira!
  My silence doesn't mean I am gone!

 14. #34
  NoboDy Maska e besar_atb
  Antarsuar
  22-04-2007
  Vendndodhja
  T3TovA
  Postime
  281
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Ballisti_Tetove
  Ballistet e vjeter ritkhehen ne skene

  Ne, themeluesit e grupit t tifozve Ballistt me indinjat t madhe lexuam vendimin e Ballistve pr bojkotimin e ndeshjeve kampionale t K.F.Shkndija. Ballistt e dshpruar nga kryesia e re, marrin nj iniciativ sa t dmshme pr K.F. Shkndija aq edhe t pakuptimt. Jemi t vetdijshm pr pozitn e palakmueshme q gjendet Shkndija sa i prket fondit t lojtarve, mirpo t akuzosh kryesin e re pr kt situat sht e pakuptimt dhe n vete bart mesazhe t fshehta. K.F. Shkndija filloi t shkatrrohet dy vite m par, kur filloi shitja e lojtarve m cilsor pr shkaqe prfitimesh materiale t disa individve brenda dhe jasht kryesis s K.F. Shkndija79. Futbollistt q ju prmendni, u shitn n periudhn e kaluar dhe jo tash, dhe nuk ka kryesi q do t mund ti kthej kto lojtar nga K.F. Renova apo K.F. Makedonia n K.F. Shkndija pasi qllimi i ktyre dy klubeve ka qen dobsimi i K.F. Shkndija. Bashkpunimi kriminal i K.F. Shkndija (kryesia) me K.F. Makedonia i kushtoi shtrenjt klubit ton, humbja e kups dhe humbja e disa lojtarve cilsor ishte rezultat i ktij bashkpunimi. Dhe n fund t ksaj u shitn t gjith lojtart e ekipit t par, u la klubi me borxhe dhe detyrime t mdha ndaj lojtarve t pakt q mbetn. Ne pritnim se do t reagoni si do t kishte reaguar do grup tifozsh, kur sheh se si shkatrrohet klubi i tij i dashur, mirpo ju nuk nxort z, si duket edhe disa nga ju keni prfituar nga kjo situat. Dhe sot kur nj grup entuziastsh tenton t ndihmoj sadopak q klubi mos t shkatrrohet krejtsisht ju thirrni n bojkot. Jeni vonuar zotrinj dhe e keni gabim. Nuk e dim se si do ta udhheq klubin kjo kryesi, mirpo e dim se ato ju prveshn puns n kushte t jashtzakonshme dhe meritojn nj shans, meritojn aminin ton m t fort se kurr, pasi rrall ndonj kryesi e ka dmtuar kaq rnd Shkndijn si kjo e prparmja. Duke i dshiruar sukses K.F. Shkndija 79 e ftojm publikun e mirfillt q n numr sa m t madh t vijn dhe t anojn ashtu si i ka hije K.F. Shkndija.

  Nga themeluesit e grupit t tifozve Ballistt
  Kete e lexova sot edhe ne Gazete..mirepo kam dichka te paqarte shoki...Nga themeluesit e grupit t tifozve Ballistt..kete se kuptoj..kush jane keta persona qe mendojne se jane Themeluesit e e grupit te tifozeve Ballistet...me sa e dij une Ballistet ekzistojne qe moti dhe sdi se ka pasur deri tash ndonje person ose grup njerezish qe kane thene se na jemi themeluesit..kete e degjoj per here te pare dhe po ka mundesi ma shpjego pak..

  Respekt!

 15. #35
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga besar_atb
  Kete e lexova sot edhe ne Gazete..mirepo kam dichka te paqarte shoki...Nga themeluesit e grupit t tifozve Ballistt..kete se kuptoj..kush jane keta persona qe mendojne se jane Themeluesit e e grupit te tifozeve Ballistet...me sa e dij une Ballistet ekzistojne qe moti dhe sdi se ka pasur deri tash ndonje person ose grup njerezish qe kane thene se na jemi themeluesit..kete e degjoj per here te pare dhe po ka mundesi ma shpjego pak..

  Respekt!
  Sedi as une kush jan..e maret prej gazetes eshte edhe kjo

 16. #36
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Antarsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  32
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Sa e shoh une kto vetem dojkan emer te bojn e jo se jan themeluesit e tifozeve nuk ka lidhje themelimi ketu,se me shku ne ate ane te thuhet se une e kam themelu apo ti do te ket percarje ne mes,me mire do te ishte mos hudhin ne gazeta tituj qe nuk duhet hidhen.
  SIKUR EDHE 1 MILION SHQIPTAR DO VRITEN NGA SLLAVET JU PERSERI DO THONI MIRE JEMI!!TURP

 17. #37
  NoboDy Maska e besar_atb
  Antarsuar
  22-04-2007
  Vendndodhja
  T3TovA
  Postime
  281
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  sdi se kuptoj kete themeluesit cka don te thote po sidoqoft Ballistet jane shume dhe nuk mund te thote asnje person se une jam themelues..

 18. #38
  I Keqi Maska e smajo83
  Antarsuar
  05-12-2006
  Vendndodhja
  TETOVE
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kryetari Samet Rasimi kishte thon Citoj: I LUS TE GJITH BALLISTET TE KTHEHEN NE TRIBUNEN E VET

  Mora te lutish se ne jemi instituci haj SE KIT PIKAT E BALLISTEVE TET TDALIN

 19. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Cudi....

  Citim Postuar m par nga smajo83
  Kryetari Samet Rasimi kishte thon Citoj: I LUS TE GJITH BALLISTET TE KTHEHEN NE TRIBUNEN E VET

  Mora te lutish se ne jemi instituci haj SE KIT PIKAT E BALLISTEVE TET TDALIN

  Bohetchi se ka pas per ju...mos e fug mbaj viti grupen....ce paskan dal ene ni grup tjeter Ballistet....
  Ballistt Tetov

 20. #40
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Po pa Ballistet Ska Shkendi ooo
  Sui generis

Faqja 2 prej 32 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. 2 muaj para zgjedhjeve
  Nga Alienated n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 18-02-2009, 06:16
 2. Tetov - Edicioni i XII i Festivalit Ndrkombtar t Poezis
  Nga Fiori n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2008, 21:03
 3. Masakra e Monopolit 1944 - Tetov
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 14:21
 4. Nuse shqiptare n Tetov, pr 500 euro
  Nga ArberXYZ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 10-07-2005, 13:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •