Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 33

Tema: Prshndetje !

 1. #1

  Prshndetje !

  Ckemi Jam MorDor.Jam 13 Vjec.Banoj Ne Divjak.Kam Lindur Ne Lushnje.BEQAR.Po Bej SHKOLLEN 9-VJECARE.Nuik Kam Asnje profesion.Me Pelqen aviacioni dhe kompjuterat.per momentin nuk kam asnje enderr.me pelqen i gjith ky forum jo vetem disa gjera...:

 2. #2
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  Mir se erdhe MorDor..

  ps: dhe un si puna jote kam qen ne ket mosh kisha qef te behesha pilot avioni po sja kisha iden se si mund te be heshe

  Kalofsh mir
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 3. #3
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Antarsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Mir se erdhe MorDor , kalofsh mir ne Forum
  Lol Flori, hajt se behesh nje dit
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 4. #4
  Pasioni pr shkencn Maska e Nolird
  Antarsuar
  19-04-2007
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  466
  Mire se erdhe ne F/SH Mordor ja kalofsh sa me mire

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-05-2007
  Postime
  20
  Grazzia Amicci....
  Me te mira ne qytetin T...

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-05-2007
  Postime
  20
  Tung Nolird...nje emer shume interesant...por sidoqofte...cdo te mire...

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-05-2007
  Postime
  20
  Dikur,moderatoret e Botes,meditonin,per cdo levizje filozofike.se qenia njeri,sa aftesi posedon,per te ndikuar ne veprimet e veta jetesore,ndersa sot e njejta eshte zevendesuar me cipa elektronik...

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-05-2007
  Postime
  20
  Si do te reagoje, grupit i unitetit,ne rast se deshton Keshilli i Sigurimit,per finalizimin e statusit perfundimtare te Kosoves....

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-05-2007
  Postime
  20
  Ne prishtine ka humbur Dashuria, por ne qytetin T a ekziston kjo ndjenje....

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-05-2007
  Postime
  20
  Gratia Superveniet Quae,non Superhabitur Hora.....

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-05-2007
  Postime
  20
  HI,shume vap ketu....nuk ka zgjidhje pos detit....

 12. #12
  ca flet o cun? te ka zene vapa?

 13. #13
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Mire se erdhe ne FSH
  Sui generis

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Mir se erdhe bofsh qejf mes nesh
  #VamosArgentina

 15. #15
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Mire Se Erdhe
  Sui generis

 16. #16
  Administrator Maska e gen|us
  Antarsuar
  21-03-2007
  Vendndodhja
  Poroj
  Postime
  272
  Mire se erdhe

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e sori
  Antarsuar
  25-11-2005
  Postime
  6
  pershendetje o milet
  persen se ka gjete dhe mbreti

 18. #18
  Pershendetje MorDor, edhe une jam nga divjaka dhe sapo jam antarsuar ketu.
  Pershendetje edhe ju te tjereve.^_^

 19. #19
  rrushja Maska e Bejbi
  Antarsuar
  03-06-2007
  Vendndodhja
  Kndej rrotull
  Postime
  382
  mir se erdhe
  I chose to love you in silence, for in silence I find no rejection

 20. #20
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  Mire se erdhe, kalofsh sa me mire

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •