Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  @hermes Maska e Avduli
  Anėtarėsuar
  16-08-2006
  Vendndodhja
  shqiperi
  Postime
  132

  Mbahu kosove e mos ke djemte ne Amerike bite e beses Skenderbeut i dalin zot Atdheut

  Keto vargje po i verteton tamam kjo kohe qe jemi tash,i ku evropa po heziton per kosoven sic beri dikur ne londer . ne i mbajme syte prape nga europa ku shumica e shteteve jane mbeshtetese te pavarsise se kosoves ,dhe tashi ato pak shtete qe nuk e dun pavarzine e kosoves po perballen me nje ralitet qe eshte
  PAVARSIA E KOSOVES

 2. #2
  mall Maska e bili99
  Anėtarėsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  58
  Postime
  1,804
  "Mbahu Neno mos ki frike ,se ke djemt ne Amerike"...

  Shqiptaret per here te pare u rreshtuan drejt per vetveten dhe sigurisht drejt do te shkojne punet...per sukses dhe mossukses perpara duhet t'ia njohim vetvetes ,pastaj te gjithe te tjereve qe na rrethojne...
  Dje perpara se te nisej per Lisbon,duke u pergjigjur shume gazetarve per Kosoven Sekretarja e Shtetit z.C. Rice ka deklaruar se USA eshte e percaktuar plotesisht per pavaresine e Kosoves...dhe te gjitha perpjekjet me Keshillin e Sigurimit te Kombeve te Bashkuara, dhe Rusine jane per nje pajtim unanim dhe pa keqkuptime ...por mosmarrveshja dhe mospelqimi me ta s'do te ndali pavaresimin e Kosoves per te cillen ne USA jemi absulitisht te percaktuar..dhe do ta mberrime ne nje apo menyre tjeter...edhe nje konfirmim shume i qarte nga instancat me te larta te Amerikes- Botes....GOD BLESS AMERICA..
  E bekuar qoft Amerika ...qe mban anen Tone..te drejtesise...,

  Me nderime per Ameriken dhe Kosoven e pamvarur,
  bili99,USA

Tema tė Ngjashme

 1. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 214
  Postimi i Fundit: 20-09-2018, 13:55
 2. Paketa e propozuar nga Ahtisari pėr statusin final tė Kosovės
  Nga Nice_Boy nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 3. Historia e Kishes Katolike shqiptare ne Kosove
  Nga NoName nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-06-2006, 16:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •