Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 23
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e babadimri
  Antarsuar
  07-07-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  45
  Postime
  707
  Faleminderit
  0
  28 falenderime n 28 postime

  Si sht sezoni turistik kt ver n Ulqin?

  Po e hap kete teme per te mare me shume ifnormata se si shkon turizmi kete vere.
  besoj se do ta ilustroni pak edhe me foto ju qe do jeni andej pari

 2. #2
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  babdimri ke bo mire qe ke hap kete teme se edhe mua personalisht me intereson se si shkon sezona e veres kete vit ne Ulqin

  kush ka informata mund te len ketu ne kete teme ......


  FLM te gjithve
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 3. #3
  Maska e *Babygirl*
  Antarsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Sezoni po shkon gjithcka mire kete ver ka ca dite qe isha atje
  Ulqini eshte full me qytetare te Kosoves qe kan ardhur kete vit per pushime ne Ulqin.
  Mos jeto pa buzqeshur...sepse dikush n kt bot jeton nga buzqeshja jote ...!

 4. #4
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga *Babygirl*
  Sezoni po shkon gjithcka mire kete ver ka ca dite qe isha atje
  Ulqini eshte full me qytetare te Kosoves qe kan ardhur kete vit per pushime ne Ulqin.

  shyqyr qe eshte mire se pasneser ik una atje
  don zoti eshte paster se ka disa plazhe qe duken si depo mbeturinash
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 5. #5
  Maska e *Babygirl*
  Antarsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Kusi plazhi i madh eshte i paster "Copacabana" kurse plazhi o vogel jo dhe aq.
  Hajt mirese na vjen dhe ia kalofsh mire :-)
  Mos jeto pa buzqeshur...sepse dikush n kt bot jeton nga buzqeshja jote ...!

 6. #6
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Kete sezon se di si eshte , mirepo te kaluarin ka qene fantastik
  Sui generis

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Si sht sezoni turistik kt ver n Ulqin?
  ulqini asht kot fare pa pik kuptimi


  PS: gjynah ato njerez qe arxhojne ditet dhe leket e tyre ne ulqin
  Ndryshuar pr her t fundit nga BaBa : 03-08-2007 m 11:54
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 8. #8
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  Baba, erdhe ti? Na ka munguar humori jot! Ti me duket vetem plazheve po rri veres apo...???( )
  Edhe dicka, shiko mos me shaj Ulqinin se i mjeri ti, atje eshte lezet fare, te kenaqet shpirti. Uje i paster, mot me diell, plazhi me rere te mire, dhe naten vajza me shpirt te embel. A ka me mire se Ulqini, a?
  My silence doesn't mean I am gone!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga Davius
  Baba, erdhe ti? Na ka munguar humori jot! Ti me duket vetem plazheve po rri veres apo...???( )
  Edhe dicka, shiko mos me shaj Ulqinin se i mjeri ti, atje eshte lezet fare, te kenaqet shpirti. Uje i paster, mot me diell, plazhi me rere te mire, dhe naten vajza me shpirt te embel. A ka me mire se Ulqini, a?

  hahhahahaha kush qenka ne linj vet ulqinaku, po baba donte pergjigje nga nje vajz ulqinake re pranaj spo me pelqente ulqini

  po ckemi mir tkam davius he ju ka marr malli per baben he sa mdun re amani moj  Respekt BABA.
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 10. #10
  Maska e *Babygirl*
  Antarsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Baba pse s'te pelqen ty Ulqini?
  Ohh harrova me mire eshte ne Velipoj qe kur hyshe ne uje kishte dhe pampersa dhe per femije ne uk aq i paster ishte

  Davius puc :-)
  Mos jeto pa buzqeshur...sepse dikush n kt bot jeton nga buzqeshja jote ...!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga *Babygirl*
  Baba pse s'te pelqen ty Ulqini?
  Ohh harrova me mire eshte ne Velipoj qe kur hyshe ne uje kishte dhe pampersa dhe per femije ne uk aq i paster ishte

  Davius puc :-)

  do gje qe kan shqiptaret ne trrojet e tyre dhe gezojne mua me pelqejne por thjesht per shaka e thashe


  Tpershendes.
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 12. #12
  Maska e *Babygirl*
  Antarsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Baba ashtu mos ma shaj Ulqinin

  Te peshsendes dhe une ty :-)
  Mos jeto pa buzqeshur...sepse dikush n kt bot jeton nga buzqeshja jote ...!

 13. #13
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga *Babygirl*
  Kusi plazhi i madh eshte i paster "Copacabana" kurse plazhi o vogel jo dhe aq.
  Hajt mirese na vjen dhe ia kalofsh mire :-)
  hajt ishalla eshte i paster ashtu si thua ti
  edhe une e kam ne plan te ri ne plazh te madh por pa mos e perjashtuar plazhen e vogel ti bien ndonje xhiro andej
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 14. #14
  Maska e *Babygirl*
  Antarsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Kusi nuk eshte larg Plazhi i vogel nga Plazhi i madh 5 minuta me makin.
  Ne plazh te madh eshte me pasterti dhe ka disesi me rregull kurse ne plazh te vogel eshte jeta e nates me e mire dhe ka lokale, pube, disco me te mira

  Kalofsh mire dhe befsh qef mbase takohemi ndonjeher atje :-)
  Mos jeto pa buzqeshur...sepse dikush n kt bot jeton nga buzqeshja jote ...!

 15. #15
  rrushja Maska e Bejbi
  Antarsuar
  03-06-2007
  Vendndodhja
  Kndej rrotull
  Postime
  382
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kam qen ne ulqin para shum vitesh dhe me ka palqyer jasht mase, nuk e di si eshte tani me kohen e dikurshme.. Ne plazh nuk mundesh te ecish kembe zbathur sepse e kishe reren shum te nxeht kam qejf te shkoj perseri ta vitizoj pas kaq shum vitesh dhe te shoh se cfar ndryshimi ka qe atehere

  pershendetje gjithve
  I chose to love you in silence, for in silence I find no rejection

 16. #16
  Maska e *Babygirl*
  Antarsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Bejbi mireardhsh. Jan be shum ndryshme ne fakt c'di vit e me mire eshte
  Uhh rera eshte shum e nxeht s'mund te exesh zbathur :-)
  Mos jeto pa buzqeshur...sepse dikush n kt bot jeton nga buzqeshja jote ...!

 17. #17
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga *Babygirl*
  Kusi nuk eshte larg Plazhi i vogel nga Plazhi i madh 5 minuta me makin.
  Ne plazh te madh eshte me pasterti dhe ka disesi me rregull kurse ne plazh te vogel eshte jeta e nates me e mire dhe ka lokale, pube, disco me te mira

  Kalofsh mire dhe befsh qef mbase takohemi ndonjeher atje :-)

  mire pra , diten do e kalojm ne plazhin e madh kurse naten tek plazhi vogel

  flm shume per mikpritjen dhe don zoti takohemi
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 18. #18
  i/e larguar Maska e tolky
  Antarsuar
  17-04-2007
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Oho sa mire i kisha ndermend te vij ne Ulqin dhe do vij se ju si e tregoni qenka shume mire

 19. #19
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga tolky
  Oho sa mire i kisha ndermend te vij ne Ulqin dhe do vij se ju si e tregoni qenka shume mire

  ma mire nuk ka ku e bon nona


  pershendetje nga Ulqini
  mos e leshoni rastin lol
  kush ka ngel pa martu hajdeni shpejt se martoheni
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-06-2009
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Edhe sivjet ulqini i mirepret te gjith turistet.turistet kan filluar vazhdimisht te vijn ne ulqin chdo dit e me teper neve do te jemi si gjithmon mikprites dhe me rrespekt i presim tegjith turistet shqiptar Mire se vini

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Si ta quaj agjension turistik
  Nga Bardhi n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 14:50
 2. Ceremonia, elet sezoni turistik pa uj e drita
  Nga prenceedi n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 16:05
 3. FERRARI - sezoni 2007
  Nga Isomer937 n forumin Sportet motorrike
  Prgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 22-10-2007, 17:38
 4. Sezoni IV - 'Duke krcyer me yjet'
  Nga Fiori n forumin Kino-Televizioni npr Bot
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-04-2007, 11:39
 5. Udhheqs turistik pr n Shqipri
  Nga Lumnjani n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-01-2007, 20:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •