Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  43
  Postime
  933
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  -----------------------

  Vape do jete besoj ...

  -----------------------
  N bot ka 10 lloje njerzish: ata q kuptojn sistemin binar, dhe ata q nuk e kuptojn!

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,616
  Faleminderit
  339
  44 falenderime n 43 postime
  Pershendetje miq te nderuar,

  kam nevoje per ndihmen tuaj, besoj qe nuk ju shqetsoj.
  Nj mik i imi ndodhet ne Podgoric mirepo nuk e di se si te arrije ne Pej, a ka ndonje agjenci udhetimi me autobus apo thjeshte; si te udhtoje nga Podgorica per ne Pej m se lehti ?
  Ju falemenderit !
  Askush nuk te pyt: 'ka bere atedheu per ty por 'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 3. #23
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,306
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  bregdeti i Ulqinit , me pelqen shume , plus dhe eshte shume afer , ja vlen te shkosh atje .. dhe pamja nga kodra e liqenit prej shtepive turistike eshte dicka e vecante , jemi me fat qe e kemi afer dhe mund te shfrytezojme per plazh tani ne vere .....;-)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Si ta quaj agjension turistik
  Nga Bardhi n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 13:50
 2. Ceremonia, elet sezoni turistik pa uj e drita
  Nga prenceedi n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 15:05
 3. FERRARI - sezoni 2007
  Nga Isomer937 n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 22-10-2007, 16:38
 4. Sezoni IV - 'Duke krcyer me yjet'
  Nga Fiori n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-04-2007, 10:39
 5. Udhheqs turistik pr n Shqipri
  Nga Lumnjani n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-01-2007, 20:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •