Close

Rezultati i Sondazhit: Hyni ne chat?

Votues
61. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po, jam njė frekuentues i rregullt i chatit

  12 19.67%
 • Kam qėnė por tani nuk e frekuentoj mė

  31 50.82%
 • Jo, nuk jam futur ndonjėherė nė chat

  18 29.51%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 39 prej 39
 1. #21
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Citim Postuar mė parė nga Homza
  Ja vallaii pritoj shum...vec dije qe po hyna une jam m kete nik:


  BMW-ecen-vet-UK

  ose BEni-vogel-ecen vet-UK  maji mend se je fasne imja. lol

  Qyqa ti re qeke , qe me je njit mrapa si rriqne , ptuuu dreq ste foli me tashi qe e msova ........

 2. #22
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  hahaha, hera e fundit qe kam hyne chat ka qene para 4 mujsh...por te paskam lene goxha impakt me duket


  hej, me jep msn edhe flasim one to one se po te flisnim me vodafone hahaha

 3. #23
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Jo sta jap kam turp ...

 4. #24
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  ec mer se spo ta lypi, edhe nqs ta lypi ti mos ma jep hahahahahha
  si te dush re yllo, po ne chat nuk para hy shume.

 5. #25
  Nuk perdor chat-et kurr ..
  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

 6. #26
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Anėtarėsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  862
  Para nja kater vjetesh e pata edhe une ate "fazen" e chat-it por jo me. Shpetova. :P
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 7. #27
  OPENMINDED Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,684
  jo kurre.............
  UNE JAM TI-TI JE UNE  E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,220
  Qe nga 2000/2006 dhe me fund!
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 9. #29
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  933
  Frekuentoj rregullisht sitin qe kur jam regjistruar para disa muajve.
  Qe te gjej pak konfort e shqipe,por shoh dhe disa debate qe sme pelqejn.
  Para pak ditesh me hoqen du mesagje ,duket qe"kaluan ne nje serv tjeter"uroj qe te jet keshtu perse demokracin ne shprehje sdua te ma cenoj njeri,perndryshe: thjesht braktis sitin.

 10. #30
  Jo, nuk jam futur ndonjėherė nė chat.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #31
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  933
  ops ktu u fliska per cat""komentimi pare qeka jasht teme",jo asnjehere sjam fut e skam per tu fut.

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,518
  nje here ne vit qe futem, me thot: ti nuk mund te shkruash te kanali
  e dreq them me vete edhe cati qenka bere sipas bindjeve politike
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 13. #33
  SHQIPTARE Maska e h_one_y
  Anėtarėsuar
  22-12-2008
  Vendndodhja
  Shkup
  Postime
  189
  Nuk jam futur asnjeher ne chat
  Rrahjet e zemrės nuk janė asgjė tjetėr pos hapa qė tė ēojnė drejt njė vdekje tė sigurtė!!

 14. #34
  pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
  Anėtarėsuar
  30-07-2008
  Vendndodhja
  Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
  Postime
  617
  me pare e kam patur qejf po tani jo...nuk me terheq fare...ndoshta sepse nuk me pelqejne meshkujt se jane shum mashtruesa...pordhace...dhe gjeja e pare qe te kerkojne eshte nr tel ose nese si jep ate normale...msn......duken qarte ca qellimesh kane qe ne biseden e pare....

  ndoshta nuk jane te gjithe meshkujt keshtu eeee po mua vetem me te tille me ka qelluar te bisedoj ne chat...
  adesso si che ho trovato il mio cielo forever and ever

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Votova per "nuk jam futur asnjehere" megjithese gjithesej ne 5 vite jam futur vetem 4-5 here.
  Mendoj se eshte vend koti.

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e extreme
  Anėtarėsuar
  29-04-2005
  Postime
  1,272
  ahahaha Chati eshte nje gje shum shum shum e kot
  We are all Aliens

 17. #37
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,043
  futem gjithmone.

  nicku. sefer daja.kom shoqni te papame

 18. #38
  ' Maska e Earta
  Anėtarėsuar
  11-08-2008
  Postime
  336
  Jam fut ma moti.
  E keto 4 vjetet e fundit jam fut vec 2 here ne '07 edhe mo hic asnjehere.
  **** ** ** ***** ** ***!

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Anėtarėsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tokė
  Postime
  744

  Pėr: Jeni njė frekuentues i rregullt i chatit ?

  Para 10 vitesh edhe e frekuentoj.
  Kurse sot nuk kam nerva mė .

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Akademia e Shkencave dhe heshtja ndaj sfidave te kohes
  Nga &Mitrovicalia& nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 18-06-2009, 19:10
 2. A besoni se me anė tė chatit mund tė biem nė dashuri?
  Nga strawberrygirl_ nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 158
  Postimi i Fundit: 10-08-2006, 16:19
 3. Ortodoksia dhe Shqipėria
  Nga shendelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 18:16
 4. Ja dhe vellackua im i chatit
  Nga SyKaLtRa nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-05-2002, 14:15

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •