Close
Faqja 201 prej 201 FillimFillim ... 101151191199200201
Duke shfaqur rezultatin 4,001 deri 4,009 prej 4009
  1. #4001
    Adobe premiere elements, after effects keto programe perdoren ne shumicen e rasteve.
    Parametrat e pc duhet te jene shum te mira pasi keto si programe e ngarkojne shume pc sidomos kur ti do te besh nje video montazh kaq profesional. Per mendimin tim edhe tutoriale te lexosh nuk do te nxjerresh ndonje gje sepse keto lloj programesh nuk mund ti mesosh per 3 dite. (ka kurse te vecanta per kte gje , se di nese ka ne shqiperi!).
    Menyra me e lehte dhe me profesionale eshte te shkosh ne nje studio profesionale dhe ti shpjegosh se cfare do te realizosh.
    P.S Kete gje kam dashur ta bej dhe une para ca kohesh isha shume kurioz por u dorezova pasi eshte teper stresuese!
    Forumi Shqiptar
    My web (hobby): www.zonajuaj.com

  2. #4002
    Ndonjė Foto qė tė qartėsojmė se Si duket problemi se kėshtu nuk marr vesh asgjė... Mė Fal
    por bėji njė ScreenShot
    God Be With You!

  3. #4003
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    280
    Faleminderit problemin e zgjidha

  4. #4004
    i regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Diku ne emigrim
    Postime
    709

    Kush mund te me ndihmoje rreth Software key wrapper

    Prsh, kam nevoje per nje program qe me duket se quhet Software key wrapper, nuk jam shume i sigurt, por dua te me krzej kete funksione.
    Te mare nje software dhe ta beje qe instalimi i tij te behet vetem duke pasur internet, dhe instalimin mund ta kontrolloje me an te nje faqe, psh faqaime.com aty une te vendose ndonje kode dhe nese une e fshi kodin instalimi te mos realizohet me.
    Kush mund te me ndihmoj ju lutem?

  5. #4005
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Ka qene nje soft qe perdorej per mbrojtje te ndryshme e perfshinte edhe nje servercheck activation qe quhej Eleckey nese nuk gaboj...kishte edhe opsionin me USB dongle etj...
    Puna eshte se duhet extra mbrojtje pervec kesaj qe thua ti se ndonjehere me nje emulation service nga 127.0.01 ne makinen lokale kjo mund te anashkalohet apo te behet qe programi te perdoret falas pergjithmone... nuk e di nqs e ke parasysh Office 2010 dhe KMS activatorin... dicka e ngjashme.

    Kete qe thua ti e kuptoj... po mbaj parasysh qe aktivizimi online duhet te perfshije jo vetem serial check po edhe nje hardware fingerprint kompleks qe softi te mos kete mundesi te ekzekutohet ne me shume se nje sesion, nga me shume se nje kompjuter.
    Kam perdor nje here nje soft te tille, por qe fatkeqesisht mbrojtja ishte shkruar nga nje freelance hacker dhe ishte zbatim perfekt i kesaj metode.
    Normalisht kishte kriptim te fuqishem....

    Nese do te kontaktosh vete me persona si ai per te negociuar ndonje cmim per source code direkt qe te mos lodhesh, adresen po ta kaloj te reputacioni.

  6. #4006

    Ndihme

    Nqofėse dikush nga ju me gjen Link per download Kaspersky Internet Security 2012
    Un do i qoj nje Serial number qe nuk eshte trial ...
    ju faleminderit
    God Be With You!

  7. #4007
    i regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Diku ne emigrim
    Postime
    709
    Tani behet fjale per nje program qe do rri vetem 24 ore online dhe pastaj nuk do kene me mundesi per ta shkarkuar, dhe nese behet fjale per kaq persona profesioniste ose qe te lodhen kaq shume do e kene me mire ta shkarkojne ose crack ose te gjejne nje serial ne warez, pra une dua qe brenda tij une te vendose nje program nga dhe serial mundesish te jet i criptuar dhe te aktivizohet automatikisht.

  8. #4008
    i regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Diku ne emigrim
    Postime
    709
    Kaq e veshtire eshte bre? shkarkoje ketu dhe po se pate bezdi ma dergo nje serial, http://trial.kaspersky-labs.com/tria....0.0.374en.exe

  9. #4009
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-04-2021
    Postime
    1

    Pėr: Ku te shkarkoj program/windows,instalimi,serializimi,cinstalimi,perdorimi programeve.

    Zgjat kohen e nje programi prove me Trial Reset : https://www.trialresetter.com/

Tema tė Ngjashme

  1. Si te lehtesojme hapjen e programeve, dosjeve, skedareve
    Nga edspace nė forumin Trajnim & leksione
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 08-09-2005, 21:50
  2. Artikull i CNN per programuesit
    Nga Sentinus nė forumin Arti i programimit
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 31-05-2003, 22:07

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •