Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 33
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Kris Benua vret gruan, djalin dhe veten

  Zi ne boten e mundjes amerikane (wrestling): Kris Benua, atlet kanadez i WWE, eshte gjetur i vdekur ne shtepine e tij, prane Atlantas, bashke me gruan, Nansi dhe te birin, Daniel. Sipas policise lokale, behet fjale per vrasje-vetevrasje: Benua i ka dhene fund jetes pasi kishte vrare familjaret e tij. Ish-kampioni i botes i kishte lene pas dore impenjimet e fundit ne ring, per shkak te problemeve personale.

  Tv kane thene se agjentet mendojne qe Benua, 40 vjec, ka vrare gruan dhe djalin ne fundjave dhe se i ka dhene fund jetes te henen. Kufomat jane gjetur ne tre dhoma te ndryshme. WWE-ja (World Wrestling Entarteinment) ka bere te ditur nepermjet sajtit te saj te internetit se i ka kerkuar autoriteteve per te bere verifikime rreth atletit dhe familjes se tij, pasi ishte lajmeruar nga disa miq te Benuase se ai po dergonte sms te cuditshem. Me 13 nentor 2005, u gjet i vdekur ne nje dhome Edi Gerrero, nje tjeter nga protagonistet me te njohur te mundjes boterore.

  Shefi i hetimeve, togeri Tomi Pop, i Departamentit te sherifit te kontest se Fajetes, ka deklaruar per "Associated Press" se vdekjet jane trajtuar si vrasje dhe se autopsite do te behen sot (dje). Pop ka shtuar se kufomat jane gjetur ne oren 14:30, por nuk ka dashur te jape detaje. Banesa ndodhet ne nje lagje te izoluar, e rrethuar nga njera ane nga nje mur dhe nga ana tjeter nga kangjella celiku. Pardje, darka ka qene e erret, perjashto ndonje drite nga jashte. Perballe ka qene nje makine policie me dy agjente ne uniforme. Benua ka qene kampion bote ne peshat e renda dhe kampion nderkontinental. "WWE i shpreh ngushellimet e saj me te sinqerta familjareve dhe te dashurve te Benuase ne kete moment tragjedie", ka shkruar organizata ne sajtin e saj zyrtar. Luftetari duhej te ndeshej te dielen ne darke ne Hjuston ne "Vengeance" (Hakmarrja), ne nje eveniment per "pay-per-view", por eshte zevendesuar vetem ne minuten e fundit per ato qe Xhim Ros i ka percaktuar si "motive personale". I lindur ne Kanada, kishte nje shtepi ne Atlanta nga periudha kur ndeshej per WCW (World Championship Wrestling), sigel qe sot nuk ekziston me.
  #VamosArgentina

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-05-2007
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Alamet atleti...High testosterone te con ne pesimist sikur kamnigjuar

 3. #3
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  I biri vuante nga nje deformim qe nuk e lejonte te rritej. Si duket ky ishte shkasi kryesor qe kanadezi vrau ate , te shoqen edhe veten. Megjithate fajesori kryesor eshte STEROIDS... Vinnie Mac duhet ta mbledhe prapanicen edhe ti therrase mendjes shume persona po humbin jeten ne WWE. Guerrero, Henning, Crash edhe shume te tjere para kohe.
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Chris Benoit iku prgjithnj nga sporti dhe jeta. Pse tani?

  Nj lajm tragjik ka trondituar mbar botn e Wrestling, Chris Benoit sht ndar nga jeta. Sipas organeve t policis mund t bhet fjal pr shum pista dhe rasti mbetet i gjithi pr tu zgjidhur. Chris Benoit, lufttar i famshm i Wrestling u gjet i vdekur brenda baness s tij, n Fayetteville s bashku me t shoqen dhe t birin. Sipas rindrtimeve t para t ngjarjes Benoit ka mundsi t ket vrar m par bashkfamiljart dhe m pas veten.

  Lajmi pr vdekjen e tij iu sht komunikuar fansave nga sajti zyrtar i WWW. “ Federata botrore e boksit me dhimbje t thell duhet tu lajmroj se Kris Benoit dhe familja e tij jan gjendur t vdekur” – thot komunikata.

  Lufttari kanadez kishte n program t merrte pjes n dy evenimente t rradhs t WWW, nj mbrmje live n Teksas por dhe nj eveniment q transmetohet vetm n kanalet me pages, i programuar n Hjuston. Shum dyshime l fakti se Benoit kishte lajmruar m par organizatort pr ta zvendsuar pr arsye personale. Gjithashtu t dieln n mngjes lufttari iu kishte drguar mesazhe t uditshme disa miqve t tij.

  Benoit i lindur n Montreal n 21 maj t vitit 1967, ishte nj ndr lufttart m t famshm t Wrestling n bot.

  Mes titujve t shumt t fituar gjat karrierrs, ia doli t siguronte dhe Brezin Botror t WWC , (kampionatit botror t Wrestling) dhe at t WWW.

  Zhdukja e Benoit nuk prbn t vetmen tragjedi n botn e Wrestling. N vjeshtn e vitit 2005, nj ndr kampiont m t dashur, meksikani Edi Guerriero, u gjet i pajet n dhomn e nj hoteli t Mineapolis.
  Ndryshuar pr her t fundit nga no name : 05-12-2011 m 13:02
  #VamosArgentina

 5. #5
  FarewellToNavy Maska e FTN_2004
  Antarsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  West by God Virginia
  Mosha
  39
  Postime
  327
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  A e ka lajmeru njeri Undertakerin e ? hahaha
  Kush tha qe Wrestling eshte fallco ?
  Me vjen keq per gruan dhe cunin, po per te, mir ti bohet.
  NeverAgainVolunteerYourself

 6. #6
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime

  100 keist t vdekur n 10 vjet

  Ata nuk festuan asnjher pesdhjet vjetorin e tyre sikundr shum sportist t tjer t famshm. Dhuruan spektakl pa kufi pr net me radh n arenat e ringut botror, por u ndan n jeta n mnyr tragjike. Shumica prej tyre kan psuar infarkt n zemr nga prdorimi i lndve narkotike (heroin, kokain) por nuk mungojn ndr to edhe aksidente n rrug, ku pr ata limiti i shpejtsis nuk kishte kurrsesi t aplikohej. Edi Guerrero, Bif Uelington, Big Bosman, Big Dick Dudlej, Billi Joe Travis, Bobi Dunkum Junior e deri tek ish-kampioni i Bots, Kris Benua, jan 100 emra t mdhenj t wresling t ndar nga jeta n dekadn e fundit (1997-2007). Shumica e tyre kan qen profesionist dhe kan garuar n arenat m t mdha t Shteteve t Bashkuara t Ameriks dhe Kanadas, ku ky sport sht edhe m popullor. Wresling sht m shum nj sport spektakolar se sa i forcs ku sportist me nj prgatitje t rrall fizike dhe muskulore shpalosin gjith arsenalin e tyre n akrobaci derisa bjn t tyre "Rripin e Art". Shkaku kryesor i shumics s vdekjeve rezulton t ket qen prdorimi i lndve narkotike, t cilat kan sjell infarkte n zemr dhe smundje t tjera t pashrueshme. Por ndr kta 100 sportist t mdhenj nuk mungojn edhe vrasjet nga kundrshtart si dhe vetvrasje n gjendje depresioni e sipr. Nuk jan t pakt edhe ata q rezultojn ende t zhdukur prej disa vitesh. Pjes e ksaj liste sht edhe Xheni Li, ose e quajtur ndryshe (me emrin e vajzris), Xhenifer Bednar e cila rezulton e zhdukur q prej shkurtit t vitit 2006. Xheni Li ishte nj nga kampionet femra n sportin e wresling gjat viteve 2002-2004. Por pre e aksidenteve kan rn edhe tre wrestlers t rinj. "Blue Thunder Tornado" ishte vetm 18 vje dhe sapo kishte zhvilluar ndeshjet e para kur psoi nj aksident me makin n rrugt e Kalifornis m 1988. Ndrsa m e dhimbshme ka qen ndarja nga jeta e 19-vjearit Brandon Star m 2004. Ky i fundit do t binte n koma gjat nj ndeshje n ring dhe m pas t vdiste n spital. Ndrkoh q 21-vjeari Adam Marks rezulton ende i zhdukur q prej janarit t 2006-s. Marks sapo kishte fituar disa ndeshje radhazi dhe po tregonte nj personalitet t veant n ring, edhe pse ishte shum i ri.

  TIRANA OBSERVER
  My silence doesn't mean I am gone!

 7. #7
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  KECISTET

  1) Adrian Adonis (34 vje)
  Aksident me makin m 1988
  2) Andre Rousimof (46 vje)
  Infarkt n ring m 1993
  3) Art Barr (28 vje)
  Mbidoz heroine (droge) m 1994
  4) Skot Bigelou (45 vje)
  Mbidoz heroine (droge) m 2007
  5) Bif Uelington (42 vje)
  Infarkt n zemr m 2007
  6) Big Bosman (42 vje)
  Infarkt n zemr m 2004
  7) Big Dick Dudlej (34 vje)
  Kancer n veshka m 2002
  8) Billi Joe Travis (40 vje)
  Infarkt n zemr m 2002
  9) Bobi Dunkum Junior (34 vje)
  Mbidoz heroine (droge) m 2000
  10) Bradi Bon (40 vje)
  Aksident me makin m 1998
  11) Brian Pillman (35 vje)
  Infrakt nga prdorimi i drogs m 1997
  12) Bruiser Brodi (42 vje)
  Vrar nga kundrshtart m 1988
  13) Buz Savjer (32 vje)
  Mbidoz heroine (droge) m 1992
  14) Kris Adams (40 vje)
  Vrar m 2001
  15) Kris Benoit (40 vje)
  Vetvrar m qershor 2007
  16) Kris Kandido (34 vje)
  Aksident me makin m 2003
  17) Krash Holli (33 vje)
  Mbidoz heroine (droge) m 2003
  18) Kurt Henig (44 vje)
  Mbidoz droge (vrasje) m 2003
  19) Dani Xhohnson (49 vje)
  Ende i zhdukur q prej 2003
  20) Davej Boj Smith (39 vje)
  Infrakt nga prdorimi i drogs m 2002
  21) Dick Murdok (49 vje)
  Infrakt n zemr m 1995
  22) Dino Bravo (44 vje)
  Vrar nga kundrshtart m 1993
  23) Dave Peterson (33 vje)
  Aksident me motor m 1993
  24) Xhon Tenta (42 vje)
  Kancer n mushkri m 2006
  25) Ed Gantner (31 vje)
  I vetvrar m 1990
  26) Edie Gilbert (33 vje)
  Infrakt n zemr m 1995
  27) Edie Guerrero (38 vje)
  Infrakt nga prdorimi i drogs m 2005
  28) Emori Hale (38 vje)
  Infrakt n zemr m 2006
  29) Majkll Hegstrand (44 vje)
  Infrakt nga prdorimi i drogs m 2003
  30) Herkules; Rej Fernandez (44 vje)
  Infrakt n zemr m 2003
  31) Robert Svenson (40 vje)
  Infrakt n zemr m 1997
  32) Xherri Blakuell (45 vje)
  Smundje pneumonare m 1995
  33) Xhoe Mags (37 vje)
  Ende i zhdukur q prej 2006
  34) Xhon Stud (46 vje)
  Smundje n mushkri, vdes m 1995
  35) Xhoni Durham (39 vje)
  Mbidoz heroine, vetvrasje 2006
  36) Xhunk Jard Dog (45 vje)
  Aksident me makin m 1998
  37) Kerri Von Erish (33 vje)
  Vetvrasje m 1993
  38) Larri Kameron (41 vje)
  Infrakt n zemr m 1993
  39) Leroj Broun (37 vje)
  Infrakt n zemr m 1994
  40) Louie Spikoli (27 vje)
  Mbidoz heroine m 1998
  41) Mike Avesome (42 vje)
  Vetvrasje m 2007
  42) Mike Davis (45 vje)
  Infrakt n zemr m 2001
  43) Mike Lozanski (35 vje)
  Infrakt n zemr m 2003
  44) Mit Snou (35 vje)
  Vetrasje m 2000
  45) Ouen Hart (34 vje)
  Vdes pas nj prleshje n hyrje t ringut m 1999
  46) Pitbull 2 (36 vje)
  Mbidoz heroine m 2003
  47) Rej Kandi (37 vje)
  Infrakt n zemr m 1994
  48) Renegade (33 vje)
  Vetvrasje m 1999
  49) Ravishing Rik Rude (40 vje)
  Infrakt nga prdorimi i drogs m 1999
  50) Rhonda Singh (40 vje)
  Mbidoz heroine m 2001
  51) Roko Rok (49 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2002
  52) Skot Irvin (35 vje)
  Kancer n tru, vdes m 1987
  53) Sherri Martel (49 vje)
  Ende rezulton i zhdukur q prej janarit 2007
  54) Terri Gordi (40 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2001
  55) The Wall; Xherri Tuite (35 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2003
  56) Troi Graham (47 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2002
  57) Vivian Vashon (40 vje)
  Aksident me makin, vdes m 1991
  58) Jokozuna; Rodnej Anoia (34 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2000
  59) Adam Marks (21 vje)
  Ende rezulton i zhdukur q prej janarit 2006
  60) Alan Karnill (42 vje)
  Aksident me makin, vdes m 2004
  61) Aksis; Steven Ranton (22 vje)
  Kryen vetvrasje m 2007
  62) Bad Boy Brazil (26 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2002
  63) Bad Busines Broun (31 vje)
  Kancer n mushkri, vdes m 2001
  64) Big City Mike (38 vje)
  Ende rezulton i zhdukur q prej korrikut 1997
  65) Big E Sleaze; Xheremi Sumpter
  Kryen vetvrasje m 1998
  66) Billi Redvud (29 vje)
  Aksident me makin, vdes m 2004
  67) Billy The Kid; Uiliam Reid (48 vje)
  Ende rezulton i zhdukur q prej marsit 1998
  68) Black Venus; Xhin Kirkland (46 vje)
  Ende rezulton i zhdukur q prej janarit 1995
  69) Blue Thunder Tornado (18 vje)
  Aksident me makin m 1988
  70) Brandon Star (19 vje)
  Aksident gjat nj ndeshje n ring, vdes m 2004
  71) Brian Koks (33 vje)
  Rezulton i zhdukur q prej 2003
  72) Buba Kneukols (34 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2002
  73) Chaz Roco; ad Flojd (37 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2005
  74) David Farrar (44 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2001
  75) Thundermountain; David Moisier (33 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 1991
  76) Kristofer Bauman (23 vje)
  Aksident me motor, vdes m 2005
  77) Kris Dufi (35 vje)
  Prplitje epileptike, vdes m 2000
  78) Kris Adkison (21 vje)
  Kryen vetvrasje m 1991
  79) Kore; Li Estabruk (29 vje)
  Kryen vetvrasje m 2003
  80) Dan Kurtis (37 vje)
  Kryen vetvrasje m 1998
  81) Dane Gerous (19 vje)
  Aksident me makin, vdes m 2005
  82) D. Fargo; Audie Hager (44 vje)
  Kancer, vdes m 2003
  83) Dan Havkins (33 vje)
  Abuzim me drogn, vdes m 2004
  84) Casanova; David Di Melio (35 vje)
  Abuzim me drogn, vdes m 2002
  85) Dave Vicious (31 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2001
  86) Doug Shevalier (38 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2000
  87) Dr. Destruction; Xhon Kogleshal (34 vje)
  Infrakt n zemr n ring m 2004
  88) Dynamite D; Darren Millan (37 vje)
  Kancer, vdes m 2007
  89) Flojd Kreatshman (46 vje)
  Tumor n tru, vdes m 2003
  90) Guido Falkone (32 vje)
  Vdes m 2002 nga leuemia
  91) Harlem Varlord (32 vje)
  Vdes pas nj operacioni n zemr m 2000
  92) Ivan Zaiken (39 vje)
  Rezulton i zhdukur q prej 1995
  93) Prodigy; Xheremi Davis (29 vje)
  Rezulton i zhdukur q prej 2004
  94) Xhef Peterson (22 vje)
  Kancer, vdes m 2002
  95) Xhef Raitz (29 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2002
  96) Xheni Li; Xhenifer Bednar (34 vje)
  Rezulton i zhdukur q prej 2006
  97) Xherri Oski (32 vje)
  Rezulton i zhdukur q prej 1995
  98) Xhimi Beal (42 vje)
  Rezulton i zhdukur q prej 1993
  99) Xhimi Hustler (33 vje)
  Infrakt n zemr, vdes m 2006
  100) Kevin Mailhot (24 vje)
  Aksident me makin m 2005

  TIRANA OBSERVER
  My silence doesn't mean I am gone!

 8. #8
  FarewellToNavy Maska e FTN_2004
  Antarsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  West by God Virginia
  Mosha
  39
  Postime
  327
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Si mer ene Bigalow paska vdek e ?pupu po Yokozunen sikur se vura re ke kjo lista?

  Ironia me e madh eshte qe Undertakeri eshte akoma gjalle hahahaha

  PS. Pse i quajne kecista kta?se merren me mbareshtrimin e kecave? Mire ne 1992 nuk i dishim se ca ishin, po te pakten i qujme westlera?
  Ndryshuar pr her t fundit nga FTN_2004 : 09-07-2007 m 00:22
  NeverAgainVolunteerYourself

 9. #9
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Njerez te ketij kalibri duhet te vdesin shume me shpejt, cudi si rrojne kaq shume!  Dito.

 10. #10
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Antarsuar
  17-08-2006
  Mosha
  28
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mua nuk me pelqen ky sport me duket si trillim.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Fabio_gr
  Antarsuar
  18-02-2006
  Vendndodhja
  Grecce (Thessalonikh)
  Mosha
  33
  Postime
  128
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  C'rendesi ka nese eshte trillim apo real....ato shifra aty tregojne vdekje jo ndeshjet e tyre..nejse...
  fabi..

 12. #12
  doritlk Maska e DORJANBITI
  Antarsuar
  17-08-2006
  Mosha
  28
  Postime
  453
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Se kisha me ate kuptim .Ato mund te kene vdekur nga perdorimi i droges e cila ka dhene efektet menjehere apo edhe me vone.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Edhe per mendimin tim keci nuk eshte sport , por eshte film serial.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 14. #14
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Antarsuar
  14-09-2004
  Mosha
  38
  Postime
  1,537
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  bbooo sa paskan vdek. Kane fajet steroidet. 100 kane vdek dhe hala nuk mesojne kto tjeret.

 15. #15
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga FTN_2004
  Si mer ene Bigalow paska vdek e ?pupu po Yokozunen sikur se vura re ke kjo lista?

  Ironia me e madh eshte qe Undertakeri eshte akoma gjalle hahahaha

  PS. Pse i quajne kecista kta?se merren me mbareshtrimin e kecave? Mire ne 1992 nuk i dishim se ca ishin, po te pakten i qujme westlera?

  Nuk e dija qe ka vdekur Yokozuna.
  Apapapaa sa qejf e kam pas wrestling dhe e kam ndjekur per vite me rradhe...
  Por s'kam pare me qe kur vdiq Owen, vellai i ( my fav) Bret Hart-it.
  Atehere e morra vesh qe s'benin kot fare ata aty ne ring.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 16. #16
  FarewellToNavy Maska e FTN_2004
  Antarsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  West by God Virginia
  Mosha
  39
  Postime
  327
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  po mer Yoko ka kohe qe ka vdek. Dihej ajo se sa ishte ai robi, do kishte ndonje semundje. Po qe nuk ishte japonez Yoko e di ti ? Ishte nga Hawaii ? :P
  NeverAgainVolunteerYourself

 17. #17
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  31
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Shumica paskan vdekur ne aksident me makin... pse duhet tja beni lidhjen esht kecist dhe ka vdekur... duhet te matni ato qe kan vdekur per kecin si ne sken apo zenkat jasht skene !!
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 18. #18
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Sport te semurish psiqik.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 19. #19
  Floodist Me Eksperjenc Maska e ARNOLD_777
  Antarsuar
  13-01-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ti qe ke hap temen i shkofsh mrapa te honkesha pilafin ne ty.
  Po c'te duhen kecistat ty re avdall shif re ku ka na nje leke kecistat thot ky.
  Jeto sikur do te vdesesh neser, dhe meso sikur do te jetosh gjithmon

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-01-2006
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Davius
  KECISTET


  26) Edie Gilbert (33 vje)
  Infrakt n zemr m 1995
  27) Edie Guerrero (38 vje)
  Infrakt nga prdorimi i drogs m 2005
  28) Emori Hale (38 vje)
  Infrakt n zemr m 2006
  29) Majkll Hegstrand (44 vje)
  Infrakt nga prdorimi i drogs m 2003
  30) Herkules; Rej Fernandez (44 vje)
  Infrakt n zemr m 2003
  31) Robert Svenson (40 vje)
  Infrakt n zemr m 1997


  TIRANA OBSERVER
  cfare dreq gazetaresh jane keta? edhe roja e makinave ne lagjen time di qe i thuhet infarkt e jo infrakt

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Nusja e vdekur, mes legjends dhe t vrtets
  Nga Xhuxhumaku n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 18-01-2016, 07:48
 2. Diana uli: Ndjes familjes s poetit t pushkatuar..
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 14-10-2009, 18:30
 3. Lista e shkrimtarve t persekutuar nga rregjimi komunist
  Nga Brari n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-02-2007, 22:15
 4. Mjekt e deklarojn t vdekur, kthehet n jet 6-vjearja
  Nga ALBA n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-05-2004, 07:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •