Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 33 prej 33
  1. #21
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anëtarësuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Citim Postuar më parë nga ...askushi...
    cfare dreq gazetaresh jane keta? edhe roja e makinave ne lagjen time di qe i thuhet infarkt e jo infrakt

    Kane vdekur ata pa se infrakt se infarkt s'ka shume rendesi mendoj..

    Te rrojme vet se s'i ngjallim dot..
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  2. #22
    Miush modern Maska e miushi
    Anëtarësuar
    04-08-2007
    Vendndodhja
    si thua shpirt te mungoj ndo pak?
    Postime
    217
    Citim Postuar më parë nga Dito
    Njerez te ketij kalibri duhet te vdesin shume me shpejt, cudi si rrojne kaq shume!



    Dito.
    Ta dish ti uen kam 15 vjet qe merrem me Wrestling. pra ti thua une te vdes pa arritur as 40 ?

  3. #23
    Miush modern Maska e miushi
    Anëtarësuar
    04-08-2007
    Vendndodhja
    si thua shpirt te mungoj ndo pak?
    Postime
    217
    Une kam 15 vjet qe Wrestle. Kam 150 medalje. Mer shume jane silver. Kam marre edhe uen dikur steroids. Tani vdekja e Benoit nuk ak qenen nga steroids. E para: Nuk eksiston Roid Rage. E dyta Benoit ishte testuar ne Prill per steroids dhe doli Negative. dhe e treta keqishtet perdorin steroids per te sheruar plaget e tyre nga demtimet. Dhe steroids jane Prescripted Drugs. Qe i meer me lejen e doktorit. Nuk duhet tja u vejme fajin Steroidve pe rkete Tragjedi .

  4. #24
    FarewellToNavy Maska e FTN_2004
    Anëtarësuar
    09-11-2004
    Vendndodhja
    West by God Virginia
    Postime
    326
    U bene 101 sot, kishte vdek dhe nje tjeter mbrene me pseudonimin Crush.
    NeverAgainVolunteerYourself

  5. #25
    ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
    Anëtarësuar
    11-12-2004
    Postime
    2,443
    Citim Postuar më parë nga FTN_2004
    U bene 101 sot, kishte vdek dhe nje tjeter mbrene me pseudonimin Crush.
    NEse e ke fjalen per Biran Adams eshte i 108 me radhe qe vdes poashtu nen moshen 50 vejcare eshte edhe ky

  6. #26
    Zoti eshte me ne Maska e xemanuel
    Anëtarësuar
    08-04-2008
    Vendndodhja
    kosove
    Postime
    137
    Citim Postuar më parë nga miushi Lexo Postimin
    Ta dish ti uen kam 15 vjet qe merrem me Wrestling. pra ti thua une te vdes pa arritur as 40 ?


    nuk ke sport tjeter me te paster per tu marre por me wrestling uroj qe te jetosh gjat

  7. #27
    Paskan ikur goxha kur e mendon...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  8. #28
    Happy Maska e milanistja_el
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Sa shume qe kane vdekur...
    Te them te drejten e kam pas ndjekur dikur... kur ishte Bret Heart s'lija gare pa pare... por kohet e fundit nuk e ndjek me.

    Gjithsesi nje keshille per shqiptaret me emer Edi ose Kris... mos hyni kurre ne sportin e wrestler se nga keto qe jane ketu te lista 90% kane pas keto dy emra

    Iu prehte shpirti ne paqe atyre qe kane vdekur dhe me mend ne koke per keto te tjeret.
    Mos ua bej te tjereve ç'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  9. #29
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anëtarësuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Rroft Keçi dhe kariera e tyre qe lan pas...Zoti i prefte ne paqe!
    Feel the pump √

  10. #30
    The World Is Yours Maska e J@mes
    Anëtarësuar
    27-05-2002
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    1,966
    Po te shikosh me vemendje listen e gjate te te vdekurve, shumica ka vdekur nga mbidoze droge + infarkt.

    Sport shume i rrezikshem paçka se ne tv ne shikojme vetem pjesen e spektaklit.
    »« ¤ »«Ê£ÐØ®ÂÐØ»« ¤ »«

  11. #31
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    1,230
    Citim Postuar më parë nga miushi Lexo Postimin
    Une kam 15 vjet qe Wrestle. Kam 150 medalje. Mer shume jane silver. Kam marre edhe uen dikur steroids. Tani vdekja e Benoit nuk ak qenen nga steroids. E para: Nuk eksiston Roid Rage. E dyta Benoit ishte testuar ne Prill per steroids dhe doli Negative. dhe e treta keqishtet perdorin steroids per te sheruar plaget e tyre nga demtimet. Dhe steroids jane Prescripted Drugs. Qe i meer me lejen e doktorit. Nuk duhet tja u vejme fajin Steroidve pe rkete Tragjedi .
    kjo eshte per ju qe mereni me kete sport, pasi dhe une e kam shum qejf. po asnjeher nuk e kam mar mundimin ti provoje apo tia udhezoje pjesemaresve ne palester.

    steroidet: te bejne nervoz, shkaktojne kancer, rrezojne floket, krijojne zhvillim jopropocional te pjeseve te trupit, krijojne nje shkaterrim katastrofik te qelizave te trurit etj. por ata qe i perdorin per stervitje, betohen per to, Arnoldi dhe shume Bodybuildera te tjere nuk do ishin aty ku jane sot pa Steroide. shume rekorde boterore ne sport, nuk do mund te ishin vendosur, shume kupa sdo ishin fituar (dihet nga te gjithe qe pa steroide nuk mund te arrihen rezultate kompetitive, megjithese shume sporte e kane ndaluar perdorimin e tyre, atletet i marrin fshehtesisht). nga ana tjeter eshte edhe natyra e perdorimit mjekesor te tyre. Steroidet filluan te përdoreshin gjate luftes se dyte boterore nga ushtaret e plagosur, per ti dhene nje shtytje rigjenerimit te indeve qelizore te demtuara, per te "luftuar" disa semundje si dhe per te ndihmuar pozitivisht anen mendore te te plagosurve. dhenja e testosteronit ne pacientet e AIDS ka dhene rezultate shumë te mira, po ashtu dhenia e hormoneve te rritjes ne paciente eshte pare te luftoje plakjen e njeriut. ata qe kane perdorur apo ata qe kane njohur dike qe i perdor e dine shume mire se çfare shkaktojne steroidet. duke filluar qe nga prishja e balances emocionale, rritja e agresivitetit, irritimit dhe prishjes se karakterit. eshte fakt qe shume lloje steroidesh shkaktojne renie flokesh, por ky eshte rreziku me i vogel, steroidet shkaterrojne kockat dhe shume qeliza te tjera ne trup. shpresoje te me kesh kuptuar.

  12. #32
    Nacionalist Maska e Tosku
    Anëtarësuar
    12-06-2009
    Vendndodhja
    Toskeri
    Postime
    66
    Po keta kur e dine qe ky sport ta shkurtoka jeten, pse nuk zgjedhin te merren me Ping-Pong?

  13. #33
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anëtarësuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Citim Postuar më parë nga MI CORAZON Lexo Postimin
    Nuk e dija qe ka vdekur Yokozuna.
    Apapapaa sa qejf e kam pas wrestling dhe e kam ndjekur per vite me rradhe...
    Por s'kam pare me qe kur vdiq Owen, vellai i ( my fav) Bret Hart-it.
    Atehere e morra vesh qe s'benin kot fare ata aty ne ring.



    used to watch him all the time.
    Where does a thought go when it's forgotten?

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema të Ngjashme

  1. Nusja e vdekur, mes legjendës dhe të vërtetës
    Nga Xhuxhumaku në forumin Folklori shqiptar
    Përgjigje: 24
    Postimi i Fundit: 18-01-2016, 08:48
  2. Diana Çuli: Ndjesë familjes së poetit të pushkatuar..
    Nga Brari në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 61
    Postimi i Fundit: 14-10-2009, 18:30
  3. Lista e shkrimtarëve të persekutuar nga rregjimi komunist
    Nga Brari në forumin Elita kombëtare
    Përgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 26-02-2007, 23:15
  4. Mjekët e deklarojnë të vdekur, kthehet në jetë 6-vjeçarja
    Nga ALBA në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 29-05-2004, 07:58

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •