Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Frika nga lartesite - Acrofobia

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  ahahhaha sa kam qesh hot sbesoj te kesh patur frike me
  E mbeshtete Koken??
  Buse sa desha t'ja mbeshtes koken,
  ma futi i narkoze t'thjeshte, boks n'lule t'ballit e me fluturoi zogu kokes.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #22
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Frika nga lartesite - Acrofobia

  Une nuk kam frike me fluturu por kam frike me u rrezu
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Frika nga lartesite - Acrofobia

  hera e pare qe u hodha nga nje lartesi prej 10 metrash ishte nje trampolino. kisha hyp 20 here kur isha 7 vjec dhe shikoja me habi ata qe hudheshin me kaptine, por kishte edhe nga ata qe hudheshin me kembe. mora vrull, mbylla syte dhe u hodha. ndjeva boshllekun per nje cast dhe bum ne uje. hunda mu mbush me uje te kripur e lotet me dilnin nga syte, kembet arriten fundin e ujit. me vrap u hodha dhe nja 20 here te tjera por koken e mbaja pak lart qe te mos me bezdiste kripa ne hunde...me parashute harrojeni, nuk jam cmend akoma
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Frika nga lartesite - Acrofobia

  ..frika nga lartesite eshte nje e mire qe kontrollohet nga i njejti muskul nerv shpirti i cili kontrollon edhe friken ndaj zotit! ndryshe pa kete frike do perfundonim si ai miku i zotit qe rrahu paq, por zoti e mallkoi dhe e mbylli ne konat e ushtrimeve algjebrike te shkollave te mesme dhe ende nuk ka dale qe andej!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •