Close

Rezultati i Sondazhit: Cilin nga keto preferoni me shume?

Votues
34. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Acer America

  0 0%
 • Asus

  3 8.82%
 • Apple

  3 8.82%
 • Canon

  0 0%
 • Compaq

  0 0%
 • Dell

  2 5.88%
 • Epson

  0 0%
 • Genius

  0 0%
 • HP

  5 14.71%
 • IMB

  2 5.88%
 • Intel

  0 0%
 • LG

  1 2.94%
 • Logitech

  0 0%
 • Microsoft

  7 20.59%
 • Nvidia

  2 5.88%
 • Panasonic

  0 0%
 • Philips

  1 2.94%
 • phoenix

  0 0%
 • Pioner

  1 2.94%
 • Quantum

  0 0%
 • Realtek

  0 0%
 • Samsung

  2 5.88%
 • Sierra

  0 0%
 • Sony

  3 8.82%
 • Toshiba

  1 2.94%
 • Tjera

  1 2.94%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
 1. #21
  i rregjistruar Maska e LaCosTa
  Antarsuar
  15-02-2007
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  27
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Samsung me pelqen me se shumti
  Dashuro Nese Done Te Jetosh,Pastaj Jeto Nese Te Lejon Dashuria

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Antarsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga gjiganti2007 Lexo Postimin
  Per mua me te mira jane kompanit qe e kane kodin burimor te hapur por megjithate Microsoft ka bere nje pune te madhe per nejrzimin dhe me pelqen shume.
  Un nuk e kuptoj va fitime kane kompani te tilla.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 3. #23
  Pasioni pr shkencn Maska e Qendi
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Dell Me Pelqen Mua

 4. #24
  Perjashtuar
  Antarsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  kohet e fundit, vetem sony....

 5. #25
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Antarsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime n 0 postime
  une e preferoi AsuS

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  si ASUS nuk ka.

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-01-2008
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ASUS eshte nje kryeveper ne krahasim me te tjeret.

 8. #28
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 30 postime
  sony...........

 9. #29
  beby Maska e jesu
  Antarsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Sony se pari dhe apple me pas.
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-11-2008
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  une e preferoj hp dhe pastaj microsoft e sony

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Nisma e kryeministrit Berisha: Shqiperia, 1
  Nga DYDRINAS n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 170
  Postimi i Fundit: 31-01-2014, 18:08
 2. Prgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 02-09-2013, 22:37
 3. Cfar ngjyre preferoni n rroba ...??
  Nga Piskavica_ n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 17:17
 4. IT kompani ne Tirane dhe Shqiperi
  Nga Agon_xh n forumin Informatik dhe Internet
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 16:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •