Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 24
 1. #1

  Ndjenja e friks!

  Dua t'iu bej nje pyetje?
  Ju ka ndodhur ndonjere, ke cfardo lloj moshe keni qene, te keni frike ne shtepi kur jeni vetem?

  Si keni reaguar?

  A ndihmon muzika per te larguar friken?!
  Ndryshuar pr her t fundit nga DI_ANA : 21-02-2008 m 14:06
  "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  une kam shume frike ,kur jam vetem ne shtepi .gje qe nuk qelloj shume
  here te jem vetem ,por pasi fillon te erret i hap te gjitha dritat e dhomave te shtepise dhe vetem ashtu sikur me iken frika .
  muzika me fut akoma friken dhe keshtu me mire qetesi dhe mbeshtillu ne gjume po te zuri
  biles dhe kur sjam vetem nje zhurm te vogel te degjoj do alarmoj shpine ,e kam pasur dhe e kam kete ves te frikes .nuk e di ne do me kaloj ndonje here apo jo

  ps..theo po ti s'na tregove per veten tende mi goce

 3. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Lishoja Televizorin , nje film te kendshem dhe harohet rethina

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Sme ka ndodhur ndonje here te frigohem kur jam ne shpi vetem
  #VamosArgentina

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-04-2006
  Postime
  560
  pershendetje,

  JO nuk frigohem as kur jame veten e as me dike!
  nuk ke se qka te frigohesh, merri gjerat normale, munde te leviz ndonje sen di P.SH akrepat e ores,ndegjohen me shume kur je vetem ne shtepi, ose pika e uijet, ose ndonje levizje e insekteve, por merri te gjitha si normale, mose ju beso fantazmaver! se nuk ak asgje reale nga to!

 6. #6
  alnosa
  tamam e the
  ajo me dritat eshte 1 me 1

  po car te them per mua?qe kam frike?
  :P

  machoooo
  ti machooo mos mu rembe kaq shpejt se ben dhe vape tani e mer flake oreeeeeee
  e kujdes si me flet zemer se jam me e madhe,ki ca respekt


  o rapsoul,
  nje vrasje ne tv me duhet mua e pastaj aha, haj te me gjesh ne kete bote.
  "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

 7. #7
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,684
  Frika eshte nje gje e natyrshme,edhe ai me trimi ka frike.

 8. #8
  udhetare.... Maska e Klaraaa
  Antarsuar
  29-08-2003
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  182
  epo edhe ndodh ndonjehere.....ke shoqe Theodora ke, mos kujto se je e vetmja, une jo vetem dritat qe le hapur por telefonin te koka, e shkopin e mizave me vete, poshte cdo divani dhe krevati kepucen me take me te larte, hihiiiiiiiiii
  Enya-Adiemus

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Fabio_gr
  Antarsuar
  18-02-2006
  Vendndodhja
  Grecce (Thessalonikh)
  Mosha
  34
  Postime
  128

  Ndjenja e frikes

  une personalisht me ka ndodhur ndonjehere kur shikoj filma horror pothuajse 2-3ore naten vone me lindur ndjenja e frikes kur jam futur thelle ne idete dhe skenarin e filmit..por jo sa mos te te fle gjume apo te ndez dritat
  fabi..

 10. #10
  ThE KinG Maska e Imperator
  Antarsuar
  23-04-2007
  Vendndodhja
  Albania
  Postime
  448
  Une nuk kam frike kur jam vetem, jam i qete dhe me pelqen te degjoj muzike, pasi nese jam shume kohe vetem, muzika me heq merzitine dhe me on ne endrra, me kalon koha pa e kuptuar.

  Imperator
  Albanian Perandory

 11. #11
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  96
  Postime
  1,560
  Citim Postuar m par nga theodora*
  hi
  dua tju bej nje pyetje?
  ju ka ndodhur ndonjer, ke cfardo lloj moshe keni qene, te keni frik ne shpi kur jeni vet?

  si keni reaguar?

  ndihmon muzika per te larguar friken?
  Dori me cmende mua ti me sa her te kam then mos te kesh frik
  apapapappa me vdiq kjo mua po sa her te kam then mo ki frik ti sme
  degjon mua sma ve kur veshin ti hahahahaha loooooooooooool
  sa kam qeshur..........Dori me ty si kur ta dija qe da beje kete pyetje ti hahahaha
  ika kisssssssss yllo pacim flasim
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Citim Postuar m par nga theodora*
  hi
  dua tju bej nje pyetje?
  ju ka ndodhur ndonjer, ke cfardo lloj moshe keni qene, te keni frik ne shpi kur jeni vet?

  si keni reaguar?

  ndihmon muzika per te larguar friken?
  Shume here.Ne fakt jetoja vetem ne nje vend te qete per ca kohe kjo me beri te fle gjithmone me drite ndezur.Ndikon ne psikologjin e njeriut me shume.Sa per muziken se di kete.

 13. #13
  DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  It's not your business....
  Postime
  461
  Me frikse qenkeni ju gocat... kjo eshte nje mungese sigurie ne vetvete; qe te jeni me te sigurta armatosuni. keshille: kur te jeni vetem i fusni nje film horror,qe kur te mbaroi filmi t'ju duket situata ku ndodheni si parajse e perserisni disa here kete gje dhe shihni qe s'keni me e ca koken mo per asgjo..
  EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

 14. #14
  Frika eshte si semundje qe po te kapi ste leshon me.... eshte semundja me e keqe qe mund te egzistoje, ndaj njerez mundohuni ta hiqni kte semundje, se nuk te len te besh perpara asnjehere...

  Njeriun pa guxim se do asnje

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-07-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  858
  tani qe thoni ju une jam njecike frikacake...por do mundohem ta zgjidh kete problem pa patur te nevojshme ndihmen e ndonje burri

 16. #16
  Vlonjat sa te jete jeta Maska e Igli_Vlonjati
  Antarsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  Vlore/Tirane
  Mosha
  34
  Postime
  439
  Njeriu ne jete nuk duhet te kete frike nga asgje, vetem duhet te kuptoje!
  Persa i perket pjeses tjeter ajo eshte individuale, ku nuk ka vend shoqerorja
  Ne Jete Duhet Te Udhehiqemi Nga Arsyeja Dhe Jo Nga Pasioni

 17. #17
  Canna-log Maska e Artson
  Antarsuar
  24-07-2007
  Vendndodhja
  Loading...
  Mosha
  15
  Postime
  416
  Frika eshte mallkimi i njeriut mendjeholle. Aftesia e tij per te nuhatur dhe rendesia qe ka per te jeta e ben te jetoje me friken.

  Per keto fobite qe paskan disa frike nga te ndenjurit vetem ne shtepi,,,pff c'te them . mendoni qe s'jeni vetem keni edhe fantazma prane dhe ndoshta iu kalon.
  Kur jam rrethuar nga njerz t vegjl s'ndjej madhshti, por mjerim! M.Roi

 18. #18
  Perjashtuar Maska e NoCi
  Antarsuar
  03-06-2007
  Vendndodhja
  duke qeshur.
  Postime
  111
  der tani vetem nga vet-vetja kam pas frik.

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Me ka ndodhur ne nje moment qe jetoja vetem edhe ishte vendi shume i qete.Ajo qetesia qe ishte me frikesonte shume.Keshtu qe atehere fle me Drite te vogel ndezur.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Citim Postuar m par nga theodora* Lexo Postimin
  hi
  dua tju bej nje pyetje?
  ju ka ndodhur ndonjer, ke cfardo lloj moshe keni qene, te keni frik ne shpi kur jeni vet?

  si keni reaguar?

  ndihmon muzika per te larguar friken?

  tkesh frik eshte me se normale, por puna eshte te kesh frik dava 1 minut, jo tkesh frik gjith jetes tate
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Ka mbarim ndjenja e dashuris?
  Nga Erindi n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 13-03-2007, 08:02
 2. A eshte e konsumueshme ( hargjueshme) ndjenja
  Nga fisniku-student n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2007, 08:47
 3. Konfuz n ndjenja, far t bj?
  Nga H5N1 n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-04-2006, 15:24
 4. Aventura n "Kadaria", si t jesh human n botn e friks
  Nga Shijaksi-London n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2005, 03:46
 5. Njerz me nevoja neurotike, Interpretimi i ndrrave dhe ndjenja e inferioritetit
  Nga J@mes n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-07-2004, 16:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •