Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 102 prej 102
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,674
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Fotografite me te paharruara te koherave.

  Skuteri i par ne NJu Jork ne vitin 1915
  -Skuteri sot
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 07-05-2017 mė 07:24

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,674
  Faleminderit
  35
  91 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Fotografite me te paharruara te koherave.

  Drezdeni 1900
  Drezdeni para bombardimit
  Dresdeni foto e vitin 1945, pas Aleatet "bombardimit bresherish", nė tė cilat viktimat ishin 99% ishin civil.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura       

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema tė Ngjashme

 1. Serialet mė tė mira filmike tė tė gjitha kohėrave
  Nga PrInCiPiEl nė forumin Kino-Televizioni nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 216
  Postimi i Fundit: 22-04-2017, 16:54
 2. Piloti mė mirė i gjitha kohėrave?
  Nga AlbRoma nė forumin Sportet motorrike
  Pėrgjigje: 136
  Postimi i Fundit: 22-01-2010, 12:16
 3. Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 09-07-2007, 23:17
 4. 5 filmat me te bukur shqiptar te gjitha koherave!
  Nga denku nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 04-09-2006, 15:51
 5. DITE TE PAHARRUARA (Me rastin e Shen Valentinit)
  Nga Auloni nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2003, 21:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •