Close

Rezultati i Sondazhit: Ke emision ndiqni me shum? (TV Shqiptare)

Votues
21. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • PORTOKALLI

  11 52.38%
 • TOP FEST

  0 0%
 • FIKS FARE

  2 9.52%
 • BY PASS SHOW

  0 0%
 • ZONE E LIRE

  2 9.52%
 • ZIP

  0 0%
 • KAFAZI I ARTE

  1 4.76%
 • Akademia e Yjeve

  0 0%
 • Kutia e Fundit

  0 0%
 • Opinion

  5 23.81%
 • Tjeter ( Cila ? )

  0 0%
 • Nuk Esht Ne TV Shqiptare ( Cila ? )

  0 0%
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 22
 1. #-19
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551

  K emision ndiqni m shum?

  Ke nga emisjonet apo shfaqjet ndiqni me shume?

  Ky sondazh vlen vetem per televizionet Shqiptare pasi ne Shqiperi nuk transmetohen televizionet e Kosoves apo Maqedonise, ndaj nuk e dime se cfare programesh transmetohen ne Kosove apo Maqedoni ... !!
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 06-06-2007 m 14:56
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 2. #-18
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Antarsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Opinion, shf\of

 3. #-17
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Antarsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  38
  Postime
  2,406
  per portokallin vdes se mohoj dote
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 4. #-16
  i/e regjistruar Maska e resina
  Antarsuar
  19-05-2007
  Vendndodhja
  ne nje vend te bukur,ku cdo stine ka bukurine e vet
  Postime
  286
  Fear Factor tek Vzioni dhe Ekstreme po te Vizioni

 5. #-15
  i/e regjistruar Maska e resina
  Antarsuar
  19-05-2007
  Vendndodhja
  ne nje vend te bukur,ku cdo stine ka bukurine e vet
  Postime
  286
  Opinion dhe kutia e fundit

 6. #-14
  I qete Maska e BEHARI
  Antarsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,119
  opinion ndjek me qef tek klani!
  star academi..po te klani!
  njerez te humbur...tek vizion!

  kurse portokalli dhe zone e lire jan programe qe mund te ndiqen pas ores 00 te natas!

 7. #-13
  human Maska e LAINA
  Antarsuar
  13-03-2007
  Vendndodhja
  waiting...
  Mosha
  43
  Postime
  348
  Me shume shoh Opinion. Me pelqen edhe Portokallia po nuk kam nerva ta shoh gjithmone dhe ti shoh te gjithe.
  ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

 8. #-12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,240
  Portokallin
  #VamosArgentina

 9. #-11
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551
  Portokalli
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 10. #-10
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899
  1 - Portokalli.
  2 - Zone e Lire.
  3 - Kafazi i arte.
  4 - Njerez te humbur.
  Feel the pump √

 11. #-9
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Portokallin e shikoj se eshte vertet emision i paaritshem
  Sui generis

 12. #-8
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Antarsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  45
  Postime
  591
  Portokalli
  Zone Lire
  Kafazi Arte
  Dhe ndonje her ndonje dokumentar.
  Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


  Albi

 13. #-7
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Antarsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  top show
  portokalli
  zone e lire

 14. #-6
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  38
  Postime
  4,061
  nuk para shohe tv , por megjith ate votova FIKS FARE.
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 06-06-2007 m 14:54
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 15. #-5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,599
  Top Show ndjek me shume sepse me pelqen shume Gazetari qe e drejton ate emision.Ka nje te folur shume me eksperience ne fushen e gazetarise.Ndjek edhe nje emision tek Alpha ketu ne Greqi cdo te marte eshte si Portokallia edhe nje cdo te merkure.

 16. #-4
  ThE KinG Maska e Imperator
  Antarsuar
  23-04-2007
  Vendndodhja
  Albania
  Postime
  448
  Me shume nga keto me terheq Opinion dhe ate ndjek me shume se te gjithe. Eshte nje nga emisionet me te mira ne Shqiperi sipas mendimit tim dhe nje nga emisionet qe informon me mire se te gjithe Shqiptaret ne lidhje me historine tone apo dhe ngjarjeve historike te rendesise se veante qe kane ndodhur neper bote. Eshte emisioni me i arritur sipas meje dhe vlen per tu permendur qe gazetari qe e organizon kete emision eshte nje nder analistet me te mire ne Shqiperi dhe me i sukseshmi gjithashtu.

  Imperator
  Albanian Perandory

 17. #-3
  Game Over Maska e fight_cllub_al
  Antarsuar
  12-05-2007
  Vendndodhja
  shyqyr zotit mes 4 muresh ...
  Postime
  19
  nuk esht ne tv shqiptare ....... lucigniolo...program wild fare ....
  me mir zot ne ferr .... se 1 skllav ne parajs ....

 18. #-2
  Pasioni pr shkencn Maska e Qendi
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  2,102
  Portokalli

 19. #-1
  PORTOKAlli>....................
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 20. #0
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Normalisht emisionet e topchannellit jan shume me terheqes se keta te tjeret.

  PORTOKALLI.
  TOP SHOW.
  FIKS FARE.

  pastaj vijne te tjerat me radhe.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Sa i ndiqni telefilmat?
  Nga ridy85 n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-02-2015, 18:58
 2. E ndiqni edicionin e lajmeve?
  Nga Silk n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 24-02-2010, 08:30
 3. Cili emision humoristik ju pelqen me se shumti.
  Nga francisko n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-04-2009, 10:32
 4. FIKS FARE - Jo vetem nje emision televiziv!
  Nga DeuS n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 18-07-2004, 01:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •