Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Anėtarėsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perėndinė
  Mosha
  42
  Postime
  1,259
  Faleminderit
  2
  8 falenderime nė 8 postime

  Legalizimi i Emigrantėve

  Legalizimi i Emigrantėve nė botė.


  Nė kėtė temė do paraqiten tė gjithė postimet qė pėrmbajnė ligjet e emigrimit nė shtetet e ndryshme tė botės ku ka emigrantė shqiptarė qė jetojė e banojnė aty. Pėr ta bėrė mė tė lehtė kėrkimin tuaj nė kėtė forum, menduam tė sjellim nė kėtė temė vetėm linkun e postimit apo postimeve pėrkatėse.


  Sigurisht qė edhe ndihma juaj ka vlerė tė madhe dhe jeni tė lutur tė postoni sipas mundėsisė ligjet e emigrimit qė ekzistojnė nė vendin ku ju jetoni qoftė pėr emigrantėt ekonomikė por edhe pėr ata politikė. Gjithēka e postuar nė kėtė forum lidhur me kėtė temė do jetė njė ndihmė me vlerė tė madhe pėr tė gjithė.  Faleminderit.  A

  B
  C
  D

  E
  F  G

  Greqi

  Greqi, 7 nene tė reja pėr legalizimin  Gj
  H
  I

  Itali

  Ligji i ri i Emigracionit nė Itali
  Hyrja e punėtorėve tė huaj edhe pa kontratė pune  J
  K
  L
  M

  Mbretėria e Bashkuar - Angli

  Ndryshimet nė Ligjin e Emigracionit

  Marrja e vizės pėr nė Mbretėrinė e Bashkuar  N
  P
  S & Sh

  Shtetet e Bashkuara tė Amerikės

  Legalizimi i emigrantėve  T


  .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Peniel : 05-03-2012 mė 04:24
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjtė I Shenjtė...

Tema tė Ngjashme

 1. Legalizimi i certifikatave personale per aplikim per vize
  Nga Miremengjes nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-02-2006, 11:08
 2. Legalizimi idrogerave te lehta.
  Nga njeriu2006 nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 30-01-2006, 05:39
 3. Legalizimi i prostitucionit.
  Nga kolombi nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 136
  Postimi i Fundit: 15-07-2005, 14:38
 4. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-05-2003, 08:20
 5. Legalizimi i drogave te lehta
  Nga ermal80 nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-12-2002, 05:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •