Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 65 prej 65
 1. #61
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Top 5 Strategy Games

  Ke noj gjo problem, me punen time ty?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #62
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Top 5 Strategy Games

  Hajdeni te dy te luajme me wii u. Luhet up to 5 players. . e zgjidha dilemen qe kisha. Une kisha marre controller pro. Ajo loje nuk e suportonte kete. I donte nga ato te tjerat. So e nderrova dhe mora tjeter. Now I am happy .
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Top 5 Strategy Games

  Pinko una desha me luajte vetem me ty.
  Cer eshte kjo up to 5 players?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 4. #64
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Top 5 Strategy Games

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Hajdeni te dy te luajme me wii u. Luhet up to 5 players. : p. e zgjidha dilemen qe kisha. Une kisha marre controller pro. Ajo loje nuk e suportonte kete. I donte nga ato te tjerat. So e nderrova dhe mora tjeter. Now I am happy .
  Pink ku e ke shtepine?

  erdha
  une e ti prah?
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Pinko una desha me luajte vetem me ty. : @hh
  Cer eshte kjo up to 5 players? : ^gg : ^mos
  quhety orgy hahhahahaha
  ose gangbang on computer lmao

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e Mustili
  Anėtarėsuar
  02-11-2012
  Vendndodhja
  Stamboll
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Top 5 Strategy Games

  age of empire nice game and red alert 3

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Greater Albania or political suicide?
  Nga Redi nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 15:23
 2. Ndimė nė pėrkthimin e njė materiali nė Anglisht.
  Nga Neki1 nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 18:09
 3. Privatizimi i Trepces
  Nga dodoni nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-05-2006, 03:56
 4. ICG: - UNMIK-u ka lejuar ndarjen e Kosovės
  Nga kosovar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-06-2002, 06:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •