Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 65
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Arti_St
  Me ben pershtypje si nuk e permendi dikush Cossacks, Loja numer 1 strategji sa me perket mua

  Edhe mea me pelqen shume cossacks , sidomos back to war.
  Tani e kam lene pak , por luaja deri ne pese ore dhe nuk merizetesha , vetem me dhembnin syte.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 2. #22
  Predatori Maska e eri_info
  Anėtarėsuar
  06-05-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ditmir Zhuka
  Edhe mea me pelqen shume cossacks , sidomos back to war.
  Tani e kam lene pak , por luaja deri ne pese ore dhe nuk merizetesha , vetem me dhembnin syte.

  Command and Conquer : Tiberium Wars

  is the best strategy game...
  Me respekt...

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Kolonjari!!!
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ---Age of Empire
  ---Cossacks
  ---Celtic Kings
  ---Medieval 2: Total War
  ---Rome

 4. #24
  Perjashtuar Maska e Dragut
  Anėtarėsuar
  14-06-2006
  Vendndodhja
  Pėrtej Gramozit, gati pėr luftė
  Postime
  545
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ej po osht harru me u thon dhe War Hamer, kjo osht e papame.

 5. #25
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Age Of Empires
  Warcraft
  Command and Conquer Generals

 6. #26
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL
  1. Warcraft III natyrisht
  2.Age of empire III gjithashtu
  3.CS po jo aq shume
  4.Scarface
  5.Bond 007
  Counter strike shum strategji e fort eshte

 7. #27
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Po Si Nuk Permendi Njeri Lord Of The Rings Mer The Battle For The Middle Earth Dhe The Rise Of The Witch King.pastaj
  Civilization 4
  Warhammer
  Age Myhology Titans Expansion
  Cassacks Back To War
  Rome Total War Barbarian Expansion

 8. #28
  :::))))((((::: Maska e ai_shoku
  Anėtarėsuar
  03-08-2007
  Vendndodhja
  United States Of Albania
  Postime
  247
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  1.Rome Total War
  2.Age of Mitology Titans Expansion
  3.Lord of the ring The Battle for Middle-earth (tm) II
  4.Rise and Fall Civilization at War
  5.Age of Empires

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2007
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  1.War-Craft
  2.Command & Conquer : General zero hour
  3.Empire Earth 2
  4.Age of Empire

 10. #30
  DEM I KUQ Maska e lenci_80
  Anėtarėsuar
  16-04-2007
  Vendndodhja
  espań, mendjen e kam ne laprak , bertas fort PARTIZONI FITORE.
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Empire Earth 4 per mu eshte me e mira
  PARTIZONI

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-06-2003
  Postime
  570
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Te gjitha serite total war:
  Rome total war
  Rome total war + Barbarian Invasion
  Medieval Total war 1, (me dobet)
  Medieval Total war 2 (me e mire)
  Medieval Total war 2 + Kingdoms ( shume me e mire).

  Pak tip tjeter loje por edhe Kosacks Back to war eshte loj e mire.

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-11-2007
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  a mund tma download gta vice city dot ja di per nder

 13. #33
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Citim Postuar mė parė nga votimi Lexo Postimin
  a mund tma download gta vice city dot ja di per nder
  Shif neper forume warez lale..P
  P.S nuk eshte loje strategjike ajo...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #34
  come back
  Anėtarėsuar
  05-10-2008
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  1.Medieval Total War II
  2.Age of Empires III
  3.Warcraft III
  4.Rome Total War
  5.Civilisation IV

 15. #35
  Decrypter Maska e The Vitruvian
  Anėtarėsuar
  04-02-2010
  Vendndodhja
  Between two Worlds
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Po por...

  The gjitha loja shume te mira por nqs doni te provoni strategjite tuaja .....Ju keshilloj te provoni
  Desperados Wanted dead or alive.
  Commandos behind enemy lines bashke me sequelin e saj behind the call of duty.
  edhe e preferuara ime Nemesis of the Roman Empire.
  Kush don link per download mund te mi kerkoje ...
  Respekt
  Ab origine

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e no.Name92
  Anėtarėsuar
  10-07-2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Commandos 1 (Behind Enemy Lines & Beyond The Call of Duty)
  Commandos 2 (Men Of Courage)
  Commandos 3 (Destination Berlin)

  lojė ma te mir nuk ka se COMMANDOS veq lodhesh..

 17. #37
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Me se shumti me pelqejne Age of Empire te gjitha .

  A din kush a ka ndoj loj te re strategji te mire ??

 18. #38
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Civilisation IV
  Warcraft III

 19. #39
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  Me se shumti me pelqejne Age of Empire te gjitha .

  A din kush a ka ndoj loj te re strategji te mire ??
  rome total war kte te paren duhet ta blesh minare...puc
  the mod Europa Barbarorum kurse kete e ke ne net...

 20. #40
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,933
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Warcraft III - Frozen Throne
  Starcraft Brood War
  Comandos
  Age of mithology
  Age of Empires III

  .....Helen edhe ti luan Warcraft ?

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Greater Albania or political suicide?
  Nga Redi nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 15:23
 2. Ndimė nė pėrkthimin e njė materiali nė Anglisht.
  Nga Neki1 nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 18:09
 3. Privatizimi i Trepces
  Nga dodoni nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-05-2006, 03:56
 4. ICG: - UNMIK-u ka lejuar ndarjen e Kosovės
  Nga kosovar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-06-2002, 06:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •