Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e larguar Maska e GL_Branch
  Anėtarėsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  Arbany
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Historia e Tuzit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Davius : 25-05-2007 mė 04:57

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-05-2009
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up Fake Prada wallets

  Superior Selection of Prada walletsAt Up To 60% Off Retail Price.Replica Prada wallets At Saks - Shop Spring 2009 Latest Collections!Get access to most popular styles of satchels, Totes, and more.Shop the Spring Collections for Prada wallets at cocobags.com.

 3. #3
  Falko Maska e Falco115
  Anėtarėsuar
  03-09-2009
  Postime
  620
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  bb

  Pershendetje GL_Branch, komplimenta pėr temen!!
  Pershendes mikun tim nga Tuzi,tė madhin Shtjefen Ivezaj pronar i Muzeut Etnografik tė Malsise nė qytetin e Tuzit,i uroj shėndet dhe suksese nė veprimtarin dhe punėn e madhe qe ka bėrė dhe vazhdon tė bėjė nė ruajtjen e traditės,zakoneve dhe kulturės se bukur shqiptare...
  Me respekt Arbeni!

Tema tė Ngjashme

 1. A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?
  Nga tani_26 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2296
  Postimi i Fundit: 15-06-2018, 11:28
 2. Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Agnosticizėm dhe ateizėm
  Pėrgjigje: 153
  Postimi i Fundit: 06-03-2015, 10:37
 3. Pasqyra e temave historike
  Nga Fiori nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-05-2011, 15:43
 4. Perse Duhet Studiuar Historia E Luftes Se Ftohte?
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-11-2005, 01:57
 5. Menyrat e shkruarjes se historise (Historia Virtuale)
  Nga Eni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2002, 14:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •