Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25

Tema: No Integrity

 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2007
  Vendndodhja
  Ne bote
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Wow, I“m speechless. I just read your poem: " I“m never good enough".

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  " No Integrity " shume shume shume e arrire
  Komlimentet e mia, te gjitha shume te bukura

 3. #23
  Nebelstern
  i/e ftuar
  Longing


  Sweeping strokes caress.
  Nuzzling and soft tickling graze
  of unshaven face causes quiverings.

  Long lingering kisses arouse.
  Kneading and tasting of flesh
  makes desires flare.

  Titillating nudging contacts excite.
  Erotic intimate proceedings transform
  into fervent passionate abandon.

  Paroxysms of ecstasy and exhilaration storm.
  Cravings and amorous longings diminish,
  smoldering until the next surging torrent.  E.K
  2006

 4. #24
  Nebelstern
  i/e ftuar
  Hope

  Struggling through hardships,
  Clinging to the hope of better things
  Strengthens resolve and purpose,
  Enabling us to proceed.

  Seeing another beat great odds,
  Rejoicing for the hard fought victory
  Bestows inspiration to continue,
  Bolstering our own hopes.

  Watching parents and children play,
  Enjoying their unconditional love
  Explains the endeavors of so many,
  Living for their hopes and dreams.

  Donating our time and efforts,
  Fulfilling the wishes of The Higher Power
  Awards blessings upon both givers and receivers,
  Empowering continuation of the hopeful Quest.


  E.K

  Fund

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  38
  Postime
  268
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  I dashur Kokepapuce anonim.

  Zbulim te madh na paske bere. Sigurisht qe edhe ky pseudonim ketu siper ka qene i imi. Nuk duhen me shume se dy cent mend per te bere lidhjen , perderisa ketu, tek tuk kam vene edhe inicialet e mia.

  Po ma merr mendja se ti je nje nga ata qe marrin guxim vetem kur kthejne nja dy gota uje me gaz.

  Tani ti dhe shoket e tu me lini te qete e vazhdoni te beheni tape me vaj ulliri , une kam punet e mia ...

  ..Iku koha kur merzitesha se luanit me mailet....

  Ja , po ju pershendes me poezine me kot qe eshte shkruar ndonjehere nga dikush qe kujtoi se piu alkol po ne te vertete po pinte leng geshtenjash...

  Absinthe

  Pour the emerald wine

  Into crystal glasses

  A party so divine

  A kiss full of catharsis

  A Love like winter

  Two hearts clash

  A kiss turned bitter

  Now the crystals crash

  Time is not long

  Death is near

  Time to sing your swan song

  There is nothing to fear

  Absinthe has rendered you asunder

  Now your six feet under  Hajt , gjithe te mirat. Je i nderuar e i rrespektuar deri ne detaj...

  Une e di kush jam dhe e di ke dua , skam nevoje per leksione e tallje nga "Two bit idiots" me trurin nje impulsor

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Kerri lobit grek: 10% e shqiptarėve janė grekė
  Nga ALBA nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 22-08-2004, 12:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •