Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 55
 1. #1
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Nolird
  Anėtarėsuar
  19-04-2007
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  466

  A do te shkojme ne FERR

  Shkoni tek kjo adress dhe beni nje test se ku do te shkoni ne Ferr apo ne Parajs.Testi eshte ne Anglisht besoj se e kuptoni anglishten.

  Paci Fat............

  http://www.kontraband.com/show/show....ating=nsfw_sfw

  Mua me doli 21 pike.Po juve ????

 2. #2
  i/e larguar Maska e tolky
  Anėtarėsuar
  17-04-2007
  Postime
  68
  Hahahaahah mua me doli 31 pike.Shihemi ne parajse Nolird

 3. #3
  71 pike.
  Me nje fjale kam maru pune me Parajsen .

  Ps. Ca pyetje nuk i kuptova .

 4. #4
  KuCoVaR Maska e Olimp
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  QS
  Postime
  484
  Ej cfare eshte ferri nje here ta marim vesh dhe ta themi vet do vemi apo jo se nuk e dim fare ceshte :P
  Ere mire mire

 5. #5
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Nolird
  Anėtarėsuar
  19-04-2007
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  466
  Shock ti qe i ke 71 pike thot se e perdorish doren e djathte si te gjithe tjeret qe do te thote shume mire.

 6. #6
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Nolird
  Anėtarėsuar
  19-04-2007
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  466
  Citim Postuar mė parė nga Olimp
  Ej cfare eshte ferri nje here ta marim vesh dhe ta themi vet do vemi apo jo se nuk e dim fare ceshte :P
  he ferri eshte Xhehnemi ndersa Parajsa eshte Xhehneti.Tani besoj se e kupton

 7. #7
  Citim Postuar mė parė nga Nolird
  Shock ti qe i ke 71 pike thot se e perdorish doren e djathte si te gjithe tjeret qe do te thote shume mire.

  Normale qe te djathen do perdor se nuk jam sallaks .
  LooOool

 8. #8
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,754
  23 me doli mua - thote se nuk i plotesoj kushtet per ne ferr lol

  kurse per Shock qe ka 71 do te thote Normale, ti perdor doren e djathte si c'do kush tjeter.. hahahahahah
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Zemrushja : 29-04-2007 mė 09:09
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 9. #9
  Citim Postuar mė parė nga Zemrushja
  33 me doli mua - thote se nuk i plotesoj kushtet per ne ferr lol

  kurse per Shock qe ka 71 do te thote Normale, ti perdor doren e djathte si c'do kush tjeter.. hahahahahah
  Ca ka per te qesh mi Zemrushja........!
  Ja te dali ndonje ketu qe eshte sallaks edhe perdor te djathen .
  Une thashe qe shumicen e pyetjeve nuk i kuptova .
  Po nuk ke ba te pakten gjysmen e atyre pyetjeve kot sa jeton, ma mire ik e vdis se po thith ajerin kot, po na e merr ne te tjereve .

 10. #10
  KuCoVaR Maska e Olimp
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  QS
  Postime
  484
  Citim Postuar mė parė nga Nolird
  he ferri eshte Xhehnemi ndersa Parajsa eshte Xhehneti.Tani besoj se e kupton

  loool normale qe e kuptoja po skisha cte thoja se nuk me terheq shume ta bej ate test :d
  Ere mire mire

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  A do te shkojme ne FERR

  Po re ec shkojm pim nai got ne ferr .


  PS: ca ore do e lejm

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e elen
  Anėtarėsuar
  07-01-2005
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  919
  Ca testesh qe beni o popull.18 une.
  Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

 13. #13
  femmedecarriere Maska e Visage
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  LarG ... aty ke veriu i veriut
  Postime
  588
  Shume funny kjo, mua me nxorri normal

 14. #14
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Citim Postuar mė parė nga Nolird
  Shkoni tek kjo adress dhe beni nje test se ku do te shkoni ne Ferr apo ne Parajs.Testi eshte ne Anglisht besoj se e kuptoni anglishten.

  Paci Fat............

  http://www.kontraband.com/show/show....ating=nsfw_sfw

  Mua me doli 21 pike.Po juve ????

  Nuk e di pse beni shaka me nje gje qe nuk behet shaka! Ket pun d shkojm ne ferr apo ne parajs e di vet ZOTI qe eshte lart nesh!Mvaret nga punet qe bejsh ti po bone pun te mir shkon ne parajs po bone pun te kqija iken ne ferr!
  Sui generis

 15. #15
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Mora nja 37 pike ene jom tu ngjit shkallet per lart me sa duket

 16. #16
  [Familja] 1po1 [H][P][D] Maska e BLEND1
  Anėtarėsuar
  14-01-2007
  Vendndodhja
  RULET me zemer tek FAMILJARET
  Postime
  70
  Citim Postuar mė parė nga BaLLaKumi
  Po re ec shkojm pim nai got ne ferr .


  PS: ca ore do e lejm


  E pime Si jo ka na nje pjeshke ne Ferr me pantallona te shkurtra ik para se mra po Vi

  po kemi pir shum sot mer bab e lejm te na dal kjo qe pim njehere
  )--=> P1JANEC1 <=--(

 17. #17
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  23 Pik Per Muve

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Citim Postuar mė parė nga BLEND1
  E pime Si jo ka na nje pjeshke ne Ferr me pantallona te shkurtra ik para se mra po Vi

  po kemi pir shum sot mer bab e lejm te na dal kjo qe pim njehere

  ca pantallonash te shkurtra thu re baba u nudo nepsssssssss per vajzat LOOL

  sa e du ferrin po nes qe eksiston ferri .)

 19. #19
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Nolird
  Anėtarėsuar
  19-04-2007
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  466
  Citim Postuar mė parė nga Albanian^Boy
  Nuk e di pse beni shaka me nje gje qe nuk behet shaka! Ket pun d shkojm ne ferr apo ne parajs e di vet ZOTI qe eshte lart nesh!Mvaret nga punet qe bejsh ti po bone pun te mir shkon ne parajs po bone pun te kqija iken ne ferr!
  Eshte fare nje test i thjesht Angle Boy.Ku te pyet gjerat e keqija qe i ke bere dhe mat piket.Edhe une me ty jam angel boy por ky testi thot te mos bejsh gjera te tilla si p.sh te qeshish per ato te cilet jane invalid ............... etj.

 20. #20
  50 - Aproaching normal, you aren't much fun one a date...


Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Ku po shkojmė???
  Nga Orientalist nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-04-2007, 22:46
 2. Vllezerit Bluz Skripti ne Shqip.
  Nga Antitrup nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-08-2005, 17:57
 3. Dy Vajzat: Nuk Duam Te Shkojme Ne Shtepi
  Nga angeldust nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-05-2005, 12:26
 4. Ushtaret amerikane dezertore: Ne nuk do te shkojme ne IRAK
  Nga [xeni] nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 15-12-2004, 17:25
 5. Vime nga leshi, shkojme per lesh
  Nga oktapodi31 nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-10-2002, 02:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •