Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 31

Tema: Prshndetje

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e FeeZee
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Gilan
  Postime
  82

  Prshndetje

  Pershendetje te gjithve,

  Une jam Fisi prej Gilani. Ne fillim vetem i kam lexuar postimet e shqiptareve anembane botes. Nganjehere m'vinte mire per postuesit se si kaq bukur dijne ti formulojne fjalite e tyre, dhe me vinte keq per veten qe nuk di t'i paraqes shkrimet kaq bukur.

  Por me kalimin e kohes e kuptova qe bukuria e shkrimit nuk qendron ne ate se sa bukur eshte pershkruar, por bukuria e shkrimit eshte te qellimi i shkrimit.

  Tani ti kthehem vetes. Une jetoj ne Gilan dhe Prishtine.

  Qyteti qe e dua eshte Gilani, sepse perfaqesohem si Gilangji..
  Sa i perket sportit me pelqen futbolli, dhe KF DRITA
  Muzika qe m'pelqen eshte Rap edhe Elektronike
  E dua atdheun dhe femrat, keshtu qe kam nje mesigj per femrat shqiptare,

  " Mos u boni te veshtira me shqiptaret, se keshtu e humbim atdheun, sepse femrat e nacionalitetve tjera po na marrin atdheun si kompenzim i ndjenjave qe po na ofrojne :P"

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Mir se erdhe ne F/SH te uroj te kalosh sa me bukur  p.s Prezantim i lezetshem
  #VamosArgentina

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,318
  Mireseerdhe!

  Per sa i perket shkrimeve shqip, ketu mundohemi te mesojme nga me te miret . Une kam vete probleme me shume fjale te huazuara, perplotesuesi i te cilave ekziston i mirefillte ne gjuhen shqipe.

  Uroj tia kalosh mire!
  "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  35
  Postime
  4,063
  FeeZee mir se na ke ardh ja kalofsh mir ne F/Shqiperia.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e FeeZee
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Gilan
  Postime
  82
  O mire se ju gjeta vllazen dhe motra edhe femra shqiptare :P

  po m'pelqen shume forumi, po m'pelqejn temat, veq neper do vende po ka ofendime veq interesant prape pse prap,

  se edhe prej ofendimeve meson dicka

  Une e mesova femrat kogja feministe i pasmi, edhe mashkujt kogja liberal e kjo e bon edhe ma t'mire forumin

  Besoj qe 1 pjese kohes kam me kalu ne kete forum!

 6. #6
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Antarsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,754
  Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire

  Zemrushja
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 7. #7
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Mir Se Erdhe Bosoo

 8. #8
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Mir se erdhe ne F/SH te uroj te kalosh sa me kendshem..........

 9. #9
  Larguar Maska e Gerrard
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,603
  Mire se erdhe ne F/Sh

  Te uroj te kalosh sa me mire.

  Me Respekt

  T-B
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 10. #10
  Pasioni pr shkencn Maska e Nolird
  Antarsuar
  19-04-2007
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  466
  Mireseerdhe FeeZee ja kalofsh sa me mire ne F/SH

 11. #11
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,214
  Ja mir se ke ardh FeeZee ti femerdashes Gilangji,ja kalofsh mire ne forum.C kemi andej nga Gilani?

 12. #12
  Mire se erdhe
  Ere mire mire

 13. #13
  Mire se erdhe e ja kalofsh sa me mire ne F/SH

 14. #14
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  FeeZee

  mire se erdhe ne F/SH

  tja kalosh sa me mire mes nesh .

  me respekt King_Arthur
  Gjergj Kastrioti org

 15. #15
  M1ST3R10Z3 @k47 Maska e Michaela
  Antarsuar
  27-03-2007
  Vendndodhja
  BrEnDa NjE mIsTeRi
  Postime
  487
  Mire se erdhe !
  GjERMONE E LOGEL SA NJE GOGEL!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e FeeZee
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Gilan
  Postime
  82
  Michaela, King Arthur, Daniela, Olimp, Nolird, Trendafili-Blu, Rap Soul, [LoTi], Zemrushja, BaLLaKumi, Borix, dhe thekthi
  Ju pershendes edhe une juve te nderuar, dhe besoj qe edhe ne te ardhmen kur mund te kemi ferkime mendimesh do te me pranoni sikur ne kete teme, ju falemnderoj per pershendetjet dhe nderin qe po ma boni !

  ajzberg

  Qyteti i Gilanit edhe pse eshte kogja qytet i madh, n'kuptimin e qyteteve Shqiptare, eshte i mire sepse ndihesh rahat, edhe musafiri pritet mire si te krejt shqiptaret, deri sa t'fillon te ndihet si ne shtepi tani bohet i barabart sikur qytetaret e tjere.

  Shka mundet dikujt me i pelqy n'Gilan jane TAXISTAT, sepse jane te lire shume per relacione neper qytet, femrat pak agresive, pastertia mesatare kaq per momentin

  Kalojani te gjithe mire.

  Me respekt

  FeeZee

 17. #17
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Mire se vjen.
  Kalofsh sa me bukul.  S-21

 18. #18
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  mire se erdhe , bofsh qef
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 19. #19
  human Maska e LAINA
  Antarsuar
  13-03-2007
  Vendndodhja
  waiting...
  Mosha
  41
  Postime
  349
  Mireseerdhe FeeZee, ja kalofsh mire ne forum.
  ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

 20. #20
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  Mire se erdhe kalofsh sa me mire

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •