Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241

  Tiranė, vret veten polici i pushuar nga puna

  • Sot ne Tirane eshte vetevrare me pistolete, vetem pak caste me pare polici i burgut 325 Sotir Ismaili, banues tek "Poligrafiku"

  Eshte vetevrare pak me pare, me pistolete ne banesen e tij ne Tirane, shtetasi Sotir Ismaili. Mesohet se Ismaili ka qene polic, ne burgun 325, ndersa eshte larguar para disa ditesh nga puna, sipas drejtuesve te burgut, per arsye familjare dhe shendetesore. Sipas burgut 325 egziston edhe nje kerkese e dokumentuar ku ish polici, banues te ‘Poligrafiku’, ka kerkuar largimin nga puna me 28 mars.
  #VamosArgentina

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-10-2004
  Postime
  705
  Citim Postuar mė parė nga thekthi
  • Sot ne Tirane eshte vetevrare me pistolete, vetem pak caste me pare polici i burgut 325 Sotir Ismaili, banues tek "Poligrafiku"

  Eshte vetevrare pak me pare, me pistolete ne banesen e tij ne Tirane, shtetasi Sotir Ismaili. Mesohet se Ismaili ka qene polic, ne burgun 325, ndersa eshte larguar para disa ditesh nga puna, sipas drejtuesve te burgut, per arsye familjare dhe shendetesore. Sipas burgut 325 egziston edhe nje kerkese e dokumentuar ku ish polici, banues te ‘Poligrafiku’, ka kerkuar largimin nga puna me 28 mars.

  KETO JANE TERORISTAT E PARTIS SOCJALIST ,QE I PAGUAJ TE VRASE VETE PER HIRE TE PARTIS SE PUNE ,QE PATIA TA PERDORE PER TE TREGUAR IMAZHIN NEGATIV TE QEVERISJES SE PD!

 3. #3
  Feniks. Maska e niktironci
  Anėtarėsuar
  25-03-2007
  Vendndodhja
  Aty ku jetohet.
  Postime
  337
  Nuk ma hamendja qe P.S. ti mbushi mendjen policit qe te vrasi vehten.
  Mos e politizo ceshtjen.
  Ne kete rast duhet , shikuar problemet sociale qe ndodhin ne Shqiperi, gjendja e veshtire ekonomike, pa rrugedalje e ka shtyre policin te vetevritet.
  Me kete rast , ja ke fut kot plako , ja ke fut kot .
  Miqesore.

 4. #4
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  A ka patur njerez te pranishem qe e kane deshmuar me sy kete akt? Nese jo atehere sa procedura hetimore jane ndjekur per te dale ne konkluzionin se eshte vetvrasje? Sepse ky lajm eshte i fresket dhe sapo ka ndodhur, apo jo? Ka raste qe krimi kryhet me aq mjeshteri per tu paraqitur si vetevrasje!! Me ben pershtypje per arsye se numri i vetvrasjeve ne Shqiperi eshte teper i larte dhe mendoj qe ka raste kur nje vrasje kryeht e tille per tu dukur si vetvrasje dhe mbuluar gjurmet e krimit.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 348
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 08:10
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-06-2005, 15:11
 3. Pėrgjigje: 139
  Postimi i Fundit: 14-06-2005, 06:29
 4. Ekstremisti serb nė Tiranė
  Nga Irfan nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-05-2005, 16:36
 5. Tiranė, kapet super-hajduti i 13 vjedhjeve
  Nga Genti^Itali nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-07-2004, 16:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •