Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 197 prej 197
 1. #181
  i/e larguar Maska e SKRAPARI
  Antarsuar
  13-01-2005
  Postime
  876
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  te lumte gango se nuk ka si aziatiket
  vetem mbahe mir
  me kane thene se singapuri eshte nje vendet me te pastra ne bote!

 2. #182
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Jam shum mir faleminers qe pyt. Ti si je shoqja jeme? Gjithcka en rregull?
  Ket e shkarkova prej fotografive te dashures me ilustru mbremjen e sotme. Mpelqen shum iky plazh faboloz. perqafime
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 3. #183
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Gango, e ke bere si facebook ketu. Mungon vetem opsioni like, te te llajkim.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #184
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga SKRAPARI Lexo Postimin
  te lumte gango se nuk ka si aziatiket
  vetem mbahe mir
  me kane thene se singapuri eshte nje vendet me te pastra ne bote!
  Ashtu me duket edhe mua. Gjynah qe nuk jan shqiptart sot dhe shqipnija jon ishtu
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 5. #185
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Gango, e ke bere si facebook ketu. Mungon vetem opsioni like, te te llajkim.
  Ktu jena me share me njanitjetrin qe me kalu kohen en mnyr te shnetshme. Edhe un te llaik ty my friend : }
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 6. #186
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  U hABITA thashe me vete ku qenka GANgo e beka plazhin
  e shikon qe na kane zili GANGO?

 7. #187
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Jo nuk menoj se kena nojsen te vecant me na pas zili por Pinku ka metoda te vecanta me kerkua adresen e facebook-ut : }
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 8. #188
  | magjepsese | Maska e akrakadabra
  Antarsuar
  09-12-2010
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  I bekuar mes femrash.Gjithmone!
  Yytttt
  Tash po ta tregoj une te MT
  lol
  adventure in dreamland

 9. #189
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Singapura : }
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 10. #190
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  shokt e mi
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga GANGO of SG : 28-01-2011 m 01:57
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 11. #191
  | magjepsese | Maska e akrakadabra
  Antarsuar
  09-12-2010
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hajde Gango hajde... hey une me prinderit dhe te fejuarin do jemi tranzit ne Singapore per 8 ore ne fund te ketij muaji, besoj qe do kemi rastin te takohemi, lexo e-mailin te lutem
  adventure in dreamland

 12. #192
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Urime te gjitha femnave 8 marsin

  Ndryshuar pr her t fundit nga GANGO of SG : 08-03-2011 m 02:33
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 13. #193
  | magjepsese | Maska e akrakadabra
  Antarsuar
  09-12-2010
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me te vertete vend fantastik Sing, tani e kuptoj arsyen perse shqiptaret qendrojne atje.
  Edhe njehere te faleminderit shume per mikpritjen djali i malcis Mi bej te fala MT
  adventure in dreamland

 14. #194
  humble
  Antarsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershnetje e dashur, shpresojm tju kena prap ktu
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

 15. #195
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Antarsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime n 186 postime
  Citim Postuar m par nga GANGO of SG Lexo Postimin
  pershnetje e dashur, shpresojm tju kena prap ktu
  Gango , akoma ne Singapore apo ke ikur?
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 16. #196
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2017
  Vendndodhja
  Ne plazh
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptar n Singapor

  Une jetoj ne Australi dhe dua te shkoj ne Singapor te jetoj. Kam qene me pushime atje dhe me pelqen shume vapa 😎 . Cfare lloj jetese behet po te jetosh atje ,sa eshte to rent a house ose qiraja ,please dikush te me tregoje pak me shume detaje ,di qe elektriciteti eshte i shtrenjte🤔😐

 17. #197
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Antarsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime n 186 postime

  Pr: Shqiptar n Singapor

  Pershendetje ukilily,

  Jetesa ne singapore nuk eshte e thjeshte. Eshte nje nga vendet me te shtrenjta ne bote dhe po nuk pate nje profesion te mire zorr se mbijeton. Per pushime ketu eshte mrekulli , plus dhe temperatura eshte perhere nga 27-32 grade gjithe vitin.

  Qeraja eshte ajo qe duhet te te prokupoj me teper ne Singapore. Nje apartament me qera ne HDB (pallatet e ndertuara nga shteti) ne periferi kushton minimumi 2700 dollare ne muaj. Ne qender shkojne diku tek 4000 dollar mesatarja dhe shumica e atyre qe jetojne vetem preferojne te marrin me qera vetem nje dhome ne condominium ku kushton diku tek 1000 dollar ne muaj. Elektriciteti nuk eshte i shtrenjte , pothuajse aty aty me vendet e tjera. Duke qene vend i ngrohte te duhet te mbash kondicionerin gjithe kohes ndezur dhe kjo ben qe fatura te te vije e larte. Une per dritat , gazin dhe ujin paguaj maksimumi 130 dollare ne muaj.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema t Ngjashme

 1. Si u grabit ari nga pushteti komunist ne Shqiperi.
  Nga DYDRINAS n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-04-2015, 10:52
 2. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 14:33
 3. 'mendim keni pr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 4. Partia Islamike Shqiptare
  Nga Hyllien n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 104
  Postimi i Fundit: 27-03-2004, 11:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •