Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 99 prej 99
 1. #81
  kapedan ne mergim Maska e RedDardan
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Postime
  325
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga lojaxhiu Lexo Postimin
  Killer Instinct Gold e mire eshte por prap se prap ndryshon nga versioni arcade. E kam ne emulator versionin e aracade dhe akoma e loz. Ama Orchid ja kalon Kim-it.

  Lojaxhi kjo eshte per ty meqe te pelqen Orchid

  e vizatuar nga "Jenny" 2. #82
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Haha, ok. Falimenderit.

 3. #83
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Me tha lojaxhiu qe i pelqejne me shume vizatime femrash te pa kufizuara nga lecka. Hopa RedDardan!

 4. #84
  kapedan ne mergim Maska e RedDardan
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Postime
  325
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Harakiri Lexo Postimin
  Me tha lojaxhiu qe i pelqejne me shume vizatime femrash te pa kufizuara nga lecka. Hopa RedDardan!
  atehere me duket se nuk e ke pa "Velen" e ke kalu pa dashje apo jo ?! ( shko ke faqja e katert )

  per gezimin e syve tuaj...ja djema kenaquni me bollek

  ktu posht po ve nje tjeter disenj nga "Elena" marre nga loja per GC. "Soul Calibur 2"personazhi quhet "Taki" dhe ne levizje (ne loj) eshte akoma me e bukur
  un kam mesuar nje truk me fitu me leht me te per te mbaruar lojen.


 5. #85
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Harakiri Lexo Postimin
  Me tha lojaxhiu qe i pelqejne me shume vizatime femrash te pa kufizuara nga lecka. Hopa RedDardan!

  Haha, ashtu eh? Epooo mire, jo s'i thua dot.

 6. #86
  kapedan ne mergim Maska e RedDardan
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Postime
  325
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ja dhe nje tjeter marre nga loja "Legend of Zelda Ocarina of Time" personazhi kete rradhe eshte Malon ( vajza qe i meson "Linkut" kengen e kalit- Epona's song )

  vizatuar nga "Jenny"


 7. #87
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  E nisa per femer, me doli Raiden. Hajt me
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 8. #88
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  a eshte e njejta gje, raiden sikur femer eshte >.>

 9. #89
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Harakiri Lexo Postimin
  E nisa per femer, me doli Raiden. Hajt me
  Hahahaha.


  P.S. Ku e ka doren?

 10. #90
  ca po shikon? Maska e F Fanatic
  Anėtarėsuar
  03-12-2008
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mua me pelqen shume loja Bloody Roar

  ja disa punime:  Profili im ne DeviantArt:
  http://ffanatic.deviantart.com/

  Profili im ne VGboxart:
  http://vgboxart.com/author/f%20fanatic/

 11. #91
  ca po shikon? Maska e F Fanatic
  Anėtarėsuar
  03-12-2008
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  keto jane punime ne Photoshop: 12. #92
  ca po shikon? Maska e F Fanatic
  Anėtarėsuar
  03-12-2008
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

 13. #93
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-07-2005
  Vendndodhja
  TIRANE
  Mosha
  32
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 14. #94
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Aaa Bloody Roar 2, me kujtohet ne PSX e luaja me kushuririn tim. Une zakonisht shkoja me Urithin, "Bakuryu" a dicka e tille sikur tingellonte emri i tij. Loje e lezetshme vetem se pak e ceket sipas mendimit tim.
  Me ka mbetur ne mendje sidomos zeri qe shpallte luftimet: "Long the tiger versus Uriko the half beast"
  Mua me pelqeu me shume ilustrimi yt i ujkut qe ne mos gaboj quhej Hugo. Po perse s'i ke perfunduar?!
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 15. #95
  Ēufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Anėtarėsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,592
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Kjo eshte nje pune qe e filllova dhe mbarova dje. NUk eshte se eshte ndonje punim shume i bukur, por eshte nga punimet e mia te para, kshuqe mendoj se ne te ardhen do ti beje me bukur.
  E vecanta e ketij eshte se dje geta ca bojra lapsi qe kishin vite (shume vite) dhe meqe kisha edhe nerva, fillova ta ngjyros

  Emri: Copy of 1 001.jpg

Shikime: 818

Madhėsia: 25.2 KB  ps: se shpejti do bej edhe illidan te WoW
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 16. #96
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Epo meqe ska vene njeri vizatime per ca kohe ja ca te miat.

  Ken nga Street Fighter II. E vizatuar ne 2009 kur skisha cbeja ne pune. Kam pertuar ta mbaroj.


  Nje tjeter e Ken por stil tjeter. Prape 2009.


  Kjo s'eshte tamam tamam loje por eshte pak a shume e frymezuar nga Legacy of Kain dhe mu kujtua se po flisja sot me 1 shok per lojen. Them e kam vizatuar nga 2006.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 17. #97
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Harakiri Lexo Postimin
  Epo meqe ska vene njeri vizatime per ca kohe ja ca miat.

  Ken nga Street Fighter II. E vizatuar ne 2009 kur skisha cbeja ne pune. Kam pertuar ta mbaroj.


  Nje tjeter e Ken por stil tjeter. Prape 2009.


  Kjo s'eshte tamam tamam loje por eshte pak a shume e frymezuar nga Legacy of Kain dhe mu kujtua se po flisja sot me 1 shok per lojen. Them e kam vizatuar nga 2006.
  you got a fetish for Ken son

  po vizatimet jane mire. i pari me pelqen

 18. #98
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Nga Marvel vs Capcom vallaj se i ka ato superat shume te forta. Ne Street Fighter IV preferoja Abel son, te kujtohet? Vec se sdija ta luaja
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 19. #99
  Huh!
  Anėtarėsuar
  19-07-2010
  Vendndodhja
  N'Tok
  Mosha
  24
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ja disa disa jane manga por edhe loja:Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •