Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 99
 1. #21
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nje wallpaper te vincent nga FF7 qe kam ber, perdoreni po te doni

 2. #22
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  O Gerd me pelqen por gjej ndonje render pak me hi-res te Vincent o vella se duken pixels sa koka ime.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 3. #23
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Kjo s'bie tamam ne fanart sepse imazhin (Sol Badguy) nuk e kam krijuar une. Por te pakten une kam bere hapjen dhe mbylljen e syve
  Gerd tani e pashe shkrimin tek pelerina e Vincent thote "Vinvent Valantine". Krijon me shishe ne dore ti me duket.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 4. #24
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  lol tani po e shof qe e kam ber gabim dhe un >_< duhet ta kem akoma .psd kshuqe e rregulloj. Gjithsesi un kam ber ca vizatime te tjera me dor se keto kohe ketej qe ikin dritat ske ca te besh. Vizatimet jan nga Bleach kryesisht. Skam skaner se do i kisha postuar

 5. #25
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gezuar Shen Valantinin :P

  jk

 6. #26
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  meqenese morra skaner thash te postoj nje her ato qe kam skanuar meqenese Harakiri dhe u ankua se po i prishja syt me ato kshuqe ja ku jan  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gerdi : 16-01-2008 mė 14:18

 7. #27
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  duke filluar nga e para tek e fundit
  Cloud Strife (FF7)
  Sasuke (Naruto qe se kam qejf po e kam ber per nje shok si vizatim)
  Vincent (FF7)
  Cloud Strike (Kingdom Hearts)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gerdi : 16-01-2008 mė 14:18

 8. #28
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Naruto nuk esht keq si serial, po nganjeher ka ca episode kot fare.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga lojaxhiu : 16-01-2008 mė 20:34

 9. #29
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Bah si me shteron vullneti...e nisa per Shinryuken (ZZZZEWWWW BOOM SHPWAAAAH) me doli Shoryuken (piip)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Harakiri : 25-01-2008 mė 20:29

 10. #30
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Gerd po pse je kaq i njeanshem o vella, vec VII! Po VIII s'te pelqeu? Megjithese ata te VIII s'jane edhe shume te dallueshem. Me pelqen vizatimi yt i versionit te Cloud nga KH vec se kur e kam pare ne loje i rashe ballit se thashe mos Cloud, Vincent e Sephiroth na kishin bere kalama.

  Ja edhe nje shoryuken tjeter, kete here nga pikpamja e nje mize te pafajshme qe po shkonte ne pune te vet. Kriminel...

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Harakiri : 26-01-2008 mė 11:51

 11. #31
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E paska heng keq miza shkret...

 12. #32
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shyqyr qe ska ligj per mizat mer bjorn se do ishe ne burg tani :P
  bukur gjithsesi, kam ber dhe vizatime te tjera vetem se kam pertuar ti skanoj. kur ti skanoj do i hedh ketu

 13. #33
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Po ndjek keshillen time. Ja dicka nga VIII. Squall therret Ifrit se ka harruar cakmakun.

 14. #34
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me pelqen si te ka dal ifrit po squall cdeqin do qe ka filluar cigaren :P

 15. #35
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ja dhe une me nje tatuazh i bere i famshem nga nje fare personazhi nga nje fare loje. Bej shaka, eshte gif transparent se s'me ka lene mendja.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Harakiri : 10-02-2008 mė 01:10

 16. #36
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hehe, duket qe e ke montuar.

  Keshtu qe paske per avatar foton tende? Tani ben kuptim.

 17. #37
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ehh di me bu dhe un tatuazhe me photoshop do dilte me bukur dhe ska nevoj te jet transparent XD

 18. #38
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Prandaj e bera si me pllaka qe te dukej "tatuazhi" si pjese e lekures. Per dreq gjithcka u rrudhos ndersa gif doli xham .
  Ja edhe Ken ne vendin e vet.

 19. #39
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pixelart ftl

 20. #40
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hehe, edhe ai muri duket sikur eshte me wallpaper.

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •