Data e Publikimit: 21/03/2007

Autori i Lajmit:
24-ore.com
Shon Koneri, Xhjms Bondi m i mir, si e quajn kritikt e filmit, deklaroi se dshiron t kthehet n sagn e agjentit t fsheht legjendar, por se sht koshient pr vitet e tij dhe prgatitjen fizike.

"Para kamerave do t kthehesha n film pr Xhejms Bondin, por e kam t qart se koha ime n rolin e agjentit t fsheht ka kaluar. Dshiroj q ta aktroj babain e Bondit", tha Koneri n intevistn pr revistn "Hollywood".

Koneri, i cili pushon nga aktrimi tashm katr vite, thekson se nuk aktron m, pr shkak se rrogn e ka pasur t ult.

"Bondin e ri, Daniel Kreg probleme t ktilla nuk e mundojn sepse fal agjentit sekret n nj afat shum t shkurtr ai u b nj nga aktort m mir t paguar t Hollivudit", shtoi Koneri.