Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1

  Sabri Godo, kandidat pr president

  Sabri Godo, kandidat pr president

  14:46 14/04/07
  Kandidati pr president i Partis Republikane sht Sabri Godo. Ai sht zgjedhur sot si kandidat gjat asambles s ksaj partie, dhe ka qen kreu i republikanve, Fatmir Mediu, ai q ka br propozimin. Mediu ka theksuar se PR mbeshtet alternativen per president konsensual.

  Godo do t konkurroj prkrah Bamir Topit, kandidatur e hedhur nga Partia Demokratike dhe Fatos Nanos. Por Godo gjate fjales se tij tha se: "Un e kam thn dhe prsritur disa her n shtyp, edhe n t kaluarn se nuk hyj n garn pr President. Dhe kt e kam thn me sinqeritet dhe nuk ka qn ndonj loj e imja. Edhe kur jam deklaruar se do t votoj pr kandidaturn e Bamir Topit e kam pasur me bindje dhe vazhdoj ta kem. Kam pasur si rezerv vetm nj mendim: nse pr kombinacionet politike t habitshme q ndodhin n Shqipri do t krijohet ndonj moment krize, i atill q do t duhet t prdoren disa emra pr zgjidhjen e saj dhe ndrmjet ktyre emrave mund t jet dhe emri im, athere nuk kam t drejt t them se nuk dua t'ia di se do t bhet pr kt vend, sepse un kam br nj investim politik dhe nuk do t ma falte as PR dhe as njerzit q besojn tek un", sqaroi Godo pozicionin e tij lidhur me kt shtje  Person i cili deri per momentin, besoj se ka perqindjen me te madhe per te fituar kete post.
  Kristal...
  ..E bardh...
  ..Q m mban gjall!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  presidenti deri tani eshte altin arapi me kobure..

  ps eshte e kenaqur me kte tani.
  dhe ps e ka topin ne dor perseri.
  o do vihet orik shyti ..prA NDONJI ARAP I HAKMARRJES o do ket zgedhje te reja..
  KTO FILMAT ME SABRI E BAMIR JAN KREJT KOT..

  MUNDET SOCIALSAT te vendosin kastriot vampir kanibalin e kafkave..ose kac islami sic i thone..
  nuk le shteg mafia qe te kaloje berisha..pik..

 3. #3
  Citim Postuar m par nga Brari
  presidenti deri tani eshte altin arapi me kobure..

  ps eshte e kenaqur me kte tani.
  dhe ps e ka topin ne dor perseri.
  o do vihet orik shyti ..prA NDONJI ARAP I HAKMARRJES o do ket zgedhje te reja..
  KTO FILMAT ME SABRI E BAMIR JAN KREJT KOT..

  MUNDET SOCIALSAT te vendosin kastriot vampir kanibalin e kafkave..ose kac islami sic i thone..
  nuk le shteg mafia qe te kaloje berisha..pik..
  Jo Brar opozita ka pergatitur kandidaturen e nje tjetri nga LSI, ate te Sabitit.

 4. #4
  Mos e shiko kaq erret Brari, Sabri Godo besoj se do ishte i pranueshem dhe nga ana e ketyre , te ashtuquajturve, arapo vampirat e kaco socialistat.

  Berisha per mendimin time, kete e ka nje rast te shkelqyer propozimin e Sabri Godos, pasi simbas ligjeve te tyre apo ku di une, presidenti na u dashka te zgjidhet nga opozita, ndaj me kete propozim te PR per Godon, do ishte mire qe t'ia sillte rreth e rreth dhe ai veht nje dore ndihme per ta ngjitur ne kete post Godon, pasi ky i fundit,(per mendimin tim) eshte i vetmi qe mund te jet nje president konsensual....let te shohim cfare do na sjelli koha, dhe pse mendoj qe prap eshte nje ceshtje qe diskutohet para kohe.
  Kristal...
  ..E bardh...
  ..Q m mban gjall!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Antarsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,263
  Sabri godo eshte politikisht i hargjuar,ai me se miri eshte ta gezoj pensionin ti rris nipat dhe mbesat sepse kur te kaplon pleqeria behesh edhe matuf,keshtu qe une me deshir do ta kisha par topin per kryetar.

Tema t Ngjashme

 1. Shinasi Rama: Ju rrfej kujtimet e mia mbi lvizjen e dhjetorit '90
  Nga Xhuxh Xhumaku n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 13-12-2009, 22:54
 2. Nevzat Halili kandidat pr president
  Nga Faik n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 18:46
 3. Imer Selmani kandidat pr president
  Nga Eugen22 n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 10:22
 4. shtja ame
  Nga Eni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 19:56
 5. Kerry zgjedh Eduards si kandidat pr nn president
  Nga Albo n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 25-11-2004, 11:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •