Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 62 prej 62
 1. #61
  ELBASANLLIJE Maska e Goc-Elbasani
  Anėtarėsuar
  12-05-2003
  Vendndodhja
  te shpija ime
  Mosha
  38
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ore po kte nr tim kush do ta marr e kam T-MOBILE
  ELBASANLLIJE FOREVER

 2. #62
  i/e larguar Maska e ermal80
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Vendndodhja
  forumi shqiptar
  Postime
  305
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Postuar mė parė nga Goc-Elbasani
  ore po kte nr tim kush do ta marr e kam T-MOBILE
  pa he provoje njehere mbase te marrin ...........

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Bisede me murgun Hindu - budallalleku i hinduizmit
  Nga mesia4ever nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 14:35
 2. Bisede Gjenish: Ajnshtajn e Tagore
  Nga D@mian nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 10-02-2009, 17:40
 3. Bisedė me besimtarėt ulqinak nga kurbeti
  Nga Drini_i_Zi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-11-2008, 00:01
 4. Bisedė e imagjinuar me njė dėshmor tė lirisė
  Nga Davius nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-05-2005, 12:50
 5. Bisede me Suzan Sontag: Amerika, orgjia e pushtetit
  Nga Enri nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-07-2003, 10:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •