Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 158 prej 158
  1. #141
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Citim Postuar më parë nga cool
    Po shiqoja videon me kete Idiot "Profesorin" dhe po mendoja se si kane reaguar familja e tij.
    Turp per nje njeri ne kete moshe te bej gjera te tilla.

    Turp ??

    Po ka qefin e tij ai çyn turpi dhe familja e tuj ne kete mes ??

  2. #142
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488
    Citim Postuar më parë nga 100% BRUNE-BABY
    Zot na ruaj!
    I urej manjaket si puna e ketij profesori!
    eshte thjesht i neveritshem!
    ti si koke veshur ruju nga profesori ....
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  3. #143
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488

    Lightbulb

    Citim Postuar më parë nga Zemrushja
    E sipas jush.. ai burre qe tradhton familjen eshte ok.. e sipas jush "iu shkaterrua familja?"


    ..
    Ne nuk e njofim familen e tij e smund te gjykojm problemin e tij apo edhe qejfin e tij apo te saj ....
    puna e seksit asht pune private dhe shum personale deri ska ba asgje me dhun dhe presion !te jemi te qart .
    Nji femen e re qe perdor vitet e saja e jo dijen ajo s'asht gja tjeter veq nji provokuese , te isha une gruja e profesirit ja kisha lan floket ne dorê asaj "vajze" pik !

    Mu ma ka nguc shokun nji vajz e re i kam then , neser me ke para shtepis dhe te gjitha floket kam me ti shkul ne rrugê ...ma as qe ka thirr ne tel as qe ka fol me te ...Une jam une e ti kush je ...Shokut i kam then nese don nji femer tjeter gjeje nji qe vyn diqka e jo nji dhembëprisht ! ....gjej diqka qe me kalon mu e jo qe ka nji leter ne qant me pak shifra
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  4. #144
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anëtarësuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Dorontina.. E mira eshte te shofesh videot.. dhe kush po i thote goces "Ma jep cik faqen" Nga videoja mund te them se duket sheshit qe profesori e ka provokuar mbase mbase dhe her te tjera.. kot nuk e filmoi ajo.. nejse,...gjithsecili ka mendimet e veta..

    Situatat ndryshojne goxha nga rasti jot dhe i asaj goces.. plus qe shoku jot nuk eshte profesor.. amon.. sa gjykoni.. Pastaj si do te thoshte ty shoku jot.. qe e kam ngacmuar un ate goc dhe tani ajo me merr ne tel??? lol
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  5. #145
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Zemrushja 10

  6. #146
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488
    Citim Postuar më parë nga Zemrushja
    Dorontina..
    gjithsecili ka mendimet e veta..


    shoku jot nuk eshte profesor.. amon.. sa gjykoni.. Pastaj si do te thoshte ty shoku jot.. qe e kam ngacmuar un ate goc dhe tani ajo me merr ne tel??? lol
    -----------------
    situaten time e njof mirê, shoku im nuk asht profesor por punon me te rij ...profesioni asht me punu me njerzit pa marr parasysh moshen e telefoni asht ne liber te profesionit liberal ....tash e ke ma te kjart ...
    Nuk kam qejf me fajsu askend .Jam e drejt dhe dua qe i keqi te denohet .si provokuesi si dhonuesi ...
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  7. #147
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    12-05-2005
    Postime
    288
    Spo me dhimbet kerkush ne ket mes pos gruas e fmive te " profesorit" kan me pas koken gjithmon ulun.Se ai e meriton me e tegu me gisht kah shkon.

  8. #148
    i/e regjistruar Maska e friendlyboy1
    Anëtarësuar
    25-06-2002
    Postime
    769
    si u be puna e ktij profesorit me duket se ajo vajza ka ngel me barr, ecaty profesorii e lagu dhe profesori. ekstrem fare

  9. #149
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488

    Thumbs down

    Citim Postuar më parë nga Ereza
    Spo me dhimbet kerkush ne ket mes pos gruas e fmive te " profesorit"
    .
    e ke me te drejt, diqka me duket jo korekt qe emri i profesorit ka dalur ne publik e jo i "vajzes" studentes se sypozuar ....
    kush ishte ajo "vajza e bukur" qe ndau princeshen Stephanie te Monacos nga burri ? ishte nji stiptisoze belge ....familja asaj belges sja ka falur ket gjest asht e vetmuar e qifti su mbaru kurr ....
    qe qka bejn disa .....
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  10. #150
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    U pa puna tani...;po marrim vendimin!

    Nezir Balla denohet me burg te perjetshem...lol
    "Carpe Diem"

  11. #151
    i/e regjistruar Maska e Borix
    Anëtarësuar
    17-01-2003
    Postime
    2,316
    Fshati me fshatin eshte ajo pune...
    "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

  12. #152
    ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
    Anëtarësuar
    11-12-2004
    Postime
    2,443
    Professori ka Vrare veten...

    Msgorgj " TE gjithe e mbani mend ate profesorin qe Fix Fare e degjeneroi fare me ate studenten qe e provokonte.
    Megjithese prokuroria nuk hapi ceshtje penale per shkakun e thjeshte qe provat e fix fare nuk konsiderohen prova per sa kohe qe merren me te futur...


    Por nga depresioni presioni ne familje dhe perjashtimi nga cdo rreth shoqeror ai eshte vetvrare. (" Nuk gjej do arsyen pse ne media nuk u publikua nje lajm qe te pergenjeshtronte aktin e provokimin dhe as per vetevrasjen e tij, por te gjitha mediat folen vetem nje gje gjithe kohen per studenten dhe harresen e professorit kur ne fakt ne video duket qarte qe viktima eshte pikerisht ky i fundit!"

    zoneelire

  13. #153
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anëtarësuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Me vjen keq qe ka vetvrare veten, pasi ka treguar akoma me shume nje dobesi te tijen..
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  14. #154
    t'paktën ky qe një msim për Prof. e tjerë... t'ken kujdes nga cel.

    po t'piketoj profesori... ësht içik si vështir t'mos i ulësh brekët

    kshu thojn po se kam iden...

  15. #155
    Tani ose ngel ne klase, ose ka menyra tjera per te te dhen noten.

    Zgjidh e merr.


    Po kta edhe rrin gjith diten kafeneve edhe Pub-eve edhe kur vjen puna duan edhe te kalojne shkollen!!

    Avash nje cike, ku jemi ktu? Ose meso qe mos te te perdhunoje profesori, ose dil PUB-eve edhe lokaleve edhe te te perdhunoje profesori, zgjidh e merr.

    LOL

  16. #156
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    nuk e vleresoj nga portofoli...por jane disa tipa qe duan pikerisht kete ...t'iu shohesh portofolin..t'iu lavderosh makinen e bukur etj etj...keta njerez e meritojne me te vertete te denohen me ate qe duan me aq force

  17. #157
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    uuu paskerkam ngateruar teme


    shoke dhe shoqe moderatore ato me siper i kishe per nje teme tjeter....me falni se nuk jam ambientuar akoma me forumin

  18. #158
    Lavdi Deshmoreve! Maska e Hero i Popullit
    Anëtarësuar
    21-05-2007
    Vendndodhja
    Ke Varrezat e Deshmoreve: Between Nowhere and Good-Bye!
    Postime
    385

    Une e njoh Nezirin!

    Ej o popull ca spo degjojme. kete Nezirin e kam pat dhe pedagog mer jahu para 4 vjetesh. Dukej burre i mire dhe korrekt. Kur ma thane fillimisht nuk besova por kur e pashe ne tv hapa gavat e mija. Si ka mundesi? Nejse ca spo degjojme, pedagoge kurvare, pedofil, maniak leku, hajdute etj.
    Mjere studentet ne cduar kane rene!

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Tema të Ngjashme

  1. Kundra Ateizmit !
    Nga _Mersin_ në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 12-05-2011, 06:26
  2. Faik Konica
    Nga denku në forumin Shkrimtarë shqiptarë
    Përgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 12-01-2011, 22:19
  3. Muslimani dhe Mesuesi i filozofise-!
    Nga Arrnubi në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 11-08-2009, 03:00
  4. Antre- Profesori
    Nga SaRaNdAzShOrTeY në forumin Muzika shqiptare
    Përgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 01-09-2005, 09:55
  5. Ratko Mlladiq kërkoi 5 milionë dollarë në shkëmbim të dorëzimit
    Nga RTP në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 20-06-2005, 10:44

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •