Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7

Tema: Piktura

 1. #1
  Shqipe Maska e gunman
  Anėtarėsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  Londėr
  Mosha
  36
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Piktura

  Bejme nje loje me piktura. Dmth posto nje pikture (mundesisht te jete e njohur), dhe gjej titullin e piktures edhe autorin e saj.

  Rregull:Nuk lejohet postimi, nqs nuk ke gjetur pikturen qe eshte ne loje.
  Ne kete rast eshte e imja(Topi eshte i imi, penalltine e gjuj vet)
  Qe te postoni dhe ju nje pikture duhet te gjeni titullin e sakte dhe autorin e kasaj pikture:


  go...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga gunman : 07-11-2002 mė 18:36
  You only get one shot, do not miss your chance to blow
  This opportunity comes once in a lifetime yo

  EMINEM - Lose Yourself

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e CHAKALLI
  Anėtarėsuar
  18-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  35
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po ti nxire nje here nje piktur mer lal ,se sa per regudhat e lojes vendosi me vone ,mire .
  jam i apasionuar pas pikturave por nuk me kujtohen kur duhet .me gjithe ate pres te nxjeresh ndonje .
  koha eshte si nje shpat,po nuk e preve te pret.

 3. #3
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Piktura

  Emri: ppp.jpg

Shikime: 309

Madhėsia: 128.0 KB

  P.S.Paska ngel ne 2003 kjo tema :-D

 4. #4
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Piktura

  klimt - puthja

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar broken_smile pėr postimin:

  zANė (21-12-2013)

 6. #5
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Piktura


 7. #6
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Piktura

  Edgar Degas (1834-1917) La classe de danse (Klasa e vallximit ) nja nga une

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 8. #7
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Piktura

  Akoma kush se gjeti emrin e piktorit???!
  Nje andis ,piktor Franēes ,piktura eshte e vitit 1853
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhenet.M.S. : 16-01-2014 mė 16:51
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

Tema tė Ngjashme

 1. Piktura "Vajzat me bicikleta"
  Nga Ver nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 26-11-2015, 05:29
 2. Piktura Murale e Mesjetės nė Shqipėri
  Nga white-knight nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-12-2008, 14:26
 3. Piktura tė reja, nga njė piktor i ri
  Nga ornament nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 04-01-2007, 12:46
 4. Piktura kameleon e Mikel Temos
  Nga drini_nė_TR nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-01-2007, 12:43
 5. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-11-2006, 18:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •