Close

Rezultati i Sondazhit: Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?

Votues
75. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Jam i djatht dhe do ndihesha keq

  19 25.33%
 • Jam i djatht por do ndihesha mire

  21 28.00%
 • Jam i majte dhe do ndihesha mire

  12 16.00%
 • Jam i majt por do ndihesha keq

  4 5.33%
 • indiferent

  19 25.33%
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 95
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2006
  Postime
  94
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?

  Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-03-2007
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Vetem berisha, apo vetem edi rama?????Nuk po i shkruaj keto emra me shkronje te madhe me nje qellim.Sepse nuk jane emra te pervecem, jane emra te pergjithshem, te pergjithshem sepse keto emra su perkasin vetem atyre personalisht, por tere punonjesve politik te tyre (jo neve si popull i thjeshte).Prandaj jep dorheqje Berisha, apo Rama, sdo kete ndonje ndryshim te madh, sepse jane berishat dhe ramat tjere brenda partise se vet politike.Me kete dua te them se kemi nevojper nje ndryshim thelbesor politik.Shnet
  Caeci caecos ducentes

 3. #3
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Berisha sic e din gjith perpara zgjedhjeve 2009 do japi doreheqje nga te gjitha postet ne PD....Shqiperine e nxori nga komunizmi tashi Shqiptaret le ti grahin vet nga tju doj zemra dhe nga tju thot truri.


  Prof Dr Sali Berisha eshte mjeshtri i politikes ne Shqiperi me ikjen e tij do lej nje boshllek te madh ne jeten politike dhe socale te vendit. Por cdo njeri ka nje limit dhe limiti i tij eshte 2009.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e DardanG
  Anėtarėsuar
  18-02-2006
  Postime
  441
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Prof Dr Sali Berisha eshte mjeshtri i politikes ne Shqiperi me ikjen e tij do lej nje boshllek te madh ne jeten politike dhe socale te vendit. Por cdo njeri ka nje limit dhe limiti i tij eshte 2009.
  Le ta pėrfundojź njėherė edhe udhėn Durrės-Kukės, ta lidhė njėherė Kosovėn me Shqipėrinė, pastaj edhe mund tė shkojė!
  Komunistėt s“do ta ndėrtonin kurrė kėtė udhė!

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar DardanG pėr postimin:

  melisa b (19-08-2014)

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime
  Do te isha indiferente,per cdo gje ka nje fund sidomos ne politik kur nje njeri nuk mund te udheheqi deri ne 10 vjet me shume jo.Vetem ne vendet Komuniste akoma trajtojne udheheqesit akoma deri ne nje moshe te madhe.Edhe ne fund te fundit Sali Berisha diku do gaboji nuk ka mundesi ne fushen e tij politike.

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Indiferent do njehesha ...
  Nese berisha do jepte dorheqjen do ju linte vendin te tjereve se vete e ka djallezuar komplet.
  Do ishte me mire te vazhdonte profesionin e doktorrit se politika nuk i shkon hic te shkretit.

  Hajt pra
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 8. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  43
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime
  Vetem do i uroja pleqeri te mbar!

  Dhe kaq

 9. #8
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Vallaj sdo me bente as ftoht as ngroht ..........

 10. #9
  M1ST3R10Z3 @k47 Maska e Michaela
  Anėtarėsuar
  27-03-2007
  Vendndodhja
  BrEnDa NjE mIsTeRi
  Postime
  487
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Do me vinte shume mire qe te hiqeshe ai se e kami pare me perpara se kush ishte ne pushtet edhe te vihet dikush qe di te bej di te na ndryshoj si shtet nje person i ri.
  GjERMONE E LOGEL SA NJE GOGEL!

 11. #10
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Nuk jam as e majte dhe as e djathte. Nuk me terheq asnje parti me politiken qe kane dhe "premtimet qe realizojne". Nese ai do hiqej, nje hall me pak per kombin shqiptar. Demokracia e vertet nuk eshte ajo qe ka propozuar dhe zbatuar Berisha dhe te tjere....!!
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 12. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  indiferent
  #VamosArgentina

 13. #12
  **Just Me** Maska e _DANIELA_
  Anėtarėsuar
  12-12-2006
  Postime
  171
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E mira eshte te japin doreheqje te gjithe cfare jane.
  Ai shtet ka nevoje per nje qeverisje te re.

 14. #13
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Pse duhet te ndihesha keq ?
  Pasi Berisha apo X politikan nuk do te marrte me rrogen e tij ?

  Do te vije nje dite qe Berisha apo kushdo do ta lere ate post. Nuk ja ka lene as nena as babai.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 15. #14
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga _DANIELA_
  E mira eshte te japin doreheqje te gjithe cfare jane.
  Ai shtet ka nevoje per nje qeverisje te re.
  Lind pyetja, a duhen importuar liderat e rinj??? lol

  Puna eshte se te gjith qe jane aty jane shumica te korruptuar...
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 16. #15
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  Do te isha shum
  indiferent shum biles pasi shqiperia posht e me posht po vete
  Partizoni

 17. #16
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  40
  Postime
  918
  Faleminderit
  6
  37 falenderime nė 24 postime
  Ai largohet vetem nga "largimi biologjik", qe te kujton largimin e diktatorit Hoxha.


  ingenuous
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 18. #17
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Jam i djatht por do ndihesha mire pasi gjithckaje i vjen fundi

 19. #18
  **Just Me** Maska e _DANIELA_
  Anėtarėsuar
  12-12-2006
  Postime
  171
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Zemrushja
  Lind pyetja, a duhen importuar liderat e rinj??? lol

  Puna eshte se te gjith qe jane aty jane shumica te korruptuar...
  Ketu lind pyetja:A do behet ndonjehere Shqiperia me shqipetar?
  Asnjehere!!!

 20. #19
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  le te dale nje shqiptar e te thote se... sja ka pare hajrin berishes..

  po pres te deklarohet dikush..

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Brari pėr postimin:

  melisa b (19-08-2014)

 22. #20
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  nano hahahahahahaha

  kot me tpyt po ti po ja shef hajrin berishes
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga TikTak : 05-04-2007 mė 17:38
  no glove no love

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Si do ndiheshit nq se e dashura do tė donte shokun tuaj?
  Nga R3nato nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 13:05
 2. Pėrplasja Mejdani-Rama ne KPD socialiste, triumfojnė njerėzit e Ramės
  Nga Genti^Itali nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 08-10-2005, 20:53
 3. Ilir Meta jep dorheqjen.
  Nga Shijaksi-London nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 24-07-2003, 04:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •