Close

Rezultati i Sondazhit: Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?

Votues
75. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Jam i djatht dhe do ndihesha keq

  19 25.33%
 • Jam i djatht por do ndihesha mire

  21 28.00%
 • Jam i majte dhe do ndihesha mire

  12 16.00%
 • Jam i majt por do ndihesha keq

  4 5.33%
 • indiferent

  19 25.33%
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 95
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  moj cupe ste pyeta per krahe..

  te thash ty dhe gjith anti berishave.. beni ju nje liste me 5-10 emra qe ju i mendoni se mund te jene te mire si ministra e kryeministra..
  bujrum..

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  43
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga KastroZiso99
  Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?
  Lexoje kete poshte dhe ske nevoj te pyesesh. Ky eshte nje shtet qe Berisha e ka drejtuar per gati 16 vjet.

  Disa fakte nga raporti i Cia-s.

  Sipas njė raporti tė CIA-s, vendi ynė vazhdon tė jetė i varfėr, duke filluar qė nga tė ardhurat minimale pėr banor, nga infrastruktura, ekonomia, energjia e deri nė pėrdorimin e internetit. Sipas kėtij raporti, i cili ėshtė pėrpiluar jo mė larg se 3 ditė mė parė, vetėm 75 mijė nė 3.5 milionė banorė e pėrdorin internetin, njė shifėr kjo mjaft e ulėt duke u krahasuar me vendet e tjera. Shqipėria me gjithė problemet energjetike, sipas CIA-s, eksporton dyfishin e energjisė qė importon. Eksporton 729 milionė kilovatė dhe importon 385 milionė kilovatė energji elektrike. Ndėrkohė nė raport nėnvizohen edhe pasojat qė sjell varfėria nė Shqipėri.

  Ekonomia
  Pėr Shqipėrinė, njė nga problemet kryesore dhe qė luan njė rol shumė tė rėndėsishėm nė ekonominė e vendit ėshtė mungesa me orė tė tėra e energjisė elektrike. Shumė biznese janė tė detyruara tė mbyllen dhe tė mos funksionojnė siē duhet, vetėm si rezultat i mungesės sė energjisė. Sipas raportit tė CIA-s, edhe pse ky ėshtė problemi parėsor i ekonomisė, vazhdon tė mos ketė zgjidhje.

  Edukimi i popullsisė
  Sipas tė dhėnave, 86.5 pėr qind e popullsisė dinė tė shkruajnė dhe lexojnė dhe kjo nis qė nga mosha nėntė vjeē. Pra 13.5 pėr qind e popullsisė sonė ėshtė analfabete, njė shifėr alarmante dhe mė e larta e cilėsuar nė vitet e fundit. Nga kėta duken se mė analfabetė janė femrat se meshkujt. Kėshtu 93.3 pėr qind e meshkujve dinė shkrim e kėndim dhe 79.5 e femrave dinė tė lexojnė e kėndojnė.

  Telefonia
  Tė varfėr, por jo nė pėrdorimin e telefonisė, sidomos asaj celulare. Ndonėse tė dhėnat mund tė jenė mė tė larta, sipas dosjes sė CIA-s, nė Shqipėri kemi 255,000 persona qė kanė tė paktėn njė aparat tė telefonisė fikse nė pėrdorim. Por qė shumė mė e madhe ėshtė kjo me celular. Kėshtu janė 1.259 milionė persona qė kanė nė pėrdorim njė aparat celular.

  Politika
  Sipas tė dhėnave tė CIA-s, nė Shqipėri demokracia ėshtė e brishtė, qė do tė thotė qė jemi nė hapat e parė. Por ndėrsa flet pėr mėnyrėn e funksionimit tė shtetit shqiptar, tė zgjedhjes sė Presidentit Moisiu e deri sa vota janė abstenuar nė zgjedhjen e tij, njė fakt shumė domethėnės ėshtė publikuar nė kėtė dosje. Zgjedhjet e reja parlamentare tė tjerat do tė mbahen nė vitin 2009. A ėshtė kjo thjeshtė njė llogaritje e thjeshtė apo jo, ne nuk e dimė. Por kur CIA e nėnvizon nuk mund ta shpėrfillim.

  Shqipėria eksporton dyfishin e energjisė elektrike qė importon, shkruhet nė raport. GDP-ja totale e vendit ėshtė 20.21 bilionė dollarė, ku tė ardhurat nga industria janė nė shifrėn 18.8 pėr qind, ato nga agro-kultura 23.3 pėr qind dhe 57.9 pėr qind nga shėrbime tė tjera. Forca punėtore nė vendin tonė vazhdon tė mbetet nė shifra shumė tė ulėta, 1.09 milionė banorė, duke mos pėrfshirė kėtu rreth 352 mijė banorė qė janė emigrantė

  GDP
  20.21 miliardė USD
  Forca punėtore
  1.09 milionė
  Papunėsia
  13.8 pėr qind
  Investime
  24.5 pėr qind e GDP
  Pėrtej varfėrisė
  25 pėr qind e popullsisė
  Shkalla e inflacionit
  2.5 pėr qind
  Prodhimi i energjisė
  5.451 miliardė kilovatė
  Konsumimi i energjisė
  3.53 miliardė kilovatė
  Eksporti i energjisė:
  729 milionė kilovatė (2005)
  Importi i energjisė:
  385 milionė kilovatė
  Eksportojmė
  tekstile dhe veshje; metale, vaj, fruta, cigare
  Vendet eksportuese
  Itali, Greqia, Serbia, Mali i Zi.
  Importojmė
  Makineri, pajisje, tekstile
  Vendet importuese
  Italia, Greqia, Turqia, Kina, Gjermani, Rusia
  Rezervat e valutės sė huaj e arit
  1.621 miliardė USD
  Borxhi i jashtėm
  1.55 miliardė USD
  Ndihma e jashtme
  366 milionė USDA

  Ja kto jane rezultatet e produktit berish

 3. #43
  Patriot i moderuar Maska e Justiniani 2007
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Njani m u t e tjetri k a k........ bajga e ndare ne mes nga goma e bicikletes....... jane edhe Tosi (Rama) edhe Sala (Topi).... jane te gjithe PPSH-ja e xhaxhit Largqoft Enverit

 4. #44
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga KastroZiso99
  Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?


  Indiferent.


  Dito.

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2006
  Postime
  94
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po cke me cupken o Brari
  na je ber si Plaku Mere na je bere

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  po te jape dorheqjen Berisha keta kastro zisot qe tani vishen me kostume civile armani brenda nates do cfaqen me uniforma e ky tipi do jet kolonel falangash qe do caktoje me gisht ..ate demokratin vareni ..kete tjetrin pushkatojeni.. ate hidheni ne gremine..ketij rripjani lekuren..

  ja kjo do behet po iku berisha..

  kush nuk e beson cfar them mund ta sqaroje me hollesisht..

 7. #47
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Do risha edhe so shikoja
  Sui generis

 8. #48
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Po te bej nje liste te shkurter brar.. te pakten mendoj se jane te pranueshem, por jo perfekt.., per mua flas gjithmone..

  Bashkim Fino (Di si te mendoje dhe drejtoje)

  Genc Ruli (ne sektorin e financave)

  Eduard Selami..

  Alfred Moisiu

  Edi Rama (Ndonese ka bere dhe budalliqe te pakten mendon cik per popullin)

  Bamir Topi

  Spartak Ngjela

  Aldo Bumēi

  Rexhep Mejdani

  Lul Basha

  ps. nuk do jap replika mbi kete liste pasi ky eshte opinioni im i krijuar
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Zemrushja : 13-04-2007 mė 17:06
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 9. #49
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Ndersa lista nga te lartpermendurit per mua do ishte.

  Bamir Topi

  Eduard Selami

  Lul Basha

  Genc Ruli

  Ps: Zemrushe.Per Bashkim Finon me djek cik sepse ne nje emision televiziv ne Tv Klan qe quhet Opinion Fino fliste per kohen qe ka qene Kryeminister dhe pavaresisht qe dukej se c'fare roli kishte ai per Shqiperine,e deklaroi dhe vete qe ai ne ate kohe ishte Dejuro,ndersa Defakto ishte kryeministri Austriak.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AlbaneZ : 13-04-2007 mė 17:22

 10. #50
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Nezi, lol, un ate liste e krijova nga ato qe kam lexuar dhe pare.. ato pjes qe nuk i kam pare un apo lexuar diku mund ti rekomandoni ju . Nje gje me vjen cudi parlamenti ka gjith ata deputete e politikane (mos gabohem 300? ) dhe kur vjen puna nga te gjith te vecohen 5 .. eshte per te ardhur keq..

  Zemrushja
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 11. #51
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime
  Citim Postuar mė parė nga vagabondo_nyc
  Lexoje kete poshte dhe ske nevoj te pyesesh. Ky eshte nje shtet qe Berisha e ka drejtuar per gati 16 vjet.

  Disa fakte nga raporti i Cia-s.

  Sipas njė raporti tė CIA-s, vendi ynė vazhdon tė jetė i varfėr, duke filluar qė nga tė ardhurat minimale pėr banor, nga infrastruktura, ekonomia, energjia e deri nė pėrdorimin e internetit. Sipas kėtij raporti, i cili ėshtė pėrpiluar jo mė larg se 3 ditė mė parė, vetėm 75 mijė nė 3.5 milionė banorė e pėrdorin internetin, njė shifėr kjo mjaft e ulėt duke u krahasuar me vendet e tjera. Shqipėria me gjithė problemet energjetike, sipas CIA-s, eksporton dyfishin e energjisė qė importon. Eksporton 729 milionė kilovatė dhe importon 385 milionė kilovatė energji elektrike. Ndėrkohė nė raport nėnvizohen edhe pasojat qė sjell varfėria nė Shqipėri.

  Ekonomia
  Pėr Shqipėrinė, njė nga problemet kryesore dhe qė luan njė rol shumė tė rėndėsishėm nė ekonominė e vendit ėshtė mungesa me orė tė tėra e energjisė elektrike. Shumė biznese janė tė detyruara tė mbyllen dhe tė mos funksionojnė siē duhet, vetėm si rezultat i mungesės sė energjisė. Sipas raportit tė CIA-s, edhe pse ky ėshtė problemi parėsor i ekonomisė, vazhdon tė mos ketė zgjidhje.

  Edukimi i popullsisė
  Sipas tė dhėnave, 86.5 pėr qind e popullsisė dinė tė shkruajnė dhe lexojnė dhe kjo nis qė nga mosha nėntė vjeē. Pra 13.5 pėr qind e popullsisė sonė ėshtė analfabete, njė shifėr alarmante dhe mė e larta e cilėsuar nė vitet e fundit. Nga kėta duken se mė analfabetė janė femrat se meshkujt. Kėshtu 93.3 pėr qind e meshkujve dinė shkrim e kėndim dhe 79.5 e femrave dinė tė lexojnė e kėndojnė.

  Telefonia
  Tė varfėr, por jo nė pėrdorimin e telefonisė, sidomos asaj celulare. Ndonėse tė dhėnat mund tė jenė mė tė larta, sipas dosjes sė CIA-s, nė Shqipėri kemi 255,000 persona qė kanė tė paktėn njė aparat tė telefonisė fikse nė pėrdorim. Por qė shumė mė e madhe ėshtė kjo me celular. Kėshtu janė 1.259 milionė persona qė kanė nė pėrdorim njė aparat celular.

  Politika
  Sipas tė dhėnave tė CIA-s, nė Shqipėri demokracia ėshtė e brishtė, qė do tė thotė qė jemi nė hapat e parė. Por ndėrsa flet pėr mėnyrėn e funksionimit tė shtetit shqiptar, tė zgjedhjes sė Presidentit Moisiu e deri sa vota janė abstenuar nė zgjedhjen e tij, njė fakt shumė domethėnės ėshtė publikuar nė kėtė dosje. Zgjedhjet e reja parlamentare tė tjerat do tė mbahen nė vitin 2009. A ėshtė kjo thjeshtė njė llogaritje e thjeshtė apo jo, ne nuk e dimė. Por kur CIA e nėnvizon nuk mund ta shpėrfillim.

  Shqipėria eksporton dyfishin e energjisė elektrike qė importon, shkruhet nė raport. GDP-ja totale e vendit ėshtė 20.21 bilionė dollarė, ku tė ardhurat nga industria janė nė shifrėn 18.8 pėr qind, ato nga agro-kultura 23.3 pėr qind dhe 57.9 pėr qind nga shėrbime tė tjera. Forca punėtore nė vendin tonė vazhdon tė mbetet nė shifra shumė tė ulėta, 1.09 milionė banorė, duke mos pėrfshirė kėtu rreth 352 mijė banorė qė janė emigrantė

  GDP
  20.21 miliardė USD
  Forca punėtore
  1.09 milionė
  Papunėsia
  13.8 pėr qind
  Investime
  24.5 pėr qind e GDP
  Pėrtej varfėrisė
  25 pėr qind e popullsisė
  Shkalla e inflacionit
  2.5 pėr qind
  Prodhimi i energjisė
  5.451 miliardė kilovatė
  Konsumimi i energjisė
  3.53 miliardė kilovatė
  Eksporti i energjisė:
  729 milionė kilovatė (2005)
  Importi i energjisė:
  385 milionė kilovatė
  Eksportojmė
  tekstile dhe veshje; metale, vaj, fruta, cigare
  Vendet eksportuese
  Itali, Greqia, Serbia, Mali i Zi.
  Importojmė
  Makineri, pajisje, tekstile
  Vendet importuese
  Italia, Greqia, Turqia, Kina, Gjermani, Rusia
  Rezervat e valutės sė huaj e arit
  1.621 miliardė USD
  Borxhi i jashtėm
  1.55 miliardė USD
  Ndihma e jashtme
  366 milionė USDA

  Ja kto jane rezultatet e produktit berish

  Ke shume te drejte sepse ke qene vetem 13 vjec ne vitin 1990 e kenaqesia me e madhe ka qene atehere kur prinderit te sillnin sapun per te lare koken.
  Nuk ke patur mundesi te shohesh se si trupat italiane kane ardhur dere me dere duke lene paketa me ushqime per t'i shpetuar shqiptaret.
  Nuk ke patur mundesi te shohesh se 100% e shqiptareve nuk punonin, sepse kishte falimentuar cdo gje.
  Nuk ke patur mundesi te degjohe raportet e Zerit te Amerikes ne ate kohe.
  Dhe mendo se kur erdhi PD ne pushtet, mbi 90% e popullsise nuk kishte as dhe per nje jave ushqime.
  Dhe mendo se 100% e shqiptareve nuk punonin.
  Dhe mendo se cfare te te shkruaj me teper, por fajet i ka TV dhe shtypi qe nuk ben nje reminishence te atyre viteve per t'ua treguar brezave qe nuk paten fat ta perjetonin drejtpersedrejti luften paqesore kunder komunizmit.
  Megjithate kjo nuk do te thote kurresesi qe te jusifikohet me ate kohe e me kete kohe.
  Vendi duhet te ece me shpejt!
  Mirepo kjo behet kur te dy krahet e politikes gjejne kompromisin per te pershpejtuar zhvillimin e jo njeri vektor te synoje zhvillimin e tjetri te kthehet ne drejtim te gabuar dhe ne vend te kompromisit per reformat thelbesore, gjen kohe qe te ngreje diga per ndaljen e zbatimit te ligjit kunder krimit, kunder korrupsionit, kunder informalitetit ne ekonomi etj.

  Ndersa sa i perket temes, duhet theksuar se Berisha nuk ka asnje shkak qe te mendohet se do te jape doreheqjen.
  Berisha ka misionin e keputur ne mes ne vitin 1997, ate te integrimit te Shqiperise ne te gjitha strukturat perendimore.
  Verejtja e vetme qe mund te behet ne kete rast eshte ajo e dinamizimit te qeverise dhe marrjen e puneve me me qetesi duke lene hapesire veprimi dhe per organet e tjera (qe mos qofshin).
  Berisha duhet te ktheje qetesine dhe te delegoje me shume tek drejtuesit e tjere te PD.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 13-04-2007 mė 17:54

 12. #52
  human Maska e LAINA
  Anėtarėsuar
  13-03-2007
  Vendndodhja
  waiting...
  Mosha
  40
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kujtoni dhe beni me mire ndonje remineshence te 97, dhe kuptoni se perse Berisha duhet te jape doreheqjen. Berisha eshte pergjegjes per pengmbajtjen e se djathtes shqiptare dhe dekantimin e saj. Eshte i vetmi pergjegjes per hapat mbrapa qe beri shqiperia ne vitin 97 dhe i vetmi pergjegjes per stanjacionin e dy viteve te fundit. Mburret me kot poshte e perpjete mediave per perparime dhe progrese, por ekonomia shqiptare ka nje renie prej 65-70% ne krahasim me dy vite me pare. Berisha eshte ai qe e kercenoi me falimentim biznesin shqiptar sapo erdhi ne pushtet. Eshte ai qe gjithmone ka luftuar tu mbylle gojen mediave dhe individeve. Eshte ai qe po sillet si nje komunist i vertete dhe i parafinuar. Eshte ai dhe paaftesia (veshgjatesia) e tij qe e ka mbajtur ne pushtet te majten per kaq e kaq vite.... megjithese sot socialistet me duken disa dhjetera here me te djathte se Saliu.....
  O njerez! Ka ardhur koha te kuptoni se nuk mund te ecim perpara me rudimente te tipit Sali Berisha apo Fatos Nano (edhe pse ndryshimi mes intelektit dhe aftesive te tyre eshte shume i madh)!
  Jemi duke ecur ne nje rruge qorre, njelloj si e djathta shqiptare, qe e ka humbur rrugen e saj! Kur Saliu tha "Asht koha per ndryshim" duhet te kishte nenkuptuar veten!

  P.S.
  Me thoni ju lutem nje fjali te artikuluar drejt prej tij........ po prej tij ama....
  ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

 13. #53
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  40
  Postime
  918
  Faleminderit
  6
  37 falenderime nė 24 postime
  Asgje per te shtuar me ato ēka ka thene Laina.
  Mese te verteta.
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  ke shum te drejte ti qare hallsja e mafies.. laina a si e ke..

  u kan rene pak fitimet mafies..
  dhe ke shum te drejte qe thua se socialistet te duken dhjetra here me te djathte se saliu..

  kete e tha dhe bardhyl agasi nje dizaj..

  ne socialistet tha kemi pasurine ne dore.. kemi parane kemi pronat e gjithcka.. dhe vertet vetem agasi i ka nja dhjet shum katshe ne durres kurse cupka qe erdhi me fustan basme ne ps.. tash pacoja i ka nja 4 hotelo grataciela ne plazh..
  kurse duka nuk di sa ka.. e mban nje tuf me ekonomiste tja numerojne thaset me para qe i vine nga maunet hotelet fabrikat e magazet e vaporrat pa numer.. megjithate nuk ngopen.. dhe me egersi e vrane te ngratin student..

  mir ben qe behesh me kta.. me kta behu laine se me kta fiton .. me kta benesh me vile me benx me te dashur vip e me cte duash..
  he me te lumte..
  ja si ki igenusi.. qe i bie ciftelise per edvin shalsin..

  kurse njerzit e ndershem do rrin me berishen.. se ashtu i pelqen..
  shpifni ju nat e dite vrisni e pini gjak po shqiptaret fukarenj me berishen do rrine..
  ai te pakten beri nje gje.. qe ppsh ose ps zor e ka ta ri vendose.. qe per nje llaf goje fal berishes nuku ven ne burg 17 vjet shqiptaret e mire..

  shum shum ju i vrisni mbas shpine ndonje po keshtu sic do kishit qejf fiserisht qe te ket space e bulqiza e vlocisht e burrel.. nuku ju vjen ajo dit tani per tani sa te jet gjall berisha..

  dhe fal berishes ato kucedrat e gjinushit si puna dianes qull nuku bejn dot me analiza poezish e me to te cojn ne pushkatim poetet e rinj..
  fal berishes dhe fehmiu abdi megjithse ne pushtet nuku var dot shkrimtar ne litar..

  e di qe kjo nuk ju pelqen juve dhe ketu ka marr yryshin inati qe kini me berishen..

  po pse dhe mbas murit te berlinit ju kini dashur te vazhdoni stalinizmin..

  tha kadarja dikur per ppsh..ose ps-ne.. rrini nja 20 vjet pa pushtet..po nuk degjuat dhe pa bere berisha 3-4 vjet pas 92.. u cuat i bete kryengritje..
  dhe qytetin qe e kishit si bastion ..vloren e masakruat dhe e late ne meshire te vampireve disa vjet..

  tmerr..
  dhe doni ta perserisni kte pune prap..
  cdo minut punoni ta perserisni vlor berat 97 -ten .. e ta beni.. konispol-theth- 2007..
  tmerr..


  nuk ngopeni..  lavdi berishes qe punon tu rrise rrogat fukarenjve qe punojne dhe pensionistave..

  ne sketerre vafshit ju me maunet me para..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 15-04-2007 mė 12:51

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2006
  Postime
  94
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Lavdi qofte
  o brari ore te gjitha i kuptoj une
  vetem se perse e shan enverin ti nuk arrij qe nuk arrij ta kuptoj

 16. #56
  ~*---LEPURUSHKE---*~ Maska e 100% BRUNE-BABY
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  Nuk eshte puna jote!E more vesh?????
  Mosha
  30
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Keq do ndihesha!
  ai me pelqen!
  DEUTSCHLAND & LUKAS PODOLSKI=NUMBER 1

 17. #57
  human Maska e LAINA
  Anėtarėsuar
  13-03-2007
  Vendndodhja
  waiting...
  Mosha
  40
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po e marr pjeserisht personale sepse me vjen keq qe ju pala pseudo-demokrato-Berishjane jeni totalisht intolerante, dhe kjo e tregon mire karakterin e liderit tuaj... Une mor Brar kam thjesht bindje te djathta qe partia jote e dashur thjesht nuk mi permbush... Rrofsh per uraten per Benz-at, vilat e dashnoret por nuk me hyjne ne xhep hic... mbaji!Jam e zonja t`ja dal vete! Sa per faktin se kush eshte vrases, e provoi bariu jot ne sulmin qe i beri prokurorit te pergjithshem, me menyren se si i ndryshon ligjet duke e pranuar publikisht qe ben si te doje...

  Te pakten une o Brar e kuptoj ndryshimin mes demokracise dhe fashizmit......
  ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  sepse ti kastro je ithtar i tije..

  kaq e kupton ti..

  laine..

  pikerisht prokurori mbrojti vrasesin e shoferit te tije..
  nuk e di kte..
  keshtu moj imellde e arapit.. qe kuptoke dallimet e demokracise e fashizmit..
  kush guxon te mendoje te coj ne burg serial killerat e ps eshte armiku juaj.. kjo eshte demokracia qe do ti me kastron e zi..

  thx qe e sqarove..

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Anėtarėsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pejė
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Tek ne nė kosov kemi njė fjal poullore "Voft dhimta me to" po pse a Shqipria ska njerz tjer veq berish e nano,hajt or vlla tė ikin njėher dhe keto se na kputen,tė vin forca tjera njerėz mė tė freskėt, se kėtyre " ju ka dal boja.
  Duajeni njėri tjetrin.

 20. #60
  human Maska e LAINA
  Anėtarėsuar
  13-03-2007
  Vendndodhja
  waiting...
  Mosha
  40
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Brari

  lavdi berishes qe punon tu rrise rrogat fukarenjve qe punojne dhe pensionistave..

  ne sketerre vafshit ju me maunet me para..

  O Brari, mos i merr gjerat kaq shume personale se po fillon ti ngjash atij mikut tat......

  E djathta i ka bazat dhe rrenjet e saj mbi pronen private, pasurine dhe kapitalin.... Nga sa thua me siper ti dilke koke e kembe komunist mor lal....
  ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Si do ndiheshit nq se e dashura do tė donte shokun tuaj?
  Nga R3nato nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 13:05
 2. Pėrplasja Mejdani-Rama ne KPD socialiste, triumfojnė njerėzit e Ramės
  Nga Genti^Itali nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 08-10-2005, 20:53
 3. Ilir Meta jep dorheqjen.
  Nga Shijaksi-London nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 24-07-2003, 04:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •