Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 93 prej 93
  1. #81
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
    ... tani kujt ti djegi le ta mbaje
    po ta kishte thene qe ne fillim ti.....
    mua tani me dogji, ta mbaj me shendet.

  2. #82
    He mer dhe ti si ben, e pranoj qe fola me me shum konfidence sec duhet, po nuk te permenda emrin, thjesht tu drejtova me "ti" faji im ketu se u nxitova pak. Nejse ja e them tani qe nuk ishte postim me qellime personale

  3. #83
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
    He mer dhe ti si ben, e pranoj qe fola me me shum konfidence sec duhet, po nuk te permenda emrin, thjesht tu drejtova me "ti" faji im ketu se u nxitova pak. Nejse ja e them tani qe nuk ishte postim me qellime personale
    ok, ne rregull, dhe une u nxitova .
    paqe

  4. #84
    Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
    ok, ne rregull, dhe une u nxitova .
    paqe
    Kete quan lufte ti ... sa te urte me ben virtualiteti se dija as vet kete

  5. #85
    Manitu Maska e kiniku
    Anėtarėsuar
    08-07-2005
    Vendndodhja
    Mos tė na vijė cudi se cdo frymor nga vete natyra priret tė kerkoj ushqim; Lukreci
    Postime
    869
    Citim Postuar mė parė nga angel_ j
    Tani ka edhe raste "ndryshe", ku dikush hyn ne virtualitet thjesht per te krijuar nje imazh qe ne reale e ka enderr, dhe mqs nuk e krijon dot kete ne reale, ngushellon veten ne virtualitet.

    Cila prej ketyre dyjave paraqet boten e brendshme te vertete tenden: ajo qe thua e ben apo ajo qe mendon, deshiron dhe e ben, thua ketu ne forum?
    Where have all the good men gone
    & where are all the gods?

  6. #86
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
    Kete quan lufte ti ... sa te urte me ben virtualiteti se dija as vet kete
    ve bast se dhe ne realitet je e urte. Thjesht je grifshe me te drejte kur perballesh me njerez qe duan tallen, dmth ruan dinjitetin dhe autoritetin tend.

  7. #87
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
    ve bast se dhe ne realitet je e urte. Thjesht je grifshe me te drejte kur perballesh me njerez qe duan tallen, dmth ruan dinjitetin dhe autoritetin tend.
    Komplimenti u mbajt shenim edhe u regjistrua!

    Keshille Falas : Kurre mos ver bast pa pare leket !

  8. #88
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    Eshte e vertete qe shume njerez ndryshojne ne virtualitet. Kjo ndodh per disa arsye. E para, keta njerez qe ndryshojne ne virtualitet nga jeta reale, jane njerez qe ne jeten reale nuk eshte se kane bere ndonje gje te hajrit dhe kete mundohen qe ta arrijne ne virtualitet me ane te fjaleve. E dyta, ne virtualitet ata jane thuajse te panjohur me ata qe ndodhen perballe ekranit te tyre, dhe mundohen qe ta shfaqin veten e tyre perballe te tjereve si mbreter. E treta, jane disa qe e kane harruar jeten reale dhe jetojne vetem virtualisht, kjo eshte dhe pjesa qe ndryshon me shume ne virtualitet.
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  9. #89
    OPENMINDED Maska e land
    Anėtarėsuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    Nuk ndryshon shume virtualiteti me realitetin.....dhe ne realitet mund te......
    UNE JAM TI-TI JE UNE



    E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

  10. #90
    Citim Postuar mė parė nga kiniku Lexo Postimin
    Cila prej ketyre dyjave paraqet boten e brendshme te vertete tenden: ajo qe thua e ben apo ajo qe mendon, deshiron dhe e ben, thua ketu ne forum?
    Shum pyetje na shashtise lol ... megjithate ja te te them un ty me pak fjale bota ime e brendshme nuk eshte thjesht ajo qe un dua te jem ... eshte ajo qe un bej ne realitet, se tek e fundit ketu ne forum un mund te te them 101 pallavra dhe mund te shtirem per dicka qe nuk jam, po shyqyr zotit nuk vuaj nga mungesa e vemendjes ne realitet qe ta kerkoj ketu ne virtualitet. E aq me pak te jem person me multiple personality, qe sipash cdo skene te vej nga nje maske. Un jam "emri", nqs ty te pelqen mire, nqs jo akoma me mire. Bota ka diversitet ndaj dhe ti zgjedh ate qe ty te pershtatet, packa se mund ose jo te te pelqeje.

    Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
    ve bast se dhe ne realitet je e urte. Thjesht je grifshe me te drejte kur perballesh me njerez qe duan tallen, dmth ruan dinjitetin dhe autoritetin tend.
    Kot nuk thone sipas vendit bej kuvendin, dhe kjo pune kshu e ka, ndaj njerezve u jep aq sa mbajne ... nuk i rendon se gjynaf tu biesh ne qafe.

    Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Keshille Falas : Kurre mos ver bast pa pare leket !
    Midis kujt u vu ky basti se nuk e mora vesh

  11. #91
    Manitu Maska e kiniku
    Anėtarėsuar
    08-07-2005
    Vendndodhja
    Mos tė na vijė cudi se cdo frymor nga vete natyra priret tė kerkoj ushqim; Lukreci
    Postime
    869
    Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
    po shyqyr zotit nuk vuaj nga mungesa e vemendjes ne realitet qe ta kerkoj ketu ne virtualitet. E aq me pak te jem person me multiple personality, qe sipash cdo skene te vej nga nje maske.
    Ne rregull. Por, nuk e kuptoj se perse po arsyetohesh kaq shume!!!
    Where have all the good men gone
    & where are all the gods?

  12. #92
    (1)ajo qe thua e ben apo ajo qe mendon, (2)deshiron dhe e ben,(3) thua ketu ne forum?
    Per ti dhene pergjigje kesaj fjalise tende, qe ndahet ne tre pjese ... nga pak arsyetim per te secilen.

  13. #93
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Komplimenti u mbajt shenim edhe u regjistrua!

    Keshille Falas : Kurre mos ver bast pa pare leket !
    jo se nuk ishte kompliment por nje diēka qe e mendoja me te vertete(komplimenti = genjeshter sa per te bere qefin) prandaj thashe qe ve bast(ashtu eshte shprehja) sepse isha i sigurte per ate qe thashe.

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema tė Ngjashme

  1. Fillon Kreshma e Madhe
    Nga I KTHYERI nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 23
    Postimi i Fundit: 28-02-2023, 01:24
  2. Pėrse njeriu ėshtė i destinuar tė vdesė??
    Nga deshmuesi nė forumin Komuniteti protestant
    Pėrgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 08-03-2009, 16:54
  3. Qellimi i perjetshem i Zotit per njeriun
    Nga Matrix nė forumin Komuniteti protestant
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 31-05-2005, 07:17
  4. Formula e shpėtimit tė njeriut
    Nga INDRITI nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 25-03-2004, 19:19
  5. ANTROPOLOGJIA e krishterė
    Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 29-10-2002, 19:27

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •