Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 82
 1. #1
  Warranted Maska e Qerim
  Antarsuar
  06-12-2003
  Vendndodhja
  Home
  Postime
  1,641

  Bullgari vs. Shqipri [0:0]

  Mbas fitores me sllovenet ,do te luajme ne Bullgari.Ne kete ndeshje rikthehet Curri dhe ndoshta edhe Haxhi i demtuar.Ishalla me fitore !
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  44
  Postime
  933
  --------------------------------------------------

  O Qerim at Stojkov nuk e shikoj un ktu ...

  --------------------------------------------------
  N bot ka 10 lloje njerzish: ata q kuptojn sistemin binar, dhe ata q nuk e kuptojn!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  pse e fituAM ndehsjen me sllovenet???????

 4. #4
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Citim Postuar m par nga goldian
  pse e fituAM ndehsjen me sllovenet???????

  kemi qejf shume

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Citim Postuar m par nga Ballisti_Tetove
  kemi qejf shume
  qejf po mor vlla po puna eshte te na behet realitet

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e PRI-LTN
  Antarsuar
  12-06-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  671
  Pas fitores me sllovenet dhe barazimit me bullgaret ne shkojme ne kuoten e 5 pikeve.

 7. #7

 8. #8
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Ndeshja me bullgaret, ndeshje formale, fatkeqsisht! Ndoshta eshte e hidhur te thuhet keshtu, por pasi nuk arrijme dot te marrim pike ndaj kundershtareve te dobet ne fushen tone, sic ishte sot rasti me sllovenet, s'kemi cka kerkojme ne terrenin bullgar! Humbje e sigurte!
  My silence doesn't mean I am gone!

 9. #9
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  don zoti fitojme njeher bindshem se u mytem nga humbjet dhe barazimet
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,808
  barazim me Bullgaret?
  awwwwww how sweet

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Hajde ishalla fitojm prej bullgarve se u mbytem duke humb ene duke ngel barazim

  Forca Kombetareeeeeeeeeeee
  #VamosArgentina

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,808
  dale se u ngaterova un....ca barazim thot ky PRI_LTN?
  u be ndeshja apo jo?
  kur do behet coni ndo nje date.

 13. #13
  Bashkpuntorja jon n Bullgari, Stela Peneva, na shkruan rreth prgatitjeve t kombtares bullgare 24-03-2007

  Bullgart, t sigurt para Shqipris
  Nga Bullgaria, Stela Peneva
  Bashkpuntorja e gazets "Sporti shqiptar" n Bullgari, Stela Peneva, na shkruan rreth prgatitjeve t kombtares bullgare n prag t takimit eliminator t 28 marsit, Bullgari-Shqipri. T drejtuar nga trajneri Hristo Stoikov, prfaqsuesja bullgare dje sht ln pushim. Ndrkoh vazhdon rikuperimi i mesfushorit t rikthyer n kombtare, Stilian Petrov, i cili gjat ktyre ditve ka br strvitje i veuar nga grupi. E reja m e fundit nga kampi bullgar sht thirrja pr takimin ndaj Shqipris e sulmuesit 22-vjear t Lokomotivs s Sofjes, Cvetan Gonkov. Ky i fundit zvendson sulmuesin Vladimir Manev, i cili do t mungoj pr shkak t nj dmtimi. I riu Gonkov cilsohet e ardhmja e sulmit bullgar, madje interesim t madh pr t kan shfaqur edhe disa nga skuadrat m t njohura t Europs. Ja far kan thn pr ndeshjen me Shqiprin tre lojtart e kombtares bullgare.
  Zdravko Lazarov, sulmues q aktivizohet n Turqi me Ercejesporin, u shpreh: "Ne nuk kemi frik nga kombtarja shqiptare, pasi n qoft se do t kishim frik nga kjo skuadr, athere sht e kot q pretendojm. E dim q Shqipria ka disa lojtar t mir, q militojn n Gjermani dhe Itali, por n t njjtat shtete ne kemi m shum. Nuk ka dyshim se do t futemi n fush vetm pr tri pik,"- deklaroi sulmuesi Lazarov.
  Radostin Kishiniev, mbrojtsi i Lids Junaitid n Angli, e shikon ndeshjen me Shqiprin si mundsin m t mir pr t marr tri pik. "Un mendoj se do t marrim tri pik, sepse far mund t pressh nga nj kundrshtar si Shqipria? Ne jemi skuadr m e mir dhe normalisht do t fitojm, madje tani kemi edhe nj forc m shum, sepse sht kthyer edhe Stilian Petrovi,"- u shpreh mbrojtsi i Lidsit, Radostin Kishiniev.
  Svetoslav Todorov, sulmuesi i Portsmuthit n Angli, e shikon sfidn ndaj kuqezinjve mjaft t vshtir, madje mendon se Shqipria do ta befasoj Bullgarin. "Ndaj Shqipris do ta kemi tepr t vshtir, megjithat ne do t futemi n fush vetm pr t fituar, sepse sht e papranueshme pr ne lnia e pikve. Jam i bindur se shqiptart do t na befasojn me lojn e tyre, pr kt arsye duhet t'u ruhemi shum. N futbollin e sotm nuk ka skuadra t forta dhe t dobta. Pra, jam 100% i sigurt q ata do t na befasojn ne,"- theksoi sulmuesi Todorov, i cili parashikon nj sfid t vshtir m 28 mars.

 14. #14
  shqiptar Maska e eagle's son
  Antarsuar
  17-10-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  161
  une do e shof ndeshjen te www.albsport.com

  edhe sllovenine aty e pashe, mire ishte gjynof me u qajt

  por per kete ndeshje nuk pres rezultat pozitiv
  proud 2 be me, the eagle's son

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e PRI-LTN
  Antarsuar
  12-06-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  671
  Citim Postuar m par nga FierAkja143
  dale se u ngaterova un....ca barazim thot ky PRI_LTN?
  u be ndeshja apo jo?
  kur do behet coni ndo nje date.
  Ia ka fut kot ai tipi se ne kena per t'fitu

 16. #16
  Warranted Maska e Qerim
  Antarsuar
  06-12-2003
  Vendndodhja
  Home
  Postime
  1,641
  Shancet per te fituar pike ekzistojne edhe me bullgaret.Bullgaria nga 3 pretendentet e grupit Hollanda dhe Rumania, ka forcen me te vogel per pressing.Gjithashtu mendoj se kane edhe sulmin me te dobet nga pretendentet.Ai sulmuesi bullgar i Totenhamit,Barbatovi nuk ma ka mbushur ndonjehere syrin tamam dhe eshte mbivleresuar paksa.Persa i perket sulmit tone ,Bushi tregoi se eshte me i rrezikshem se sa Kapllani.Gjithashtu duket se Lala nuk po jep maksimumin dhe duhet zevendesuar nga Bulku.

 17. #17
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Antarsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,754
  A dolen gje rezultatet e ksaj ndeshje???
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 18. #18
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,395
  A e dini se une kam nje parandjenje se do te bejme nje ndeshje madheshtore ne Bullgari...faktoret?!...shume!...pavaresia e Kosoves...lojtaret tane te talentuar...dhe mbi te gjitha efikasiteti i Salihit...eshte nje lojtar i lindur per te shenuar...keni per te pare...do te jete nje fitore e radhes per ne Shqiptaret si komb...

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e PRI-LTN
  Antarsuar
  12-06-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  671
  Devi Muka nuk ka fluturuar me ekipin per ne Sofje. Vendin e tij do ta zere Debatik Curri i rikthyer pas pezullimit.

 20. #20
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,395
  Te pakten per rrepartin e sulmit....Bogdani\Salihi..jam i bindur se do te japin rrezultat...edhe Debatiku i ka dhene provat se eshte nje lojtar i pjekur dhe me eksperiencen e duhur...gjithashtu edhe prania e Lorik Canes eshte nje element sigurie me teper per skuadren tone...une per vete jam shume optimist...

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Adem Jashari - Hero i Kosovs
  Nga JONI 1 n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 294
  Postimi i Fundit: 14-12-2016, 08:54
 2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
 3. Misioni Amerikan N Shqipri (1946)
  Nga DriniM n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 4. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 5. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 19:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •