Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 33 prej 33
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali

  Citim Postuar m par nga sirena_adria Lexo Postimin
  Na ka nderuar ne kuptimin e vertete te fjales.....e kam pare live kete Festival!
  Bombe VOCAL
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 2. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  sirena_adria (17-05-2015)

 3. #22
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali


  Shpresoj per me shume kesaj rradhe.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 4. Anetart m posht kan falenderuar martini1984 pr postimin:

  sirena_adria (17-05-2015)

 5. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali

  Rona Nishliu & Eurosong!

  Maj 2012


 6. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali

  “Suus”, ndr 24 kngt m t mira t Eurovisionit

  Janar 2017


  Wiwibloggs sht nj prej faqeve m aktive q prcjell Festivalin Evropian t Kngs – Eurovizion, e cila ka publikuar mbrm listn e 250 kngve m t dgjuara t Festivalit.

  Kngtarja, Rona Nishliu sht renditur me kngn e saj “Suus” ndr 24 m t mira t Eurovizionit n vite.

  Me kngn “Suus” me t ciln Rona prfaqsoi shqiptart n Eurovisionin e vitit 2012-t, vjen n vendin e 24-t, ndrsa vitin e kaluar ishte n at t 32-t.  N kt list t 250 kngve m t mira n historin e Eurovizionit shohim t tjera kngtare shqiptare.

  Elhaida Dani, prfaqsuese e Shqipris n vitin 2015-t radhitet n vendin e 63-t, Kejsi Tola n vendin e 144-t, ndrsa Anjeza Shahini n vendin e 191.

  Juliana Pasha, e cila prfaqsoi Shqiprin n Eurovizionin e viti 2010 radhitet n vendin e 223-t, e kngt e tjera shqiptare nuk kan arritur t hyjn n kt list.

  http://www.radiovalarinore.com/index...visionit-video

 7. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali

  Nder kenget me te bukura te Rones !


 8. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali

  Kantautorja Nishliu - Bukur Rona !  Poezia & Kompozimi: RONA NISHLIU
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 16-03-2018 m 14:10

 9. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali

  E MREKULLUESHME !


 10. #28
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali

  Rona Nishliu, pjes e juris n “Destination Eurovision” n Franc

  Franca kt t shtun do t zgjedh kngn prfaqesuese pr Eurovision 2019, prmes gars kombtare “Destination Eurovision”, ndrsa pjes e juris profesionale do t jet edhe kngtarja kosovare, Rona Nishliu, transmeton Magazina.al - Lajmin pr Magazina.al, e ka konfirmuar edhe vet kngtarja.

  N gar pr t prfaqsuar Francn n Tel Aviv, jan shtat kngtare dhe nj grup, ndrsa fituesi do t zgjedhet prmes votave t juris profesionale dhe publikut.

  Kujtojm q Rona Nishliu prfaqsoj Shqiprin me kngn “Suus” n vitin 2012, e ku u radhit n vendin e 5-t, q mbetet rezultati m i mir i Shqipris n Eurovision, po ashtu ajo n dhjetor ishte pjes e juris edhe n “Festivalin e Kngs” n RTSH./Magazina.al/

  https://www.kultplus.com/muzika/rona...ion-ne-france/

 11. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali

  https://www.youtube.com/watch?v=N8LVDJXLUVw

  RONA NISHLIU n Destination Eurovision (Franca) - Janar 2019
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 11-05-2019 m 07:14

 12. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali

  PERL !

  https://www.youtube.com/watch?v=QKFF2l_jWjo

  " Mallngjimi " - Poezia & Kompozimi: RASHID KRASNIQI (1960)
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 11-05-2019 m 07:14

 13. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali  Lidia Lufi dhe Rona Nishliu – Feel Good – Finale - Nett Live – The Voice of Albania 6

  Maj 2017

 14. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali  Knga e Skuadrs Rona - Nett Live - The Voice of Albania 6

  Prill 2017

 15. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pr: Rona Nishliu, primadon vokali  NIN - Rona Nishliu rikthen kngt e vjetra n albumin e ri

  Prill 2019 - Klan Kosova

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •