Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1

    njerez e shije uji

    pse thone qe uji nuk ka shije ... une arrij te dalloj disa shije ujrash ... uji nuk eshte i emebel as i kripur as i harthe etj etj po uji ka shije duhet shpikur ndonje fjale qe ti pershtatet tamam shijes se ujit ... duhet te shije uji ... ky uji ka shije ... hhhhmmmmmmmmmm ... burim zagorie, ky tjetri ka shije mospatje kriperash minerale ...

    me hypin shume nervat, me acarojne, me bezdisin edhe me irritojne ne gjendje maximale (derisa me acarohet lekura) njerezit e keqinj. keto kohet e fundit mbase tani ngaqe po rritem ... ose mbase ngaqe jam ne nje ambjent individualist, manipulues dhe instrumentalist ... kam filluar te humb shume besim te vetja ... dmth jo besim te personi qe jam, por besim ne kuptimin qe me duket ose me mire njerezia ( ha! ) me bejne te ndihem keq. mbase eshte faji i time meje apo i tim ati, qe nuk me kane thene qe ne jete do takoja shume persona jo te kendshem, qe nuk dine te pranojne nje shaka, qe hedhin mbi ty komplekset e tyre, qe do te mbajne afer per sa kohe do ndjejne qe te kane nevojen ... nuk di po sinqerisht keto dy vitet e fundit kam takuar aq shume nga keto persona saqe me ka ardh ne maje hundes.

    cdo freakin here qe i get friends me ndonje njeri i them vetes arba mos jep cdo gje si ben perhere se pastaj lendohesh ... po jo cdo here do bie brenda ... nuk po them qe jam njeriu me i mire ne bote po thjesht se me pelqen te jap shume ne nje raport kur konsideroj dike afer ... edhe kur kjo ndodh nuk do doja qe ndonje gje e keqe tu ndodhte kurre ... i vetmi person qe me kupton eshte roza (e di qe se njihni po ky eshte meditimi im) ... edhe asaj shoqja vete e ngushte i rri me turinj ... rozen e kane inat se ajo eshte e pasur edhe mund te afford gjera qe te tjeret edhe kjo shoqja gjasme nuk munden... roza eshte person naiv po shpeshhere ndodh qe i themi njera tjetres qe ngjajme shume bashke si karakter ... shpresoj mos jem edhe une aq ... sikur bota te ishte e mbushur me arbas edhe me rozas ... do ishte fantastike ... xhelozia ndermjet femrave eshte teper e theksuar ... i dont know po femrat jane aq shume k... me njera tjetren e te liga saqe .... pffff... nuk arrij ta kuptoj se si mund te ndodhi. ndjej qe sa me shume persona afroj aq me e keqe do behem nje dite aq me shume do humb besimin te te tjeret edhe aq me shume do vuaj ... im fed up of gettin hurt ... mu ca k__ ... nuk arrij te besoj qe njerezit mund te jene kaq te keqinj edhe u pelqejne te bejne keq ... ndjej qe edhe une ngadale do i arrij ... atere problemi do jete si tua kaloj

    my first best friend ever ishte kjo shqiptarja ... e konsideroja teper afer edhe mqs me motren isha ne shkolle tjeter e mbaja afer si moter ... po nje dite vendosen ti shperthente tere ajo qe kish branda ... ndryshoi komplet ... nuk kam pare njeri te ndryshoja aq radiklisht brenda vitit ... perendite vune tere mundin e botes e ja arriten qellimit ... megjithate kjo eshte person teper i cuditshem ... nuk eshte i keq si keto robte e tjere ... po eshte karafile ... fiu fiu ... me vjen te qesh me veten se ja edhe tani qe po shkruaj po e mbroj kur ka bere aq shume kundra meje ... nuk di pse ... para ca javesh megjithese tani vetem sa flitemi si ne gjimnaz mu desh perseri ta mbroja e ta mbaja afer ...

    then ... erdha ne universtet ... where future leaders get their expensive education ... pffffffffff ... takova ne fillim rob me komplekse se vinin nga nje vend specifik edhe ne mbartinin me vete ate vend si kompleksinin e tyre me te madh ... pa e ditur bera gabimin edhe pa qellim i ofendova ... i hurt her ... a lot i guess ... i was really sorry i told her ... po kompleksi ra mbi mua ... por kesaj rradhe i didnt care ajo nuk ishte me verte shoqe ne kuptimin qe une i jap fjales ........ and then there were these other ppl who were dreaming of getting fucked ... yes in the end they did get ... and here it comes again: deshira ime per te pasur nje njeri afer duke qene mijera km larg shpise e njerezve qe dua ... edhe kesaj rradhe rashe ne dashni ( ) perseri ... this time again megjithese thoja arba jo shiko gocat jane ndryshe nga cunat, kujtohu per ate qe te ka ndodh me pare ... perseri thashe veten time ... of course ajo qe beja me shkembehej po jo ashtu sic do ish e drejte ... megjithate perseri nuk prishte pune (kshu eshte kur degjon frazat budallaqe qe ve edhe albo ne maje te faqes te albasoul ... pfffffff ... ne nje shoqeri mos kerko po jep) derisa nje dite te bukur i find myself pa shoqen qe perseri konsideroja moter ... eshte e trishtushme ... njerez qe me duan apo jo, me kane thene qe atere there's smth worng me ty ... po cduhet te bej ... te rri e ftohte passive, tu them njerezve "pune jotja" sa here kane nevoje per dicka, apo ti perdor sa here qe kam nevoje edhe ne nje moment qe ka nje dicka qe e di qe ato do donin tua mbaj te fshehur ... keep ur frinds close ur enemies closer... me duket sikur keta persona individualiste e kane kete moton e jetes edhe ua perserisin vetes para buke, mas buke dhe sikur po te ulin te tjeret do dalin vete me siper ... nga nje ane ndjej meshire per to ... nga ana tjeter per veten

    jeta po me duket si klase politike me nje profesor realist ne krye ... vetem shfrytezo sa te mundesh per te miren personale ... megjithate disa shoke nga gjimnazi me jane akoma shume afer edhe do doja aq shume te lozja prape nje here 5katsh ose te dilnim naten ...

    edhe perseri insistoj mbi faktin qe uji ka shije dreqi ta haje ...
    shije natyrale e gjeta ... shije minerale ... shije shu...
    Imagjinata eshte me e rendesishme se sa njohuria
    Einstein

  2. #2
    me nder qofsh
    Anėtarėsuar
    17-04-2002
    Vendndodhja
    ne fluturim e siper
    Postime
    810
    ja kesaj i them prezantim una. arba xhan cdo ti me ato shoqet qe te lendojne me ke mua moj. ej si ja bere asaj punes kur ta shofim surratin kendej ne ty. ps uji ka shije psh ketu te ne ka nje shije te hidhur kurse aji uji i Korabit ... mos se u mallengjeva tani. po lotet c'shije kane? mos valle te njejten si uji qe pijme. ja dale ta provoj. jo lotet e mi kane shijen e burimeve te ftohta te Korabit.

  3. #3
    shije e hidhur ... eeeeeuuuu ... une ujin e zagorise po e njihja ne cdo vend ... nje dite ne aeroport te rinasit morra vetem uje edhe duke e pire (ishte bureto) po me kujtonte shijen e nje uji tjeter ... u mendova nje cike mazalla, kur tak mu kujtua ... ishte tamam si uji i hales ketu kur harroj te blej ose me mbaron s'kam ca ti bej

    flmd kata edhe je shume e mire
    Imagjinata eshte me e rendesishme se sa njohuria
    Einstein

Tema tė Ngjashme

  1. Spiunazhi
    Nga Toro nė forumin Historia botėrore
    Pėrgjigje: 121
    Postimi i Fundit: 29-04-2019, 13:39
  2. Shoqeria apo dashuria me njerez qe marrin droge??
    Nga dodoni nė forumin Tema shoqėrore
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 30-05-2006, 05:20
  3. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 13-04-2005, 10:51
  4. Analize e nje muslimani
    Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 16-12-2004, 18:48
  5. Ndal! Punes Dhe Trafikut Te Femijeve Ne Shqiperi
    Nga StormAngel nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 21-10-2004, 04:45

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •