Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-02-2011
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ju lutem kam bere nje kerkese ketu per gjetjen e nje te afermit tim ne turqi, dhe nuk kam marre asnje pergjigje qe keni mundesi te na ndihmoni ose jo. Ju lutem te me vini ne dijeni nese keni ndonje informacion per personin ne fjale. Ju falenderoj pa mase.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-05-2011
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga White_Shadow:) Lexo Postimin
  Pershendetje forumista...

  Nese kerkoni ndonje person qe me pare ka emigruar drejt Turqise mund ti jepni te dhenat qe keni ketu e do bejme c'mos qe ta gjejme ate person.

  Kjo eshte nje detyre qe i kam dhene vetes qe pak a shume te jem edhe une i vlefshem ne kete nenforum


  ---------
  PS, I lutem moderatorit ta bejme teme ngjitese. Flm
  JU LUTEM ZOTERI A MUND TE ME NDIHMONI PER NJEREZIT E MI NE TURQI

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-05-2011
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Smile Pershendetje

  Z.armandbodoni ,ju lutem nese me ndihmoni per njerezit e mi ne turqi ,n.q.se ka mundesi si mund ti gjej,flm,e kam bere postimin tek faqja: ne kerkim te personave te humbur...

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-05-2015
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Nse krkoni persona n Turqi - bjeni krkesn tuaj ktu

  Pershendetje une kam humbur agjallaret e babit tim atje,dhe nuk dim shume te dhena rreth tyre pos emrit te tij qe besoj se tanime ka vdekur dhe edhe ense i themi mbiemrin mendoj se ai duhet ta ket ndryshuar,por nese mund te na ndihmoni emri i gjagjit te babit tim ishte Rizan Kolukaj, ju faleminderit

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-11-2006, 11:04
 2. Nse ju krkoni persona t humbur n USA
  Nga ImHere n forumin N krkim t personave t humbur
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-09-2006, 12:11
 3. 6 Persona Kalojne Lanen me Varke
  Nga Hyllien n forumin Lojra dhe rebuse
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 11-11-2005, 04:23
 4. Evropa dhe vrassit e gjuhve
  Nga Kryeplaku n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-12-2004, 08:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •