Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6

Tema: Moda

 1. #1
  your "wrost" nightmare Maska e Militik
  Anėtarėsuar
  19-01-2007
  Postime
  246

  Moda

  Atehere,desha te di se sa ju e ndiqni ate.
  Oscar Wilde ka thene:
  Fashion is a form of ugliness so intolerable it has to be altered every six months.

  Une personalisht nuk e ndjek.Vishem si te me doje qejfi vec te dukem mire.

 2. #2
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Anėtarėsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,558
  C'komentesh! S'ndiqke moden, dmth.. Pse s'po vesh fustanella si te qemotit atehere? Po ne vend te kapeles pse s'vesh qeleshen? E bukur o, e paster, u shkon te gjitheve, shkon me te gjitha ngjyrat, te mban ngrohte, te fsheh tullen... lol.
  Rebele ju gjasme.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 3. #3
  your "wrost" nightmare Maska e Militik
  Anėtarėsuar
  19-01-2007
  Postime
  246
  Avash,po te qe ashtu do isha lakuriq.
  Thashe nuk me pelqen moda sepse kam stilin tim te te veshurit,e jo sepse nuk dua asgje te re.
  Mode nuk eshte me e reja,por ajo qe "hajt mo se te tere po e veshin".
  Pastaj nuk te permenda fjalen fustanelle.
  Qe te dukesh mire nuk do te thote te veshesh ate qe eshte ne mode.lol
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Militik : 28-02-2007 mė 13:42

 4. #4
  M1ST3R10Z3 @k47 Maska e Michaela
  Anėtarėsuar
  27-03-2007
  Vendndodhja
  BrEnDa NjE mIsTeRi
  Postime
  487
  Jo gjithmon moda eshte sipas preferencave te mia.E ndjek atehere kur me duket e pershtatshme per personalitetin tim
  GjERMONE E LOGEL SA NJE GOGEL!

 5. #5
  ~*---LEPURUSHKE---*~ Maska e 100% BRUNE-BABY
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  Nuk eshte puna jote!E more vesh?????
  Mosha
  31
  Postime
  168
  Citim Postuar mė parė nga Michaela
  Jo gjithmon moda eshte sipas preferencave te mia.E ndjek atehere kur me duket e pershtatshme per personalitetin tim
  Jam dakort me ty!
  DEUTSCHLAND & LUKAS PODOLSKI=NUMBER 1

 6. #6
  KuCoVaR Maska e Olimp
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  QS
  Postime
  484
  Te vishesh sipas qejfit eshte kryesore por qe te ndjekesh moden seshte e thene cdokush vishet si te doje.Une personalisht vesh ato me cfare ndihem rehat ne trup pak rendesi ka ne jane ne mode apo jo
  Ere mire mire

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •