Close
Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 157
 1. #1

  Cili sht futbollisti m i mir n Bot?

  pres pergjigje
  Arsenal champion

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Per mua eshte Riki Kaka i Milan.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Pele.
  Ronaldo.
  Ronaldinjo.

 4. #4
  Kaka
  Ronaldinjo
  Jeta eshte e shkuter dita eshte e gjate

 5. #5
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Po tema eshte per nje lojtar dhe mundohuni te zgjidhnin vetem njerin se te jete ashtu do filloja nga Krujf,Van Basten ect ect

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063

  Pnp........................................ell`s

  Citim Postuar m par nga AlbaneZ
  Po tema eshte per nje lojtar dhe mundohuni te zgjidhnin vetem njerin se te jete ashtu do filloja nga Krujf,Van Basten ect ect

  lol po 3 , cop tham re se nuk do bajm nai loj 5e imen me porta 7e ktu

 7. #7
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Po mer hec e bojme i kalceto te forte meqe po rrime LoL

 8. #8
  valla per mue ma i miri eshte thierri henry

  qe edhe ne foto:
  Arsenal champion

 9. #9
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Antarsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  34
  Postime
  1,500
  >>>DEL PIERO<<<
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e DON-KISHOTI
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  greece patra
  Mosha
  43
  Postime
  72
  Panajot Pano ,demollari ,baci Minga(rafmet Paste)kola,vasil Ruci Ferko Rrapo Taho Etj.... Keto Jan Soportiste Me Pasion ,Jo Ato Qe Thoni Ju ,Per Mua Jan Plehra ,Keto Trima Tane Me Buke That Luanin Futboll ,punonin Gjithe Diten Dhe Mbasdite Luanin Futboll

 11. #11
  azagori Maska e Korca_Reli
  Antarsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Chicago U.S.A.
  Mosha
  44
  Postime
  355
  Citim Postuar m par nga titi.iforti 14
  valla per mue ma i miri eshte thierri henry

  qe edhe ne foto:
  Henry eshte nj nder me te miret por per mendimin tim jo me i miri.
  Dhe mbi te gjitha eshte shume pordhac(mbase nga kjo humbet vlerat si futbollist)

  TEME INTERESANTE,URIME

 12. #12
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Del Piero
  Buffon
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 13. #13
  azagori Maska e Korca_Reli
  Antarsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Chicago U.S.A.
  Mosha
  44
  Postime
  355
  Citim Postuar m par nga DON-KISHOTI
  Panajot Pano ,demollari ,baci Minga(rafmet Paste)kola,vasil Ruci Ferko Rrapo Taho Etj.... Keto Jan Soportiste Me Pasion ,Jo Ato Qe Thoni Ju ,Per Mua Jan Plehra ,Keto Trima Tane Me Buke That Luanin Futboll ,punonin Gjithe Diten Dhe Mbasdite Luanin Futboll
  Ke shume te drejte me kete qe thua,ata ishin heronj.
  Keta te tjeret tani nuk punojne ne fabrika por kane me vete nje fabrike qe punon per ta (maser gjimnaste etj. etj.)

  Pershendetje

 14. #14
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Tema eshte shume gjysmake sepse nuk jep sqarime rreth asaj se kemi te bejme me futbolliste qe jane aktiv, dmth luajne per momentin, apo kemi te bejme me futbolliste qe me jane pjese e historise! Pres qe hapesi i temes te me sqaron kete dileme dhe t'ja nderrojme titullin temes ne njeren nga keto versionet e mundeshme:

  • Cili eshte futbollisti me i mire aktiv?
  • Cili eshte futbollisti me i mire i te gjithe koherave?
  My silence doesn't mean I am gone!

 15. #15
  azagori Maska e Korca_Reli
  Antarsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Chicago U.S.A.
  Mosha
  44
  Postime
  355
  Citim Postuar m par nga Davius
  Tema eshte shume gjysmake sepse nuk jep sqarime rreth asaj se kemi te bejme me futbolliste qe jane aktiv, dmth luajne per momentin, apo kemi te bejme me futbolliste qe me jane pjese e historise! Pres qe hapesi i temes te me sqaron kete dileme dhe t'ja nderrojme titullin temes ne njeren nga keto versionet e mundeshme:

  • Cili eshte futbollisti me i mire aktiv?
  • Cili eshte futbollisti me i mire i te gjithe koherave?
  Shume e drejte verejtja e jote por me sa shikoj une hapsi i temes shikon Hanry me fanatizem dhe me sa duket titulli duhet te jete


  Cili eshte futbollisti me i mire aktiv?

  Pershendetje
  Ndryshuar pr her t fundit nga Davius : 27-02-2007 m 14:12

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e HoteL-MadriD
  Antarsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Wrttemberg
  Mosha
  33
  Postime
  739
  Baba RONALDO.

  Kuptohet
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 17. #17
  Forza INTER!!! Maska e NBAlbania
  Antarsuar
  10-04-2005
  Vendndodhja
  Ne Toke
  Mosha
  28
  Postime
  384
  Une mendoj se eshte Ronaldinho .

 18. #18
  Citim Postuar m par nga Davius
  Tema eshte shume gjysmake sepse nuk jep sqarime rreth asaj se kemi te bejme me futbolliste qe jane aktiv, dmth luajne per momentin, apo kemi te bejme me futbolliste qe me jane pjese e historise! Pres qe hapesi i temes te me sqaron kete dileme dhe t'ja nderrojme titullin temes ne njeren nga keto versionet e mundeshme:

  • Cili eshte futbollisti me i mire aktiv?
  • Cili eshte futbollisti me i mire i te gjithe koherave?
  po une e pata fjalen kush eshte lojtari me i mir... e ju duhet me kuptu qe e kam fjalen per lojtaret qe jan tu lu hala fusball...e ktu nuk eshte ka te bej me ato lojtaret qe kan lujt para disa viteve....
  po nesje si me than, cili eshte lojtari me i mir aktiv te nejjtin kuptim e kan....
  po nese munesh me ndrru .ndrroje bane i te gjitha koherave edhe une ket tem e kam qel veq per kto lojtaret qe jan aktiv ne fusboll..
  Ndryshuar pr her t fundit nga titi.iforti 14 : 27-02-2007 m 16:06
  Arsenal champion

 19. #19
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Ky qe kam une si maske
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 20. #20
  Ronaldinhio
  What Goes Around, Comes Around

Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •