Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do tė fitojė sezonin e ri tė 'Dancing with the stars'?!

Votues
8. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Heather Mills

  1 12.50%
 • Ian Ziering

  0 0%
 • Paulina Porizkova

  0 0%
 • Billy Ray Cyrus

  0 0%
 • Joey Fatone

  0 0%
 • Shandi Finnessey

  0 0%
 • Leeza Gibbons

  3 37.50%
 • Apolo Anton Ohno

  0 0%
 • Laila Ali

  3 37.50%
 • Clyde Drexler

  1 12.50%
 • Vincent Pastore

  0 0%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
 1. #-19
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011

  Sezoni IV - 'Duke kėrcyer me yjet'

  Sezoni i ri i ‘Dancing with the stars’

  Sezoni i ri do tė fillojė nė 19 Mars, 2007 dhe do tė shfaqet tė hėnave dhe tė martave tek ABC. Duhet pasur parasysh qė ‘American Idol’ ėshtė tė martave dhe tė mėrkurave tek Fox, ndaj dhe zgjedhja e ditėve tė transmetimit kish shumė rėndėsi kėtė rradhe, duke qėnė se gjatė sezoneve tė tjera, ‘American Idol’ kish mbaruar sezonin e rradhės.


  Konkuruesit e rinj:

  1. Heather Mills - Ish e shoqja e Paul McCartney. Kjo do jetė kunkuruesja e pare me kėmbė artificiale. Kėmbėn e saj e humbi nė njė aksident me motor nė 1993.

  2. Ian Ziering - : ) ka luajtur tek ‘Beverly Hills, 90210’ (e zgjodha tė preferuarin tim unė pa filluar mire emisioni).

  3. Paulina Porizkova - fotomodele

  4. Billy Ray Cyrus – actor dhe ish kėngėtar

  5. Joey Fatone – Ish pjestar i ‘N Sync

  6. Shandi Finnessey – Miss USA 2004

  7. Leeza Gibbons – ka pas drejtuar ‘Entertainment Tonight’

  8. Apolo Anton Ohno – ka fituar dy here medalien e artė nė lojrat Olimpike tė Dimrit nė garat
  e shkurtra dhe tė shpejta me ski (pesė ditė diferencė kemi nė moshė lol)

  9. Laila Ali – boksiere… (e frikshme : ))

  10. Clyde Drexler – ish futbollist (bėhet fjalė pėr futbollin amerikan)

  11. Vincent Pastore – aktori qė luan Salvatore Bonpensieron tek ‘The Sopranos’


  Pranvera po vjen ...  p.s. temėn pėr sezonin e tretė mund ta gjeni kėtu.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 22-02-2007 mė 00:27

 2. #-18
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  596
  "Te hene e te marte", Damn c'po me iken rehat rehat dhe ky sezon pa e pare.lol

  A di ndonje adrese ne internet ku mund ta shikojme kur te duam?

 3. #-17
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Nuk e di nese www.abc.com do e kete ne internet kete sezon. Une zakonisht keto lloj emisionesh i ve te regjistrohen ne DVR dhe pastaj i shikoj ne darke ose nga fundjava (pa reklama : )).

  Fiori
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 12-03-2007 mė 13:33

 4. #-16
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Do hapja temen per kete sezon, por e paske nis para kohe, lol, me hile .

  Mezi pres te shoh Tonin, po si dreqin i bie cdo sezon me nje te "moshuar"?! Te shohim cfare do katandisi Leeza. Di gje njeri per statusin e saj, se mos ben ndonje te pabere edhe ajo nga mesi i sezonit, lol.

  Mos harroni te votoni .

  Se desh harrova, jo vetem ne sondazh, por me e-mail, apo telefon per shqiptaret ne US.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lioness : 19-03-2007 mė 21:31

 5. #-15
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  596
  Hajde na tregoni dhe neve qe nuk patem mundesin ta shikojme.
  Si filloi ? C'fare u be ? Kush kerceu ?

 6. #-14
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,659
  E pashe pjese pjese mbreme. Emision kot. Pashe Heather Mills, nuk e kuptoj arsyen e pjesmarrjes se saj ... 1000 here me i bukur ai tjetri "So you think you can dance"

 7. #-13
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,485
  Kam ndenjur sonte ne shtepi, vetem e vetem per te pare kete show, se na e bete fenomenal.
  Le te shohim...
  Where does a thought go when it's forgotten?

 8. #-12
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,485
  ...ika...ika...se ma shpifi. Tamam si show nga vitet 70. ( duke pare sallen , kostumet , modelet e flokeve dhe prezantuesin )

  Ky Toni eshte shqiptar pi Dibre ? Se keshtu duket nga mbiemri... S'kam pa dibran me te shemtuar. Apapapaaa....
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #-11
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  'Tetka' meso cik te perdoresh aparaturat digitale e mos i ler te dalat per te pare emisione tek abc se tani ne 2007 ne perdorim DVR e TiVo. Shikon sa te duash, si te duash e kur te duash, e nuk harxhon mbasditen duke pare 'That 70s show'.

  Sa per Tonin, une do perdorja termin 'i trashe' ...Me erdhi keq, po dhe menyra si sillet, s'ka asnje pike delikatese. Ku i dihet ndoshta eshte dhe me inat se i vene 'yje' qe dihet me siguri qe nuk do fitojne dhe ai eshte i humbur qe pa filluar.

  Heather Mills nuk e shikoj dot kur kercen se kam frike mos ndodhe ndonje gje qe do me ngelet ne mendje per jete. Megjithese ne nje fare menyre e vleresoj kurajon. Por duhet patur parasysh se kete kurajo ajo e gjen dhe tek fakti i 'reklames falas' qe i ben vetes.

  Ian Ziering, me pelqeu, si shpirt njeriu duket. Me erdhi keq qe babain e kish aq te moshuar.


  Sezoni i kaluar kishte konkurete me interesante...

 10. #-10
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,485
  Citim Postuar mė parė nga Fiori
  'Tetka' meso cik te perdoresh aparaturat digitale e mos i ler te dalat per te pare emisione tek abc se tani ne 2007 ne perdorim DVR e TiVo. Shikon sa te duash, si te duash e kur te duash, e nuk harxhon mbasditen duke pare 'That 70s show'.
  .
  Tregoi nje cike tetkes ti, a merret DVR e TiVo si IPodi jashte me pa filma ndersa je ne da da da e siper ? Ja u regjistrua...a do ulem perseri me e pa (1 sahat gjate nates a dites) . JO ! Refuzoj me pa shows anymore, pervec oskarve. Pajk ! Sidomos tani qe eshte summer time dhe se c'vijne ca tinguj e ca feshferima ngjethese nga jashte, qe ta turbullojne mendjen, si Sirenat Odisese .
  Where does a thought go when it's forgotten?

 11. #-9
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,659
  He Liona, te thashe heren tjeter qe Tony Dovolani eshte vesh kuq e zi per patriotizem, s'me besove Ja ku e ke me shqiponje tani
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 12. #-8
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,633
  ky qeka bo si kapter shazivari mi hahahahahah
  no glove no love

 13. #-7
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,485
  Citim Postuar mė parė nga TikTak
  ky qeka bo si kapter shazivari mi hahahahahah
  ..............................  Ku e gjete !
  Where does a thought go when it's forgotten?

 14. #-6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2006
  Vendndodhja
  Redmond, WA, USA
  Postime
  181

  Thumbs up

  Citim Postuar mė parė nga D&G Feminine
  He Liona, te thashe heren tjeter qe Tony Dovolani eshte vesh kuq e zi per patriotizem, s'me besove Ja ku e ke me shqiponje tani
  Bravo D&G Feminine, edhe unė desha tju tregoj shqiptarėve se Tony dje paraqiti me krenari flamurin tonė afėr 300 milion amerikanėve.

  Bravo.

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e EDilo
  Anėtarėsuar
  02-04-2007
  Postime
  405
  S'ka gje me te bukur nga kjo qe na dhuron Toni!Sa i bukur Flamuri yne duket kur Toni na e cfaq ne keto cfaqje aq te mrekullueshme qe shihen nga miliona njerez.

 16. #-4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,240
  Vota ime shkon per Laila Ali
  #VamosArgentina

 17. #-3
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  43
  Postime
  966

  Thumbs up Shqiponja e kuqe...

  Tony Dovolani, kercimtari shqiptar tek show "Dancing with the Stars", me nje xhakete patriotike shqiptare gjate episodit te 2 Prillit.

  http://link.brightcove.com/services/...bctid716073081

  Nese vidioeja nuk ju hapet ky eshte linku: http://link.brightcove.com/services/...bctid716073081


  Votoni toni tek www.abc.com
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

Tema tė Ngjashme

 1. Ceremonia, ēelet sezoni turistik pa ujė e drita
  Nga prenceedi nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 15:05
 2. FORMULA 1, sezoni 2007! - Shpallen kampionė Ferrari dhe Kimi Räikkönen
  Nga ClaY_MorE nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 101
  Postimi i Fundit: 21-11-2007, 03:08
 3. FERRARI - sezoni 2007
  Nga Isomer937 nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 22-10-2007, 16:38
 4. Dancing with the stars - Duke kėrcyer me yjet
  Nga Fiori nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 18-10-2006, 10:17
 5. Sezoni i librit nė USA, janar 2006
  Nga oiseau en vol nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-01-2006, 17:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •