Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,049

  Foto nga ndeshja Shqiperi - f.y.r.o.m

  Ja ketu mund te shishni disa foto nga ndeshja Shqiperi - F.Y.R.O.M ku ishin te pranishem edhe tifo grupi “BALLISTET” - Tetove  Ballistėt ne rruge per te vizituar shtatoren e Isa Boletini-t.  Shtatorja e heroit tone kombetar Isa Boletini-t ne qytetin e Shkodres


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga KUSi : 13-02-2007 mė 15:43
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 2. #2
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,049
  Ballistet gjat rruges  Ballistet ne qender te Shkodres


  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 3. #3
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,049
  Disa nga transparentat qe ishin vendosur ne stadium
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga KUSi : 13-02-2007 mė 15:15
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 4. #4
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,049
  Disa nga transparentat qe ishin vendosur ne stadium

  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 5. #5
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,049
  Foto nga tribuna e stadiumit

  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 6. #6
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,049
  Foto nga tribuna e stadiumit
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 7. #7
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,049
  Fishekzjaret te ndezura

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga KUSi : 13-02-2007 mė 15:37
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 8. #8
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,049
  Loja nderpritet diku reth 5 minuta nga fishekzjaret

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga KUSi : 13-02-2007 mė 15:40
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e theodora*
  Anėtarėsuar
  16-01-2004
  Postime
  879
  urime per temen e per fotot

  uroj qe her tjeter te mos nderpritet loja nga ata qe ndezin fyshekzjare per po---
  o shkon te shikosh lojen tamam o mos shkojne fare po te jet te nderpresin lojen p.s. t'i them keto se kam qen dikur sprotiste. e personalisht keto qe ndodhin kohen e fundit ne stadiume e corjentojne lojen dhe sportistat.

  respekte serisht e urime per temen
  "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

 10. #10
  ReaL maDriD Maska e ReaLFan
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  N'Zvicerr
  Postime
  1,199
  Offfff Offfff shum foto te bukura met vertet
  RespecT
  ReaL madriD
  Campeón de Liga 2007/08
  Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

 11. #11
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Respektet e mia!

 12. #12
  Not Interested ! Maska e Marijuana85
  Anėtarėsuar
  13-01-2007
  Vendndodhja
  Home for a while and soon back to U.K :)
  Postime
  683
  Shume foto te bukura
  po me vjen mire kur shqiptaret po bashkohen ashtu
  Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

 13. #13
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210
  Shpresojme qe se shpejtii te kete nje loje tjeter ne Shkup, Maqedonia - Shqiperia, do ta mbushim te gjithe stadiuminn e shkupit me shqiptare, te shohin maqedonasit se kush jemi ne..

Tema tė Ngjashme

 1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
 2. Misioni Amerikan Nė Shqipėri (1946)
  Nga DriniM nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 3. "Dr. dituria"
  Nga Sabriu nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-12-2008, 06:32
 4. Miti i 'tolerances fetare' nė Shqipėri
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 05-08-2006, 05:26
 5. Debat mes anti liberalėve dhe liberalėve
  Nga liridashes nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 19:26

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •