Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 17 prej 17
 1. #1
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime

  Ju ftoj sot n drek o forumista.

  Prshndetje

  Do pyesni ju nga m erdhi kjo ide e ftess s prgjithshme.
  Eh ja , q thoni ju m kishte vajtur mendja pr at specialitetin e famshm t shqiptarit q quhet fasule , ose thn ndryshe grosh dhe nga tahma e madhe vete e prgatis nj tenxhere plot me fasule duke qen se n shtpi jemi vetm dy une dhe im bir.
  Dhe sikur t mos mjaftonte kjo , pr t uar adetin deri n fund vete bj edhe nj pilaf , jo pr gj po 1 her n kaq vjet mo po na bie radha t bjm kt specialitet
  I rrotullohem tenxhereve, i shoh, i shoh, ato plot. Po mendoja 't bj vall me gjith kto gjell?! kur praf ideja gjeniale mbrriti dhe m tha : - ftoji forumistt n drek, se bota edhe pse duket e madhe sht shum e vogl. Ata t europs prdorin easy jet dhe aty i ke brnda ors , ata t ameriks ja ruajm racionin pr n dark, ndrsa ata t kontinteve t tjera u pa puna po ua vm pjesn e tyre n ngrirje.

  Ok , pra miq , kjo ishte ftesa ime .

  Ju prshndes Elna.

 2. #2
  nuk ka jete pa dashuri... Maska e blondina
  Antarsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  ne qiell
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  o Elna po sikur e kemi bere muhabet kete se edhe une grosh kam bere sot . te befte mire bashke me djalin. ciao blondi
  GJITHMONE OPTIMIST PER TE ARRITUR ATE QE DON.

 3. #3
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  54
  Postime
  623
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 6 postime
  Po nga kontinenti i gjashte, "Shqiperia", a pret vizita? Ne qoftese po na e ruaj nje cike te ngrohte ate groshen se ne na duhen nja 200 vjet per te arritur deri atje. Qofsh mire dhe heren tjeter na thirr kur te besh trahana.
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 4. #4
  In Flames Maska e dimegeni
  Antarsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Gteborg
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Zvicra eshte vendi me ter mend qe te merr malli per grosh.Groshet i kane shume te mira.
  Elna une do vi vetem po ti besh me mish lepuri
  Discover me like emptiness.......

 5. #5
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Dimegeni , her tjetr me mish lepuri se ato e patn me vish qingji pr ksaj radhe.

  Prshndetje Elna

 6. #6
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  40
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  vallai na i ka xe keq per groshe
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 7. #7
  jetoj_x_ty_a..... Maska e eni3
  Antarsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  ne zemren tende A.....
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  do te vija me gjithe qejf por groshet nuk me pelqejne.
  po deshe te ftoj une per darke.
  Forza Milan

 8. #8
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  une vij vetem po te gatuash peshk korean fiksim e kam

 9. #9
  In Flames Maska e dimegeni
  Antarsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Gteborg
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  per peshk se kemi temen ketu po ti pse e ke fiksim apo ta bene dhurate kur linde
  Discover me like emptiness.......

 10. #10
  Shkodran i betum Maska e POETI_20
  Antarsuar
  27-09-2002
  Vendndodhja
  LONDON
  Mosha
  38
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kjo ftes qenka ber me daten 4 dhe un nuk e kam pa me daten 4
  keshtu qe un e paskam humbur kete drek te kendshme
  dhe tani qe me ra mendja me e shiku kete tem
  e shikova vetem se isha i uritur
  thash mos ka met noj gja
  thash mos ka met noj dramc

  Elna te falenderoj per ftesen edhe pse skam ngren gje ne dreken qe ke pergadit ti

  ju pershendes forumista .

 11. #11
  jetoj_x_ty_a..... Maska e eni3
  Antarsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  ne zemren tende A.....
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me gjithe qejf,vetem thome diten kur te vish
  Forza Milan

 12. #12
  i ELBASAN-it Maska e mullaymeri
  Antarsuar
  23-08-2002
  Vendndodhja
  BOLZANO/BOZEN - ITALI
  Mosha
  53
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  E di si i bi kjo ftesa jote Elna ?
  Hecni per dreke se me vjen keq ta hudh.
  GOCE kur te na ftosh per dreke merri masat. Vijm me hangerdhe me hanger shume bile.
  P.S. po te kishe pas ne i ik damote turshi do mu kishte prish menia...
  "Arbeit Macht Frei"

  *****************************
  WE DON'T NEED ANOTHER WAR !

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Me ne fund gjeta edhe pesh Koran ketu ne Amerike. Eshte sa bishti koka po me kishte shkuar mendja keq se jam rritur me ate. Kam blere nje te fresket, e kam zgjedhur nga akuariumi por perseri se ka shijen si ate te Pogradecit.

 14. #14
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  O myllamer

  Le ti bjer si t doj ajo pun e ftess , e rndsishme sht q n nj moment un mendova pr ju t gjith. Sa pr at t hudhmen mos ki merak se e kisha vn n ngrirje dhe e nxirrja nj her tjetr kur t m vente mendja pr fasule. Kisha afat 6 muaj ngrirje.

  p.s po e dave mendjen me ardh edhe domate turshi t gjej,se kam ca komshinj prishtinali ktu n pallat q kan shti turshi nga t gjitha llojet , dhe un me i bo qejfin mysafirit kisha shku e i kisha lyp nja dy damote turshi se s'ishte ber nami jo.

  T prshndes Elna.

 15. #15
  i ELBASAN-it Maska e mullaymeri
  Antarsuar
  23-08-2002
  Vendndodhja
  BOLZANO/BOZEN - ITALI
  Mosha
  53
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ket jav spo vij se jom ftu m'dasem ke Tosi ! Ne ti e njef ate, po si vojta une nxefet ne fillo e pi si gamor, ne kom fryk se rref ne grun se ka pije t'keqe dreqi.
  "Arbeit Macht Frei"

  *****************************
  WE DON'T NEED ANOTHER WAR !

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Shtojzovallja
  Antarsuar
  05-11-2002
  Vendndodhja
  ne planetin e quajtur toke
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O MULLAYMERI ( ksaj radhe eshkruajat mire emrin)

  Ja kalofsh sa m mir n dasm dhe drgoji dhe urimet e mia ciftit ( po para se t ket pi Tosi , se po na e memr pr ters masanej)

 17. #17
  Jeta sht e bukur! Maska e Elna Durrsi
  Antarsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  O Mullaymeri

  A me merr ne mu n dasm t Tosit me , se lexova diku q do kt gjona m t mira se grosht e t hns s shkuar. Jo pr gj po i rri afr ne Xhoit , kur ta haj nai grusht prej pijes , me e ngushllu se e kishte vec prej alkolit Tosi , jo ngaq sht i till.

  Prshndetje Elna.

Tema t Ngjashme

 1. Prshendetje Forumista
  Nga -FaItHfUl- n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 21-03-2006, 05:06
 2. Prshndetje forumista
  Nga SaRaNdAzShOrTeY n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 08-09-2005, 02:58
 3. Pershendetje forumista
  Nga Dr_Zhivago n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 28-03-2003, 07:39
 4. mirese ju gjej forumista
  Nga Andisi n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 27-10-2002, 05:25

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •