Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 29
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e friendlyboy1
  Antarsuar
  25-06-2002
  Postime
  773
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Bileta udhtimi pr n viset shqiptare

  Nga nje website ne internet nje bilet avjoni nga boston ne tiran per 622 dollar amerikan ne priceline.com. per te gjith ata qe se kan problem te bejn dy transefrta esht cmimi i mir. Neqoftse keni dijeni per ndonje website qe i ka me lir ju lutem shkruani emrin e websitit dhe cmimin
  Ndryshuar pr her t fundit nga friendlyboy1 : 29-01-2007 m 22:02

 2. #2
  Wilma Maska e xhuliana
  Antarsuar
  15-12-2006
  Vendndodhja
  Emilia-Romagna
  Postime
  824
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  per linjat itali-shqiperi-itali, belleair eshte kompania ajrore me e lire. Nese e ben bileten 2 ose 3 jave perpara ka cmime promozionale psh; tirane-forl bileta + taksa+bagazhe eshte 60 €. belleair.al

 3. #3
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Round-trip apo... se ashtu (one way dmth)... s'qulloset gje.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e friendlyboy1
  Antarsuar
  25-06-2002
  Postime
  773
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  leila , gjithmon flitet round trip me te gjitha taksat brenda, se po shkove ne nje vend do te kthehesh prap ne shtepi.

 5. #5
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  I kam provuar thuajse te gjitha websitet per bileta (travelocity me rrjepi) po me cheap se aq s'kam gjetur... as me "mik."
  Time for new friends, I suppose
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 6. #6
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,111
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Belle air fillon fluturime te lira (supozohet) per te gjith juve/ne qe banojme ne UK.Ne nje e-mail qe kam shkembyer me belle air,ata thone se do fillojne nga fundi i Marsit fluturimet nga London Standset dhe do vazhdojne per gjith sezionin e Veres.Fluturime te lira gjithashtu nga shumica e aeroporteve te Italise.

  Belle Air
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-10-2004
  Vendndodhja
  Ketej rrotull...
  Mosha
  33
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ckemi?mund te me thuash se si duhet ta prenotoj bileten me cmim te lire?ke adrese duhet te hap?
  KorcaJone.net

 8. #8
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Kisha kohe qe kisha degjuar qe do vendosej linje direkte USA -Shqiperi, por vetem para disa ditesh mora vesh dika me konkrete. Kompania Adriatic Eagle Air (adriaticeagleair) do filloj fluturimet direkte per ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe Mal te Zi. Fluturimet per ne Tirane fillojne ne daten 9 Qershor dhe ne Prishtine ne 11 Qershor. Do kete nga nje fluturim do te shtune per ne Tirane dhe do te hene per ne Prishtine. Nuk e di nese ka degjuar dikush me shume per kete linje dhe mund te shkruaj dika me shume.
  Ndryshuar pr her t fundit nga shigjeta : 18-03-2007 m 02:54
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 9. #9
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  34
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  po nga ne qe jemi ketej nga kanadaja ca bohet?
  une kote bera nje search para nja dy jave edhe gjeta nje bilete vancouver -tirane-vancouver per periudhen e beharit me cmimin 3650$kanadeze...
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 10. #10
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Per me shume info per bileta nga Kanadaja mund te shikohet kjo teme
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 11. #11
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Londer - Oher "Maqedoni". Kush me gjen bilete per aty eshte i/e madh/e
  Ju paca!..
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e leci
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Goetheanum,Italy
  Postime
  1,747
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Nese ka njeri qe ka prenotuar bileta me Belle Air online,a ka mundesi te na tregoje si qysh tek?
  Ditet e fundit prenotova nje bilete dhe doja ta paguaja me carte crediti.
  Per 3 dite rrjesht serveri kishte probleme.
  Gjeta dy bileta qe me kushtuan 160 € nga Bologna per ne Tirane vajtje -ardhje,dhe jane lire duke i krahasuar me mimet e Albanian.
  Kur behem gati ti paguaj online me jep mesazh gabimi.Kjo per disa dite rrjesht.
  Mar ne telefon zyrat e Belle Air ne Milano,ku me informojne qe ka probleme carta e creditit.
  Nuk ka mundesi sepse e perdor pothuajse perdite,dhe me company te tjera nuk me ka dhene asnje problem.
  Me nje shtese 40 €,qe nuk e kuptova perse,me ne fund arrita te blej biletat direkt ne agjensi.
  Per mimet Belle Air eshte me te vertete ekonomike,por duhet te jene me eficent me keto sherbimet online.
  Quod timor cladis.
  Sed intuitum amet elit vitae est

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  belleair blq-tia? vetem albanian ka nisje nga blq me sa di une!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e alproud
  Antarsuar
  03-05-2008
  Postime
  293
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ja disa nder faqet me te mirat per te gjetur bileta te lira:
  http://www.adriaticeagleair.com/index.htm

  http://www.kayak.com/

  http://www.studentuniverse.com/

  Disa te tjera jane: travelocity.com , cheaptickets.com...
  Fali armiqte e tu por asnjehere mos harro emrat e tyre.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  londer-tirane linje direkte c'do dite. me e mira dhe me e lira. nuk e marr vesh se si udhetojne disa me ca linja avionesh qe po ju bien teneqete rrugeve si ajo e shqiperise, per te kursyer para. jeta eshte me e rendesishme se paret.

  http://www.britishairways.com/travel/home/public/en_gb
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 16. #16
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga davidd Lexo Postimin
  londer-tirane linje direkte c'do dite. me e mira dhe me e lira. nuk e marr vesh se si udhetojne disa me ca linja avionesh qe po ju bien teneqete rrugeve si ajo e shqiperise, per te kursyer para. jeta eshte me e rendesishme se paret.

  http://www.britishairways.com/travel/home/public/en_gb

  Mire e ke ti djale po jo te gjithe kan british airways disa jetojne ne belgjike , sweedi . gjermani . hollande etj etj dhe ska aviona direkt ( pervec bel qe ka belair)
  Keshtu qe detyrohen te udhetojne me malev apo linja te tjera plus rome apo milano apo budapest apo wien te ndrojne avion . pasaj ne skemi aeroport te keqen te veje boeiing aty dhe te land down doli ne durres

  skemi aeroport ne jo
  ●∙ яєℓαιмιηg вαк мy ωσяℓ∂●∙

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga _-^VLoNjate^-_ Lexo Postimin
  Mire e ke ti djale po jo te gjithe kan british airways disa jetojne ne belgjike , sweedi . gjermani . hollande etj etj dhe ska aviona direkt ( pervec bel qe ka belair)
  Keshtu qe detyrohen te udhetojne me malev apo linja te tjera plus rome apo milano apo budapest apo wien te ndrojne avion . pasaj ne skemi aeroport te keqen te veje boeiing aty dhe te land down doli ne durres

  skemi aeroport ne jo
  E kemi nje cope aeroporti ne, eshte bere edhe I ri. Kur ke qene per here te fundit ne rinas? E di ti qe sali berisha, injoranti ja ka vene emrin aeroportit nene tereza!!! sikur te jete nje qender spitalore bamirese. Rinas eshte emer per se mbari qe e ka marr nga vete vendi ku eshte aeroporti, po cfare ti besh idiotit.
  Nuk na duhet me I madh tani per tani, se bamb me te udhetuar shqiptaret. Do ishte mire te kishim dhe nje ne vlore qe te lidheshin te dy krahet e shqiperise dhe te behesh rruga e udhetareve sa me e shkurter.
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 18. #18
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga davidd Lexo Postimin
  E kemi nje cope aeroporti ne, eshte bere edhe I ri. Kur ke qene per here te fundit ne rinas? E di ti qe sali berisha, injoranti ja ka vene emrin aeroportit nene tereza!!! sikur te jete nje qender spitalore bamirese. Rinas eshte emer per se mbari qe e ka marr nga vete vendi ku eshte aeroporti, po cfare ti besh idiotit.
  Nuk na duhet me I madh tani per tani, se bamb me te udhetuar shqiptaret. Do ishte mire te kishim dhe nje ne vlore qe te lidheshin te dy krahet e shqiperise dhe te behesh rruga e udhetareve sa me e shkurter.
  e kam pare e kam pare vjet e pashe dukej si stacion autobuzi tere bota kan nga 3 terminale e me shume ne nje gjys terminali kemi .
  pasaj mire e ke ti se shumica udhetojne per shqiperi me avion ( kur i kapin) edhe bilete kthimi nga dogana per greqi :P

  te persh
  ●∙ яєℓαιмιηg вαк мy ωσяℓ∂●∙

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  je bere si pune sheqerit edhe ti ne kohe te xhaxhit. gjithashtu ju per
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga _-^VLoNjate^-_ Lexo Postimin
  Mire e ke ti djale po jo te gjithe kan british airways disa jetojne ne belgjike , sweedi . gjermani . hollande etj etj dhe ska aviona direkt ( pervec bel qe ka belair)
  Keshtu qe detyrohen te udhetojne me malev apo linja te tjera plus rome apo milano apo budapest apo wien te ndrojne avion . pasaj ne skemi aeroport te keqen te veje boeiing aty dhe te land down doli ne durres

  skemi aeroport ne jo
  Pershendetje nga Belgjika (Liege) eshte linja direkte(nga Prishtina) me Bellair qe ka terhequr fluturues nga Belgjika,veriu i Frances dhe nje pjese te Gjermanis dhe Luxembourgun.Nga Gjermania ka Germanwings ne sezon vere qe eshte i mire e i lire e fluturon nga Klni e Stutgarti dhe Nga Frankfurti eshte Albania airlines.Une per vete fluturoje nga Klni dhe jam shume i kenaqur 2.20 ore udhetim direct.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Sul Hotla (1875-1947), Nj Jet Pr Shqiprin
  Nga strong_07 n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
 2. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 3. Plav e Guci
  Nga Davius n forumin Shqipe nga Mali i Zi
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-10-2008, 23:36
 4. Kristo Frashri: Dilema pr Himarn
  Nga Qafir Arnaut n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 12:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •