Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Memati
  Antarsuar
  28-11-2009
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Bileta avioni apo busi nga shkupi per ne Belgjik!

  Kush i ka informacionet e sakta per nje cmim sa me te volitshem?

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  367
  Faleminderit
  8
  12 falenderime n 12 postime
  Ja paske mesy Azilt si duket
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Memati
  Antarsuar
  28-11-2009
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga ExTaSy Lexo Postimin
  Ja paske mesy Azilt si duket
  Populli thojn: Po shihet ashiqare
  Por per biletat doja me shum info, se po mora bilet 130 euro nje drejtim e po te mirrja vesh me von se ka edhe me lir do isha met vertet nervoz

 4. #24
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Antarsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perndin
  Mosha
  42
  Postime
  1,259
  Faleminderit
  2
  8 falenderime n 8 postime
  Prpara se t hapsh nj tem, sht e mira t shikosh pr tema t njjta dhe nj tem e till sht kryetem.
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjt I Shenjt...

 5. #25
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime n 19 postime
  A di kush ca bohet me keto biletat e avioneve mer, une kam ardhe nga Alberta Canada para nje muaji dhe e kam pre bileten one way , sepse nuk e dija kur do kthehesha dhe kam paguar 820 $ tani qe dua te kthehem me thot 1800 euro deri ne 4000 euro me britshin. Si tja bej mer se ngela ketu , apo nuk kemi lon lesht knej tu harxhu pare. Pershendetje

 6. #26
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime n 19 postime
  Se harrova , po patet ndonje websit te mire na i nxirrni , se une i provova ato qe kishit dhene , po te gjith njelloj

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-02-2010
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Bileta nga Hamburgu per Prishtine kushton 430 eu.ndonjehere mund ta blesh edhe 320eu kethyese.Pra emigrantet thua se jane te denuar edhe per udhtim.Kjo dmth, qe neve po na denojn dhe gjobitin vet shqiptaret duke bere kontrata me agjencit e fluturimeve.Deri kur do shkoi keshtu?Bileta nga Hmburgu per greqi kushton 80apo 100 eu kethyese.Ja pra se sa jemi te lehtesuar shqiptaret.!

 8. #28
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Po vjen Easy Jet po vjen Easy Jet do zbut thoshin biletat... mackk asgja s pat leverdi bile se di nese operon easy jet ne kosove apo ne shqiperi.


  Une nga gjermania vjet isha ne kohe te dimrit me nje vend afrikan 300 euro kthyse + 7 nete ne hotel. Madje edhe ushqimi ne 3 racione.

  Keta debilat tone kur eshte sezona i ngrisin qmimet mos vet... kur ska sezone bien mos vet..

 9. #29
  Agjensia biletat.de
  Antarsuar
  04-12-2007
  Vendndodhja
  Munih - Germany
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Te nderuar bashkatedhetar, per bileta nga USA per ne trojet shqiptare nuk mund tju them asgje sepse nuk kam njohuri. Sa i perket fluturimit me avion ose udhetimit me autobus nga Gjermania per ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni jua propozoi faqen e nje agjesie te re me cmime shume modeste, vizitoni: http://biletat.de
  Tako shokqet dhe shoket nga e rajone dhe e gjith bota : Community ne gjermanisht dhe anglisht.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Sul Hotla (1875-1947), Nj Jet Pr Shqiprin
  Nga strong_07 n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
 2. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 3. Plav e Guci
  Nga Davius n forumin Shqipe nga Mali i Zi
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-10-2008, 23:36
 4. Kristo Frashri: Dilema pr Himarn
  Nga Qafir Arnaut n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 12:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •