Close
Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 126
 1. #1
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Arrow Galeria ime me 300 Foto

  Pershendetje....

  Ne kete teme do hedh foto te zgjedhura nga koleksioni im.Disa jane fotografime nga Shqiperia e disa nga vende te tjera.Disa foto i keni pare mepare e disa jo!Fotot do postohen gradualisht,nga dita ne dite.Shpresoj tu pelcejne.

  Dhe dicka tjeter! Tema do jete e mbyllur derisa 300 foto te jene postuar per arsye estetike.Perfundimisht,pas postimit te te gjitha fotove tema do hapet dhe komentet tuaja mbi fotot do jene te mire pritura.

  Muzeumi i Skenderbeut ne Kruje  Poshte Ures (Manchester,UK)  Syri i Kalter,Sarande

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 30-04-2007 mė 15:00
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #2
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Labirinthi i Drites. Foto nga Kalaja e Rozafes,Shkoder  Salford Quays,Manchester  Lulet e Liqenit te Lures

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 3. #3
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Ura e Zogut,Milot  Beetham Tower,Manchester  Butrinti,Sarande

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 4. #4
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Mini kamp veror ne Lure.Kete foto e mora ndersa zbrisnim nga bjeshket e Lures dhe kampi qe shikoni ishe i disa turisteve nga Liverpooli,disa prej te cileve i takova siper nga Liqenet.
  Kalaja e Krujes
  Kurbnesh,Mirdite.

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 5. #5
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit Tik Tak.


  Detroid Bridge,Manchester  Kisha e Rubikut  Notari i ujrave te ftohta! Kete foto ja bera dikujt qe po lundronte mbi nje trung ne njerin nga liqenet e Lures.Edhe pse ishte Gusht,ujrat ishin mjaft te ftohta per te notuar,keshtu qe me beri pershtypje!!

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 6. #6
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit Dorontina.

  Ne Lure  Libraria qendrore ne Manchester  Fundi i "Crazy Frog" lol

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. #7
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit *Raina*

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Syri i Kalter,Sarande
  Ne kalldremin e Historise. Kalaja e Rozafes,Shkoder.
  Ngjyrat e Vjeshtes
  . Livadhez,Mirdite

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 03-02-2007 mė 05:06
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 8. #8
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Dhe tre foto nga Ledina Celo gjate nje koncerti ne Londer

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 9. #9
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Mali i Gramozit. Fotoja e marre nga qyteti i Gramshit.

  Jo...ne fakt eshte mali i Tomorrit, por gjithmone ngaterroj emrat e ketyre dy maleve...thjeshte nga mania e emerimit Gramsh, Gramoz.

  Nje anetari ne kete forum, thjeshte nga kjo arsye i lindi idea se une mund ta kem vjedhur kete foto nga ca misionere Italiane.Ketij anetari i kam kerkuar te sjelle nje link ballafaques me foton origjinale....mire po shanset per kete anetar jane me te medhaja qe te fitoje jack pot ne lotory sesa per te gjetur foton origjinale.Thjeshte per arsye se vetem une e mbaj foton origjinale.  Rozafa e Murosur. Fotoja e marre nga Kalaja e Rozafes,Shkoder  Horizonte Blu. Fotoja e marre nga Riviera e bregdetit jugor ne Shqiperi.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 22-11-2007 mė 13:43
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 10. #10
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Rrush nga vreshta e famshme e Bukires,Mirdite  Hurma nga Bukmira  Kisha e Bukmires

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 11. #11
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Mbingarkese. Fotoja e marre ne Rrogozhine  Dritarja e dikurshme e Perendimit. Fotoja e marre ne Lure  Qielli i trazuar i Krujes. Fotoja e marre ne Kruje

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 12. #12
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Salford Quays,Manchester UK  buBI  Lure

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 13. #13
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Ura u drunjte. Ju pelcen te ecni mbi kete ure? Ska problem se per 10 vitet e fundit asnjeri nuk ka kaluar mbi te dhe qe drunjte jane krejtesisht te kalbura.Nese do biesh...lartesia nuk eshte me teper se 20 metra.Dhe tek e fundit..nese bie,ne gure do biesh.

  Ura lidhte nje zone te izoluar te Mirdites qe quhet Livadhez me zonat kryesore.Qe 10 vitet e fundit banoret e ketij fshati jane shperngulur ne Lezhe dhe vende te tjera.Para 15 vitesh femijet nga mosha 7 vjecare deri ne 14 vjecare udhetonin pothuajse 1 ore rruge,kalonin mbi kete ure per te vajtur ne shkolle.Dhe i njejti intenerar pasdite,pas mbarimit te shkolles.  Sarande.Mrekulli....  Kalaja e Rozafes,Shkoder.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 07-02-2007 mė 16:40
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 14. #14
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Veza Blu. Foto e marre ne Manchester diten e djeshme.  Dhermi. Foto e marre nga Vera 2006  Urbis. Foto e marre ne Manchester diten e djeshme.

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 15. #15
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Kupole. Manchester  Livadhez,Mirdite  Shengjin,Lezhe

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 16. #16
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Kullat  Gjethe Dafine  Saltro

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 17. #17
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Lok n lol dady.......  Folkloristet e vegjel  Rreze maleve

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 18. #18
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Porto Palermo,Vlore  Ura e vjeter mbi lumin Drin.Shkoder  Nga syri i Rozafes. Fotoja e marre nga kalaja e Rozafes,Shkoder.

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 19. #19
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Piknik ne Wales.  Mulliri  Shtepia rreze Lumit

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 20. #20
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Huhhhh!! Sna lane rehat keta fotografet !!  Wales  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Galeria fotografike e Formula 1
  Nga StormAngel nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 95
  Postimi i Fundit: 05-07-2015, 08:33
 2. Galeria e piktorit Altin Muciqi
  Nga STRAIGHT_TALK nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 08:34
 3. Galeria 43
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 16:48
 4. Galeria Fotografike e Letėrsisė
  Nga Redi nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-06-2007, 20:55
 5. Galeria Shqiptare
  Nga StterollA nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-07-2004, 14:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •