Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Anėtarėsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  38
  Postime
  1,701

  Red face kush jam...???

  PERSHENDETJE TE GJITHEVE ANETAREVE TE FORUMIT TONE.PER NE QE JEMI LARG SHQIPERIS TONE TE DASHUR ESHTE SI NJE SHTEPIZE.UNE PER VETE NDJEHEM SI NE SHQIPERI NE FAQET E KETIJ FORUMI.PO JU FLAS PAK PER VETEN TIMEAM 18 VJEC KAM LINDUR NE ELBASAN ME 02.01.1984.JAM RRITUR NE ELBASAN DHE JAM SHUME I LIDHUR ME TE.KAM KRYER SHKOLLEN E MESME TE PERGJITHSHME NE GJIMNAZIN "AHMET DAKLI"&
  "DHASKAL TODRI".TANI NDODHEM NE TORINO TE ITALIS PER STUDIME.STUDIOJ NE ARKITEKTURE.KAM LUAJTUR BASKETBOLL ME EKIPET MOSHAVE NE ELBASAN PASTAJ NE MOSHEN 17 VJECE NE EKIPIN E TE RRITURVE.DOJA TE KRIJOJA MIQESI ME ANETARET E TJERE.FRKUENTOJ SHUME CHATI 3-4 ORE NE DITE ME NICKNAME il_architetto__JAM AOP TE DHOMA EMIGRANTET.
  JU FALEMINDERIR QE LEXUAT SHKRIMIN TIM.
  ME RESPEKT KLODIAN KACAKU.
  JENI SI RRUSHA MO JU MARRSHIN TE LIGAT ARMIQTE.))))))))))))))

 2. #2
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  38
  Postime
  559
  hmmm mire se erdhe klodi
  ia kalofsh mire ne forum dheeee suksese ne shkolle
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 3. #3
  madmoiselle Maska e angeldust
  Anėtarėsuar
  08-06-2002
  Vendndodhja
  Michigan
  Postime
  1,375
  Ja kalofsh mire ketu Klodian, suksese me shkollen se ajo dega qe ke zgjedhur me pelqen.
  In the sweetness of friendship let there be laughter, for that's how heart finds its morning and is refreshed.

 4. #4
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  39
  Postime
  511
  klodi, te uroj mireseardhjen ne kete forum dhe ja kalofsh sa me mire midis nesh. gjithe te mirat ne jeten tende
  sinqerisht
  princess gerta

 5. #5
  jetoj_x_ty_a..... Maska e eni3
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  ne zemren tende A.....
  Postime
  136
  cioa klodi
  benvenutto tra noi
  Forza Milan

 6. #6
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Anėtarėsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  38
  Postime
  1,701

  Red face ju du fort

  FLM PER PRITJEN QE ME BETE JAM ME TE VERTET SHUME I LUMTUR QE ME PRITET ME KRAHE HAPUR.JU THEM SE TE UNE DO TE GJENI SHOKUN,MIKUN ME TE MIRE.DOJA TI THOJA GJITHE ANETAREVE QE TE JENE NJEREZ TE NDERSHEM NE JETE DHE JO NJEREZ ME DY FYTYRA JU KAM XHAN NJE MUAHHHHHHHHH GOCAVE.PER CUNAT JENI BISHA TE GJITHE.ME RESPEKT KACAKU BASKET

 7. #7
  nuk ka jete pa dashuri... Maska e blondina
  Anėtarėsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  ne qiell
  Postime
  242
  ke don me shume ti mo vetzem mua asnje tjeter pra blondine e ska tjeter ok hashaaaaaaaaaaaaaaa

  miresevjen mes nesh.
  GJITHMONE OPTIMIST PER TE ARRITUR ATE QE DON.

 8. #8
  Pergjithmone Shqiptar Maska e euzfor
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Vendndodhja
  Between the heaven and the hell !
  Mosha
  37
  Postime
  110

  Mire se erdhe !

  Kacaku basket mire se erdhe ne forum !

 9. #9
  SHQIPTAR KRENAR Maska e VAZELOS
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  bELGjIkĖ
  Mosha
  40
  Postime
  332

  Thumbs up

  Pershendetje kacaku_basket
  ehehe e prure koken me se fundi edhe ti mer
  Mire se erdhe lal te uroj tja kalosh mire ketu mes nesh
  vetem ki kujdes se ketu ka ēupa me bollek... ehehe te
  marin ne qaf te shkretat lol
  il_architetto_ figure chati te fala nga byroja

 10. #10
  nuk ka jete pa dashuri... Maska e blondina
  Anėtarėsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  ne qiell
  Postime
  242
  o vazelos cudi si paske shpetuar ti mo u qyqjaq si ste kam pare me para se shpirtin do ta marr lol
  GJITHMONE OPTIMIST PER TE ARRITUR ATE QE DON.

 11. #11
  SHQIPTAR KRENAR Maska e VAZELOS
  Anėtarėsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  bELGjIkĖ
  Mosha
  40
  Postime
  332
  hehehe blondina
  jam i padukshem un prandaj kupton ti
  bo bo s'paske pik meshire per ne te varferit ti moj
  edhe ate pak shpirt qe kemi do na i maresh

 12. #12
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Anėtarėsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  38
  Postime
  1,701
  flm per mikpritjen tuaj
  ju dua shume se jeni shqiptare jeni si rrusha

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •