Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 49
 1. #1
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  115 falenderime n 104 postime

  Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  1. Lulekuqe mbi Mure
  2. Zonja nga Qyteti
  3. Pylli i Lirise
  4. Shoqja nga Fshati
  5. Operacioni Zjarri
  6. Kapedani
  7. Komisari i Drites
  8. Udhetim ne Pranvere
  9. Shtigjet e Luftes
  10. Apasionata
  11. Flutura ne Kabinen Time
  12. Cuca e Maleve
  13. Ne cdo Stine
  14. Keshilltaret
  15. Flaka e Maleve
  16. Bolero
  17. Tela per Violine
  18. Pengu
  19. Sketerre 43
  20. Besa e Kuqe
  21. Bote e Padukshme
  22. Cifti i Lumtur
  23. Dashuri me Krisma
  24. Treni Niset ne Shtate pa Pese
  25. Beni Ecen Vete
  26. Tirana Viti Zero
  27. Liri a Vdekje
  28. Gjergj Kastrioti - Skenderbeu
  29. Nentori i Dyte
  30. Enderr Per Nje Karrige
  31. Qesh e Ngjesh
  32. Krim pa Krisma
  33. Toka e Pergjakur
  34. Dashuria e Bjeshkeve te Nemura
  35. Taulanti Kerkon Nje Moter
  36. Dhe Vjen Nje Dite
  37. Perballimi
  38. Yjet e Neteve te Gjata
  39. Rrethimi i Vogel
  40. Gjeneral Gramafoni
  41. Ata Ishin Kater
  42. Une e Dua Eren
  43. Dy Here Mat
  44. Edhe Keshtu Edhe Ashtu
  45. Shi ne Plazh
  46. Udha e Shkronjave
  47. Mimoza Llastica
  48. Ishte Koha per Dashuri
  49. 8 Persona Plus
  50. Gracka
  51. Perralle nga e Kaluara
  52. Opingat e Sherros
  53. I Treti
  54. Pallati 176
  55. Dora e Ngrohte
  56. Njeriu i Mire
  57. Dollia e Dasmes Time
  58. Vajzat me Kordele te Kuqe
  59. Ne Shtepine Tone
  60. Koncert ne Vitin 1936
  61. Mengjese Lufte
  62. Vendimi
  63. Parrullat
  64. Debatik
  65. Njeriu me Top
  66. Mao Ce Dun
  67. Prefekti
  68. I Dashur Armik
  69. Hije Qe Mbeten Pas
  70. Nata e Pare e Lirise
  71. Rrugicat qe Kerkonin Diell
  72. Njesiti Gueril
  73. Nusja dhe Shtetrrethimi
  74. Misioni Pertej Detit
  75. Tingujt e Luftes
  76. Fije qe Priten
  77. Malet me Blerim Mbuluar
  78. Perdhunuesit
  79. Eduarti  Filmat e kinostudios mund t'i diskutoni ktu.

  N krye t do teme gjeni dhe nj list nn titullin 'Funksionet e tems'. Po t zgjidhni nga ajo list, opsionin 'Drgo me e-mail faqen', do t mund t'ja drgoni kt tem dhe miqve tuaj.

  Shpresoj q kjo tem tu vij disi n ndihm t gjithve.
  Sugjerimet jan t mirpritura.


  Prshndetje
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 18-03-2013 m 22:45

 2. 6 antart m posht falenderuan Fiori pr mendimin e shprehur n kt postim:

  bilbil gjekaj (26-09-2013),bsdev (01-03-2017),Elytony (08-10-2013),fabian1111 (03-06-2017),MISTREC_BERATI (10-03-2015),Pegasusaj (17-10-2013)

 3. #2
  Bashkimi Kombtar
  Antarsuar
  07-03-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Jan fantastik...ky sht film ky sht art...

 4. Anetart m posht kan falenderuar BULi-x pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Ja vdekje ja liri
  Vajzat me fjongo t kuqe
  Debatiku
  Tingujt e Lufts
  Msonjtorja

 6. Anetart m posht kan falenderuar Preng Sherri pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #4
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Ku mund te gjehen serite te Njerez dhe fate ?
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 8. Anetart m posht kan falenderuar Hyllien pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 9. #5
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Antarsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  (Po sikur eshte hapur nje teme per filmat shqiptare ku mund ti shkarkojme..)

  FLM per mundimin qe ke bere
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 10. Anetart m posht kan falenderuar Zemrushja pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 11. #6
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Kam arritur te gjej nje pjese te vogel te: Dhelpra dhe rrushte 12. Anetart m posht kan falenderuar Bamba pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 13. #7
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Kush e solli Doruntinen 14. Anetart m posht kan falenderuar Bamba pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 15. #8
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Epoka para gjyqit


 16. Anetart m posht kan falenderuar Bamba pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 17. #9
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Martesa e avokatit 18. Anetart m posht kan falenderuar Bamba pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 19. #10
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Gjaku i Arberit 20. Anetart m posht kan falenderuar Bamba pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 21. #11
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Ne cdo stine 22. Anetart m posht kan falenderuar Bamba pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 23. #12
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Vitet e pritjes 24. Anetart m posht kan falenderuar Bamba pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 25. #13
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Mesim per Linden
 26. Anetart m posht kan falenderuar Bamba pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 27. #14
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Antarsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  36
  Postime
  1,726
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Cuna jam dakort per filmat e video.google.Por kane nje cilesi te dobet audio dhe video.
  Eshte kollaj ti shkarkosh nga aty pasi mjafton nje httpsniffer apo httplook dhe i download por imagjinoni cilesine e 1 filmi me 800-900 mb dhe 1 filmi me 100 mb.

  Un po pres pergjigjen e Fiorit per te vendos linket nga mund te shkarkoni per 30 min filmat 800-900 mb te kthyer nga DVD ne DVX.
  Mgjth mund te futeni KETU per ti marre.
  Vetem nqs Adminet se konsiderojne si reklame,ndryshe te moderohet postimi.

  Klodi

 28. Anetart m posht kan falenderuar kacaku basket pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 29. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-03-2008
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  te bukura keto filma

 30. Anetart m posht kan falenderuar vasi pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 31. #16
  Aq me plas... Maska e Sa Kot
  Antarsuar
  19-12-2005
  Postime
  1,044
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Talking

  Kush do na i nxjerri icik serite e telenoveles se re "Dhimbja E Dashurise".
  As qe du me dit!

 32. Anetart m posht kan falenderuar Sa Kot pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 33. #17
  TR1920A Maska e Oni_11111
  Antarsuar
  12-11-2006
  Vendndodhja
  Toscana
  Mosha
  37
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  "Une ti dhe Kasandra...."

  ka kush ma gjen ket film??????
  L'AMORE, L'UNICA COSA PER CUI VALE LA PENA SOFFRIRE !!!

 34. Anetart m posht kan falenderuar Oni_11111 pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 35. #18
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  95
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Kush Mundet Te Me gjej Kete Filem
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 36. Anetart m posht kan falenderuar ^_BIM_BUM_BAM_^ pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 37. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-02-2009
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Question jeta e hidhur

  pershendetje te gjithve antarve te forumit shqiptar kerkoj nga ju te ma gjeni filmin jeta e hidhur me perkthim shqip osht turqisht me mehmet kosovarin ju faleminderit shum kaloni mir.

 38. Anetart m posht kan falenderuar keti27 pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 39. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-02-2009
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  amund tma gjeni filmin jeta e hidhur me perkthim shqip filmi osht turqisht quhet aci hayat ju faleminderit.

 40. Anetart m posht kan falenderuar keti27 pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Si mund t ulet ndikimi grek n shqipri ?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 192
  Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:46
 3. Ortodoksia Shqiptare sot
  Nga Orientalist n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2010, 10:11
 4. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •