Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 49 prej 49
 1. #41
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-12-2012
  Postime
  225
  Faleminderit
  3
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  Bjeshket e Nemuna ky film gjithmone me bene te qaj

 2. #42
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,143
  Faleminderit
  81
  793 falenderime n 648 postime

  Pr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  Lidhjet e filmave nuk ishin funksionale dhe tani u rregulluan. Mund te shikoni mbi 70 filma shqiptare me lart. Mos harroni te lini komente ne temat e filmave tuaja me te preferuar.

  Albo

 3. #43
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-10-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  Deshiroj qe ta shtoj poashtu edhe nje film tjeter: Skenderbeg: The Warrior King - Historia e te madherishmit Skenderbeu, biografia e tij dhe lufterat qe ai i beri per nder te kombit Shqiptar. Faliminderit rrishlir qe e ke hostuar kete film

 4. #44
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-12-2015
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  Gjeni informacione per turizmin tek kjo faqe YesAlbania

 5. #45
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 14 postime

  Pr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  Per nje liste me filma shqiptar ku mund te shikoni vizitoni: pulti.org/filma-shqip/

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-04-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  Citim Postuar m par nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  Kush Mundet Te Me gjej Kete Filem
  tungjat jeta shoku une e kam filmin Balada e kurbinit por nuk e di si me ta dergu

 7. #47
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,652
  Faleminderit
  633
  178 falenderime n 161 postime

  Pr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  Citim Postuar m par nga essie Lexo Postimin
  Bjeshket e Nemuna ky film gjithmone me bene te qaj
  Po kqyr filmin ....DAKET !
  Ka disa titra aqe

 8. #48
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,652
  Faleminderit
  633
  178 falenderime n 161 postime

  Pr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  Citim Postuar m par nga martini1984 Lexo Postimin
  Po kqyr filmin ....DAKET !
  Ka disa titra aqe
  Shikim te mbare dhe ka te beje EDHE me BASTA

  Eshte shfaqur dhe ne kinemate shqiptare.
  Naten e mire.
  GREATE MOVIE

 9. #49
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime n 33 postime

  Pr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptar

  Databazn m t madhe e kinematografis shqiptare dhe teatrit mund ta gjeni ktu

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Si mund t ulet ndikimi grek n shqipri ?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 192
  Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:46
 3. Ortodoksia Shqiptare sot
  Nga Orientalist n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2010, 10:11
 4. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •